Lege 9
JURIDICE
Dezbateri
Între respectul legalității și presiunea șefului: consilierul juridic | irela Dragu, Lucian Florescu, Florin Roșu. Moderator: Andrei Săvescu | Luni, 25 mai, ora 20:00, CCIR Business Center, et. 4, Amfiteatrul Al. I. Cuza

Completarea Tabloului executorilor judecatoresti pe anul 2011

27 iulie 2011 | Juridice.ro
2.555 citiri
Print Friendly
 
JURIDICEDezbateri juridice | Free@JURIDICE.ro
Club* membrii Clubului au acces la transcrierea dezbaterilor (peste 2.000 de pagini, pana acum)

In Monitorul Oficial al Romaniei, partea I, nr. 521 din data de 25 iulie 2011 a fost publicata Hotararea Consiliului Uniunii Nationale a Executorilor Judecatoresti nr. 55/2011 privind completarea Tabloului executorilor judecatoresti pe anul 2011, aprobat prin Hotararea Consiliului Uniunii Nationale a Executorilor Judecatoresti nr. 16/2011.

Completari ale Tabloului executorilor judecatoresti pe anul 2011:

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Alba-Iulia
– Suciu Anca-Maria – Agnita
– Radu Cristiana – Hateg – suspendata
– Bolog Ieana-Laura – Brad
– Romanesse Diana-Elena – Orastie

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Pitesti
– Mateescu Emilia – Brezoi

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Oradea
– Sortan Monica-Ioana – Satu-Mare
– Mutuliga Radu-Mihai – Carei
– Radulescu George-Cristian – Negresti-Oas

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Suceva
– Bordian Antonela-Mihaela – Gura Humorului
– Tabarcea Alexandru –  Botosani

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Brasov
– Ezer Bogdan-Stefan – Rupea

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Bucuresti
– Safta Doina – Bucuresti
– Guta George-Alexandru – Turnu-Magurele, asociat in Bucuresti
– Mehesz-Geczi Oana-Viorica – Rosiori de Vede
– Paun Octavian-Lucian – Oltenita – suspendat
– Damian Catalina-Sofia – Bolintin Vale – suspendata

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Cluj-Napoca
– Cimpian Mihai-Radu – Cluj-Napoca
– Sortan Ioan-Calin – Cluj-Napoca
– Matis Camelia-Luminita – Dragomiresti
– Popan Iosif-Nicolae – Jibou, asociat in Baia Mare

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Constanta
– Cristea Nicolae – Mangalia
– Epure Marius-Cristian – Medgidia – suspendat

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Craiova
– Purcaru Marcel – Drobeta-Turnu Severin
– Gulie Rodica – Corabia
– Clement Gheorghe – Orsova
– Tanasie Nelutu – Filiasi
– Dragoi Mihai – Filiasi
– Vlad Laurentiu – Segarcea
– Cornescu Adrian-Vasile – Baia de Arama.

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Galati
– Chirica Mistoi Costel – Targu Bujor

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Targu Mures
– Urs Luciana-Victoria – Reghin
– Dumitru Mirela – Tarnaveni

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Iasi
– Sirbu Ciprian-Ioan – Raducaneni
– Tufeanu Vasile-Bogdan – Husi
– Trofin Anca-Mihaela – Murgeni

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Ploiesti

– Goslan Mihai – Ploiesti
– Ailincai Alexandru – Buzau
– Ichim Mihai – Patarlagele
– Stinga Nicolae-Catalin – Patarlagele

Camera Executorilor Judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Timisoara
– Avramuti Aurelia-Simona – Gurahont – suspendata
– Berlo Ildiko – Gurahont
– Chiru Marius – Bozovici
– Brad Gheorghe – Moldova Noua.


Cuvinte cheie: , , ,
JURIDICECursuri
2-15 iunie: Curs Inspector Salarii    2-17 iunie: Curs Manager Sistem de Mediu    4-7 iunie: Practica actualizării și monitorizării sistemului de control intern/managerial în instituțiile publice    8-9 iunie: Formare secretari notariali    4-7 iunie: Managementul comunicării, relaţiilor publice şi situaţiilor de criză    4-7 iunie: Funcționar administrativ    4-7 iunie: Expert achiziţii publice    4-7 iunie: Tehnician proiectant urbanism și amenajarea teritoriului    10-14 iunie: Managementul şi gestiunea informaţiilor, inclusiv cele clasificate    10-14 iunie: Managementul performanței instituțiilor publice    10-14 iunie: Managementul gestiunii și arhivării documentelor    10-14 iunie: Expert prevenire și combatere a corupției    10-14 iunie: Managementul resurselor umane    9 iunie - 7 iulie: Curs Expert Accesare Fonduri Structurale    17-21 iunie: Recuperarea debitelor. Procedură accelerată sau obstrucţionată de noile Coduri?    12-14 iunie: Cursul Intensiv de Raţionament Logic pentru Examenele de Admitere în Magistratură    17-21 iunie: Managementul gestiunii și administrării patrimoniului public și privat al statului    17-21 iunie: Evaluator proiecte    17-21 iunie: Curs inspector salarii    17-21 iunie: Expert relații externe    26 iunie - 9 august: Curs Intensiv Admitere Magistratură și INM    iulie: Cursul Intensiv de Pregătire pentru Examenul de Admitere în Barou    iulie: Cursul Probă Interviu pentru Examenele de Admitere în Magistratură, Barou şi Notariat    iulie: Cursul Complet de Pregătire pentru Examenul de Magistratură şi INM    iulie: Cursul Intensiv de Pregătire pentru Examenul de Admitere în Notariat    20 iulie - 3 august: Curs Auditor de Calitate


JURIDICECărţi juridice

Lasă un răspuns

Return to Top ▲Return to Top ▲
UNBR
Uniunea Nationala a Notarilor Publici din Romania
Ministerul Public
Consiliul Superior al Magistraturii
Directia Nationala Anticoruptie
Centrul de Excelenta Academica
Uniunea Colegiilor  Consilierilor Juridici
Camera de Comerti si Industrie a Romaniei
Centrul de Studii de Drept European
Uniunea Nationala a Expertilor in Legislatia Muncii
Curtea de Arbitraj Comercial si Maritim Constanta
Consiliul de Mediere
Centrul de Strategii Aplicate
ARDAE
Baroul Ilfov
Universitatea de Vest - Facultatea de Stiinte Juridice si Administrative
Universitatea Lucian Blaga- Sibiu - Facultatea de Drept Simion Barnutiu
Universitatea Romano-Americana
Universitatea Alexandru Ioan Cuza - Facultatea de Drept
ELSA Romania
ELSA Timisoara
ELSA Oradea
ELSA Bucuresti
ELSA Cluj
UN YOUTH ROMANIA
Liga Studentilor Romani din Strainatate
Asociatia Studentilor in Drept
Wolters Kluwer Romania
GRIMBERG
isoLEX
GRIMBERG
ESET
GRIMBERG
CLUB T
GRIMBERG
BONDOC & ASOCIATII
SAVESCU & ASOCIATII
PIPEREA & ASOCIATII
DLA Piper
STANCULESCU GABUREAC
POPESCU LAW GROUP
SORA & ASOCIATII
KINSTELLAR
SERBAN & ASOCIATII
BONDOC & ASOCIATII
CATUNA & ASOCIATII
RADULESCU MUSOI
CRISTINA GHICA
OGLINDA NEMES VOICU
FRUNZA & ASOCIATII
VILAU & ASOCIATII
IONESCU SAVA
DOBRINESCU DOBREV
SINESCU NAZAT
CMS Romania
VASILIU MICLEA
DUNCEA STEFANESCU & ASOCIATII
DRAGOMIR & ASOCIATII
LEAUA & ASOCIATII

Dezbateri juridice