JURIDICE
CĂTĂLIN PANŢURU recrutează avocat definitiv    BOTA & PARTNERS recrutează avocaţi    NNDKP recrutează avocat pentru biroul din Braşov    ONV LAW recrutează avocați definitivi    CUNESCU, BALACIU & ASOCIAŢII recrutează avocat senior    SAPE recrutează consilier juridic    IACOB & ALEXANDRU recrutează avocat stagiar sau absolvent
Dezbateri JURIDICE.ro
Consecinţele constatării de către CJUE a incompatibilităţii unei reglementări interne cu dreptul UE
Speakeri: Camelia Toader, Mirela Stancu, Liviu Zidaru. Moderatori: Bogdan Dumitrache, Andrei Săvescu
 

Admitere in avocatura. Lista candidatilor definitivi in alte profesii

16 februarie 2010 |

 | 1 comentariu
8.659 citiri
Print Friendly
 
BLACK FRIDAY CURSURI ADMITERE PROFESII JURIDICE

Baroul Bucuresti a informat luni, 15 februarie 2010 (ora 16:00), ca s-a procedat la afisarea la sediu si pe site a rezultatelor verificarii indeplinirii conditiilor de inscriere a candidatilor la examenul de primire in profesie a persoanelor care au absolvit examenul de definitivat in alte profesii juridice, sesiunea 24 – 28 februarie 2010, Sibiu.

Candidatii respinsi in urma verificarii pot formula contestatii in termen de 24 de ore de la afisare. Contestatiile se depun la sediul Baroului Bucuresti, etajul 5, camera 502 sau la nr. fax 021/312.10.84,  pana in data de 16.02.2010, ora 16.00.

Au fost declarati:
– admisi: 120
– respinsi: 71.

TABELUL CANDIDATILOR ADMISI SA PARTICIPE LA EXAMEN

Nr.crt. Baroul Nume si Prenume
1. ALBA ALBU CRISTIAN ALEXANDRU

2. ALBA DORNESCU SEBASTIAN

3. ALBA KOMAROMI ROZA

4. ALBA LORINCZ MIHAI VICTOR COSMIN

5. ALBA ONACA ELENA

6. ALBA RUS SERGIU-LEON

7. ARAD STOIAN LAURENTIU COSMIN

8. ARGES ACEA LUCRE_IA

9. ARGES GEORGESCU DIANA ALINTA

10. ARGES POPA MIHAI LIVIU

11. BACAU BUTNARIU DAVID

12. BACAU COSTEA MARIA

13. BACAU COSTIN GABRIELA

14. BACAU HOBORICI PETRE

15. BACAU MARCU FLORIN VALENTIN

16. BACAU PANA MIHAELA

17. BACAU RATĂ GHEORGHE

18. BACAU ROSET CONSTANTIN

19. BACAU TUTU EUFROSINA

20. BRASOV CAUTIŞ O. LAURA

21. BRASOV GODAN D. DUMITRU IONEL

22. BRASOV HLANDAN I. NELU CORNEL

23. BRASOV OLTEANU N. IONUŢ

24. BRASOV VERES P. MARIA

25. BUCURESTI ARGINTARU I. IULIANA

26. BUCURESTI AVRAM G. DANIELA

27. BUCURESTI AVRAMESCU M.CAMELIA

28. BUCURESTI BOAJE V. ADRIAN CORNEL

29. BUCURESTI BOJOIU I. GHEORGHE

30. BUCURESTI BURCIU I. FANEL-NICOLAE

31. BUCURESTI CIOCAN I. RADU-ANDREI

32. BUCURESTI CIUREA GHE. ANGELA-ELISABETA

33. BUCURESTI CONSTANTIN I. MARIA-CRISTINA

34. BUCURESTI CONSTANTIN AL. MARIANA

35. BUCURESTI DAN I. RALUCA-TATIANA

36. BUCURESTI FICIOR M. ADELA-MIHAELA

37. BUCURESTI FRISCH C. CRINA NICOLETA

38. BUCURESTI FRUNZUC J. JENICA GABRIEL

39. BUCURESTI GHEORGHIU VALERIA

40. BUCURESTI GURAU V. CATALIN

41. BUCURESTI ION V. CAMELIA-NICOLETA

42. BUCURESTI MARGHITOIU D. VICTOR-EMANUEL

43. BUCURESTI MARINESCU N. VICTORIA

44. BUCURESTI MARINESCU GHE. ALIN VALENTIN

45. BUCURESTI MATEI C. MIHAELA-PAULA

46. BUCURESTI MICLOVICI M. ANDA

47. BUCURESTI MICU N. GABRIEL

48. BUCURESTI MIHALA I. STOENICA-GABRIEL

49. BUCURESTI MOGOS N. DANIELA

50. BUCURESTI NASTASE S.L. IZABELA-FRANCISCA

51. BUCURESTI NICOLAE E. EUGEN DANUT

52. BUCURESTI NITA I. MARIANA

53. BUCURESTI OANCEA C. NICOLETA-LAURA

54. BUCURESTI OPRIS I. SIMONA-ALINA

55. BUCURESTI PETRESCU I. MAGDALENA

56. BUCURESTI PLOPEANU FLORIN-CLAUDIU

57. BUCURESTI RATIU I. LUCICA

58. BUCURESTI SCROBOTA OANA-SIMONA

59. BUCURESTI STAN A. STEFANIA

60. BUCURESTI VLAD L.LUCHIANA CARMEN

61. BUCURESTI ZAMFIRESCU C. CONSTANTIN-DANIEL

62. BUZAU IACOB C. CONSTANTIN

63. CLUJ CETEAN HORIA MIRCEA

64. CLUJ CLĂIAN IOANA MARIA

65. CLUJ MILCHIŞ ROXANA MANUELA

66. CLUJ MOŢU FLAVIUS IANCU

67. CLUJ MOSUTAN ANDRADA BRINDUSA

68. CLUJ RUSU ADRIAN

69. CLUJ STEŢCA LUCIA

70. CONSTANTA BUZOIANU I. MARIANA

71. CONSTANTA TEODORESCU (BEBI) a. MADALINA

72. DOLJ MITRE I. LAURENTIU-IONELAS

73. GALATI AMARINEI OVIDIU

74. GALATI LEFTER I. SORIN DORU

75. GALATI POEDE M. LUCIAN

76. GORJ NANU DINICA D. DANIELA

77. HUNEDOARA BARB V. IOAN

78. HUNEDOARA BUJOR I. CORNELIA

79. HUNEDOARA CIOCAN V. MARGARETA-ECATERINA

80. HUNEDOARA DĂDĂLIG G. ALIN-GHIŢĂ

81. HUNEDOARA FURCĂ T. ROMULUS-TRAIAN

82. HUNEDOARA NEGREA C. ELENA-NATALIA

83. MARAMURES BONTEA LAVINIA MARIA

84. MARAMURES DORCA DACIAN

85. MARAMURES HOSU AVRAM

86. MARAMURES POP MIHAI-DANIEL

87. MEHEDINTI STUPARU D. ADRIAN MARCEL

88. NEAMT CATANA T.ALINA SIMONA

89. NEAMT GAINA G.VIOLETA

90. NEAMT TOPLICEANU N.NECULAI

91. OLT CIOBANU I. MARIA ANDREEA

92. OLT ELISAVESCU I. MARIANA

93. OLT ZAMFIRESCU I. IONELA

94. PRAHOVA BARBU CAMELIA LILIANA

95. PRAHOVA BRATOSIN VASILE MARIUS

96. PRAHOVA CONSTANTIN LEONARDO

97. PRAHOVA OPRESCU LUCIA

98. PRAHOVA STANCU DELIA ANCUŢA

99. SIBIU DEAC I. LIVIU

100. SIBIU FULGA D. MARIUS

101. SIBIU GRIGORESCU M. RUXANDRA-GEORGIA

102. SIBIU MUNTEANU D. NICOLAE

103. SIBIU NEACŞU C. ALEXANDRU

104. SIBIU NIŢU I. SORIN-ILIE

105. SIBIU UNGUREAN I. MIRCEA

106. TIMIS ANGELESCU ROXANA ELENA

107. TIMIS BARSAN CORINA ANCA

108. TIMIS CIONT SIMONA

109. TIMIS DINCA ION

110. TIMIS FRUMUSESCU POLIHRONIA SEDONIA

111. TIMIS RAT VASILE

112. TIMIS STRATULAT CORINA

113. TIMIS ŢEPEŞ DANIEL COSMIN

114. TULCEA DUMITRU IOAN EUGEN

115. TULCEA STREINU FLORENTIN

116. VALCEA CORBEANU GH. DOINA

117. VALCEA DAVID L. CAMELIA LUCIA

118. VALCEA IONESCU I. DORU

119. VALCEA NICOLAE GH. ION

120. VALCEA RUS N. MARIA

Anexa nr. 2 la Decizia nr. 1 din 02 februarie 2010 a Comisiei nationale a examenului

de primire in profesie a persoanelor care au absolvit examenul de definitivat in alte

profesii juridice, sesiunea 24 – 28 februarie 2010.

TABELUL CANDIDATILOR ALE CAROR CERERI DE INSCRIERE LA EXAMEN AU

FOST RESPINSE

Nr.crt. Baroul NUME si PRENUME
1. ALBA COMŞUŢA LUMINIŢA

2. ALBA LUCA PETRU

3. ALBA TRIF IOAN

4. ARAD EROSS MELINDA

5. ARGES CIUREA VIOLETA

6. BIHOR IONESCU LIANA-MARCELA

7. BISTRITA-NASAUD MARGINEAN T TEODOR

8. BRAILA GHELT IULIUS CRISTIAN

9. BRAILA TARANU MIHAELA RALUCA

10. BRASOV BÎRZAN T. CARMEN AURELIA

11. BRASOV BUTNARIU I. ELENA CARMEN

12. BRASOV PETRAN V. MIHAELA LILIANA

13. BUCURESTI BADULESCU A. BENIAMIN

14. BUCURESTI CONSTANTIN R. ALEXANDRU

15. BUCURESTI CONSTANTINESCU V. CRISTINA-MARIA

16. BUCURESTI CORNACI C. CRISTINA

17. BUCURESTI DANAILA-ZAHARIA D. ALEXANDRU

18. BUCURESTI DIMA ERINI

19. BUCURESTI DRAGOMIR T. IOANA-LETITIA

20. BUCURESTI DRAGUT MARIAN

21. BUCURESTI DRAJNEANU N. FLORICA

22. BUCURESTI FRUNZA E. FLOREA-ION

23. BUCURESTI GOGHIE S. CAROL

24. BUCURESTI GRUIA P. DANUT PETRISOR

25. BUCURESTI KISS L. ISTVAN

26. BUCURESTI MANOLACHE ION

27. BUCURESTI MUNTEANU S. NICOLAI

28. BUCURESTI NITA C. LIVIU-MARIUS

29. BUCURESTI OANCEA I. MARIAN

30. BUCURESTI OLARU I. GABRIELA

31. BUCURESTI PIRVAN C. NICOLETA

32. BUCURESTI POPA C. CONSTANTIN-LAURENTIU

33. BUCURESTI POPOVICI V. CORINA

34. BUCURESTI SANDU I. DANUT

35. BUCURESTI SMOCHINA AUREL

36. BUCURESTI TACHE J. ION-OCTAVIAN

37. BUCURESTI VLADAIA E.V. ALINA

38. BUZAU MANAILESCU GH. NICOLAE

39. CARAS-SEVERIN GORUIAN AURORA-PETRONELA

40. DAMBOVITA ANDREI ION

41. DAMBOVITA BUZOESCU BIANCA MARINELA

42. GALATI SOARE F. DANIEL

43. GIUGIU STĂNESCU D.M. FLORENTIN – MARIUS

44. GORJ BARBULESCU D. DANIELA-ELENA

45. HARGHITA CHINDEA TRAIANA

46. HARGHITA ERŐSS TÜNDE

47. HARGHITA PÁL KATONA CSABA

48. MEHEDINTI NODIT GHE. ANDI

49. MURES CINCEA LAURENTIU DUMITRU

50. MURES MEZEI RADU EUGEN

51. MURES TREJA FLORENTINA

52. NEAMT OBREJA A.ANA – MARIA

53. NEAMT UNGUREANU D.SIMONA MARCELA

54. OLT VĂCARU N. MARCELA

55. PRAHOVA GHEORGHE GHEORGHE

56. PRAHOVA NEAGU GABRIELA

57. PRAHOVA POPESCU ION

58. SALAJ SANTAVAN LILIANA

59. SALAJ BARA ONORICA

60. SATU MARE GHERE GH. GRIGORE

61. SATU MARE LUCACIU G. ADRIAN

62. SIBIU CHETRONI C. FLORIN

63. SIBIU MANDRUTIU E.A. ROXANA-CRISTINA

64. SUCEAVA CHIRILEANU OANA FLORENTINA

65. SUCEAVA MAJERU LAURA

66. SUCEAVA PITICARU CORNEL

67. SUCEAVA POPA NICA GEORGETA

68. SUCEAVA RUSU ANTONELA LUIZA

69. SUCEAVA TODORESE MIHAI IULIAN

70. VALCEA BLĂJAN V. ADRIAN NICOLAE

71. VRANCEA SEREA MIHAELA

>> Decizi nr. 1/11 februarie 2010 a Comisiei nationale a examenului de primire in profesie a persoanelor care au absolvit examenul de definitivat in alte profesii juridice

A se vedea si Admitere in avocatura pentru persoanele care au absolvit examenul de definitivat in alte profesii juridice – Sibiu, 24-28 februarie 2010


Cuvinte cheie: , ,
UJMAG


Până acum a fost scris un singur comentariu cu privire la articolul “Admitere in avocatura. Lista candidatilor definitivi in alte profesii”

  1. […] se vedea si Admitere in avocatura. Lista candidatilor definitivi in alte profesii &nbspcandidatiexamen definitivatprofesii juridiceUNBR Trimite acest articol: Tipăreşte […]

Dumneavoastră ce părere aveți?

Return to Top ▲Return to Top ▲

10 cărţi juridice preferate


UNBR
Uniunea Nationala a Notarilor Publici din Romania
Consiliul Superior al Magistraturii
Directia Nationala Anticoruptie
Ministerul Public
Consiliul de Mediere
Centrul de Studii de Drept European
ARDAE
Uniunea Colegiilor  Consilierilor Juridici
Curtea de Arbitraj Comercial si Maritim Constanta
Baroul Ilfov
Camera de Comerti si Industrie a Romaniei
Uniunea Nationala a Expertilor in Legislatia Muncii
Centrul de Strategii Aplicate
Centrul de Excelenta Academica
Universitatea Lucian Blaga- Sibiu - Facultatea de Drept Simion Barnutiu
Universitatea Alexandru Ioan Cuza - Facultatea de Drept
Universitatea Romano-Americana
Universitatea de Vest - Facultatea de Stiinte Juridice si Administrative
ELSA Romania
ELSA Timisoara
ELSA Oradea
ELSA Cluj
ELSA Bucuresti
Asociatia Studentilor in Drept
Liga Studentilor Romani din Strainatate
UN YOUTH ROMANIA
isoLEX
GRIMBERG
Wolters Kluwer Romania
ESET
FAIRSOLVE
BONDOC & ASOCIATII
SAVESCU & ASOCIATII
PIPEREA & ASOCIATII
SERBAN & ASOCIATII
KINSTELLAR
STANCULESCU GABUREAC
POPESCU LAW GROUP
SORA & ASOCIATII
DLA Piper
HOTCA & ASOCIATII
CATUNA & ASOCIATII
RADULESCU MUSOI
OGLINDA NEMES VOICU
FRUNZA & ASOCIATII
CRISTINA GHICA
IONESCU SAVA
DOBRINESCU DOBREV
VILAU & ASOCIATII
SINESCU NAZAT
LEAUA & ASOCIATII
VASILIU MICLEA
DUNCEA STEFANESCU & ASOCIATII
CMS Romania
DRAGOMIR & ASOCIATII

Dezbateri juridice