SCHOENHERR & ASOCIAȚII participă la conferința ”Viitorul agriculturii românești între instrumente comunitare și financiare”
3 decembrie 2013 | JURIDICE.ro
Avocații Simona Chirică (Partener SCHOENHERR & ASOCIAȚII) și Daniele Iacona (coordonatorul biroului pentru relația cu clienții italieni din SCHOENHERR ) moderează seminarul “Noutăți și soluții: experiențe legale și financiare pentru o investiție de succes în domeniul agriculturii” care are loc în cadrul conferinței ”Viitorul agriculturii românești între instrumente comunitare și financiare”, organizată de Camera de Comerț Italiană pentru România pe 4 decembrie, în București (pentru mai multe detalii, vizitați pagina evenimentului), informează TopLegal.ro.
Vă invităm să publicaţi şi dumneavoastră pe JURIDICE.ro, detalii aici!
JURIDICE.ro foloseşte şi recomandă SmartBill şi My Justice.
Puteţi prelua gratuit în website-ul dumneavoastră fluxul de noutăţi JURIDICE.ro:
- Flux integral: www.juridice.ro/feed
- Flux secţiuni: www.juridice.ro/*url-sectiune*/feed
Pentru suport tehnic contactaţi-ne: tehnic@juridice.ro
- Flux integral: www.juridice.ro/feed
- Flux secţiuni: www.juridice.ro/*url-sectiune*/feed
Pentru suport tehnic contactaţi-ne: tehnic@juridice.ro
Login | Nu aveti cont? Click aici pentru abonare!
Subscribe
Login
Please login to comment
0 Comments
Important: Descurajăm publicarea de comentarii defăimatoare. Vor fi validate doar comentariile care respectă Politica JURIDICE.ro şi Condiţiile de publicare.