Universitatea Româno-Americană organizează prelegerea „Realitățile traficului de persoane în România” / 11 noiembrie 2014
10 noiembrie 2014 | JURIDICE.ro

Centrul de Drepturile Omului și Migrație din cadrul Universității Româno-Americane organizează marți, 11 noiembrie 2014, la ora 12:00, în Amfiteatrul I, în cadrul Programului împotriva Traficului de Persoane, prelegerea „Realitățile traficului de persoane în România” cu Iana MATEI, potrivit unui anunț.
Evenimentul este organizat în cadrul proiectului “ȘCOALA PRACTICĂ: Inovare în învățământul superior și succes pe piața muncii“, POSDRU/156/1.2/G/132920, implementat de Universitatea Româno-Americană în colaborare cu Centrul de Resurse Juridice. Proiectul este cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013.
Cuvinte cheie: Centrul pentru Drepturile Omului și Migrație, Iana Matei, Realitățile traficului de persoane în România, Universitatea Romano-Americana
Vă invităm să publicaţi şi dumneavoastră pe JURIDICE.ro. Ne bucurăm să aducem gândurile dumneavoastră la cunoştinţa comunităţii juridice şi publicului larg. Apreciem generozitatea dumneavoastră de a împărtăşi idei valoroase. JURIDICE.ro este o platformă de exprimare. Publicăm chiar şi opinii cu care nu suntem de acord, publicarea pe JURIDICE.ro nu semnifică asumarea de către noi a mesajului transmis de autor. Totuşi, vă rugăm să vă familiarizaţi cu obiectivele şi valorile Societătii de Stiinţe Juridice, despre care puteţi ciţi aici. Pentru a publica pe JURIDICE.ro vă rugăm să luaţi în considerare Condiţiile de publicare, Politica privind protecţia datelor cu caracter personal şi să ne scrieţi la adresa de e-mail redactie@juridice.ro!
JURIDICE.ro foloseşte şi recomandă My Justice
Subscribe
Login
Please login to comment
0 Comments