JURIDICE SELECTED
6 comentarii | 
Print Friendly, PDF & Email

Memoriul magistraților români pentru retragerea proiectului de modificare a ”Legilor Justiției”. UPDATE: 3854 de susținători

17 octombrie 2017 | JURIDICE.ro

Drept comercial
Gratuit pentru membri

Luni, 2 octombrie 2017, a fost dat publicității un memoriu adresat prof. univ. dr. Tudorel Toader, ministrul Justiției, și lui Mihai Tudose, prim-ministrul României, prin care magistrații solicită retragerea proiectului de modificare a Legilor Justiției.

Redăm mai jos textul integral al memoriului, însoțit de lista magistraților semnatari:

MEMORIU PENTRU RETRAGEREA PROIECTULUI DE MODIFICARE A ”LEGILOR JUSTIȚIEI”

Guvernului României,

Domnului dr. Mihai Tudose,
Prim-ministru al Guvernului

Domnului prof. univ. dr. Tudorel Toader,
Ministrul Justiției

Excelențele Voastre,

La 23 august 2017, într-un document PowerPoint prezentat într-o conferință de presă, Ministrul Justiției a propus un set de modificări pentru ”legile justiției” (Legea nr. 303/2004, Legea nr. 304/2004 și Legea nr. 317/2004), fără studii de impact și fără o prealabilă consultare asupra unor aspecte legislative esențiale, pentru asigurarea transparenței decizionale, în raport cu magistrații (judecători și procurori) și societatea civilă.

Proiectul a fost comunicat Consiliului Superior al Magistraturii, iar în ședința din 28 septembrie 2017 Plenul a emis un aviz negativ asupra întregului proiect, ținând seama de voturile exprimate în numeroase adunări generale ale judecătorilor și procurorilor de la instanțe și parchete, în care au fost respinse, în proporție covârșitoare, între altele, toate modificările de esență ale proiectului legislativ, privind reorganizarea Inspecției Judiciare, ca structură cu personalitate juridică în cadrul Ministerului Justiției, modificările privind numirile la vârful justiției (procurorul general al Parchetului de pe lângă ÎCCJ, prim-adjunctul și adjunctul acestuia, procurorul șef al DNA, adjuncții acestuia, procurorii șefi de secție ai Parchetului de pe lângă ÎCCJ și ai DNA, precum și procurorul șef al DIICOT și adjuncții acestora), modificările propuse privind regimul răspunderii magistraților, modificările sistemului de recrutare a magistraților – limita de vârstă (30 de ani) pentru admitere la Institutul Național al Magistraturii și cerința vechimii în altă profesie juridică de minimum 5 ani, modificările privind examenele de promovare în funcții de execuție, menținerea bugetului instanțelor judecătorești la Ministerul Justiției, precum și înființarea în cadrul PÎCCJ a unei direcții specializate având competența exclusivă de efectuare a urmării penale pentru faptele săvârșite de către judecători și procurori, indiferent de natura și gravitatea acestora.

Astfel, în anul 2017, în condițiile în care România este supusă în continuare, la 10 ani de la aderarea la Uniunea Europeană, unui Mecanism de cooperare și verificare (MCV)[1], tocmai pentru alinierea justiției sale celor ale statelor cu tradiții istorice democratice, nu se mai poate accepta întoarcerea în timp, la reglementări legislative existente anterior anului 1989, prin readucerea justiției sub control politic și lărgirea nepermisă a atribuțiilor ministrului justiției.

Toate aceste modificări de esență propuse de Ministrul Justiției încalcă flagrant Mecanismul de cooperare și verificare, rapoartele sale constante și fundamentele unei magistraturi firești într-un stat democratic. Aceste propuneri, odată intrate în vigoare, vor influența cariera și activitatea profesională a magistraților pentru o perioadă îndelungată și vor produce dezechilibre în sistemul judiciar, aspecte ce au fost condamnate de Comisia Europeană în repetate rânduri.

Prin Decizia nr. 2 din 11 ianuarie 2012, Curtea Constituțională a României a apreciat că, prin faptul că are calitatea de membru al Uniunii Europene, statului român îi revine obligația de a aplica acest mecanism şi a da curs recomandărilor stabilite în acest cadru, în conformitate cu dispozițiile art.148 alin.(4) din Constituție, potrivit cărora „Parlamentul, Președintele României, Guvernul și autoritatea judecătorească garantează aducerea la îndeplinire a obligațiilor rezultate din actele aderării şi din prevederile alineatului (2)”.

Așadar, deși avizul Consiliului Superior al Magistraturii nu este, potrivit legii, unul obligatoriu, acesta nici nu poate fi nesocotit, desconsiderat, jurisprudența recentă a Curții Constituționale a României dezvoltând și accentuând în mod deosebit o nouă dimensiune a dispozițiilor art. 1 alin. (5) din Constituție (”În România, respectarea Constituției, a supremației sale și a legilor este obligatorie”), în sensul atașării conținutului său normativ a principiului colaborării loiale între instituțiile și autoritățile statului[2]. Prin urmare, inclusiv normele legislative ce prevăd avizul Consiliului Superior al Magistraturii trebuie interpretate în spiritul loialității față de Legea fundamentală și obligației autorităților publice de a aplica Mecanismul de cooperare și verificare şi a da curs recomandărilor stabilite în acest cadru.

Chiar dacă proiectul conține și propuneri ale Consiliului Superior al Magistraturii, ale magistraților ori ale asociațiilor profesionale, formulate de-a lungul timpului, acestea reprezintă simple corecții ale sistemului actual, pregătirea neserioasă a unui veritabil „experiment judiciar”, în lipsa oricăror studii și prognoze, putând determina consecințe foarte greu sau chiar imposibil de remediat.

Prin urmare, având în vedere voința majorității covârșitoare a magistraților, vă solicităm, pentru înlăturarea oricăror dubii privind deturnarea acestui proiect în defavoarea magistraturii, să dispuneți retragerea sa (respingerea în Guvern, după caz, evitând înaintarea în Parlament), cerând Ministrului Justiției să inițieze și să dezvolte un dialog concret, efectiv, cu magistrații, Consiliul Superior al Magistraturii, asociațiile profesionale ale judecătorilor și procurorilor, pentru a îmbunătăți cadrul legislativ, după efectuarea studiilor de impact cuvenite și după prezentarea unor motivări serioase și credibile referitoare la modificările propuse, în scopul modernizării justiției, în acord cu Mecanismul de cooperare și verificare.

Vă rugăm să primiți, Excelențele Voastre, expresia înaltei noastre considerații,

LISTA MAGISTRAŢILOR (JUDECĂTORI ŞI PROCURORI) CARE SUSŢIN MEMORIUL

1. Dragoş Călin, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
2. Ionuţ Militaru, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3. Claudiu Drăguşin, judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
4. Dana Iuliana Stancu, judecător, Tribunalul Specializat Argeș
5. Costin Andrei Stancu, judecător, Curtea de Apel Pitești
6. Ioan-Paul Chiș, procuror, Direcția Națională Anticorupție
7. Marius Vâlcu, procuror, Direcția Națională Anticorupție
8. Anca Gheorghiu, judecător, Judecătoria Brașov
9. Georgeta Ciungan, judecător, Judecătoria Focșani
10. Gabriel Mustaţă, judecător, Judecătoria Constanța
11. Lucian-Cosmin Manoloiu, judecător, Judecătoria Slatina
12. Elena Mihaela Toma, judecător, Judecătoria Târgoviște
13. Florina Ionescu, judecător, Tribunalul Neamț
14. Anca Codreanu, judecător, Tribunalul Covasna
15. Bogdan Pîrlog, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
16. Rebecca Dinu, judecător, Judecătoria sectorului 1 București
17. Ana-Maria Aparaschivei, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava
18. Sergiu Cârlan, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
19. Florin Cotoi, judecător, Tribunalul Botoșani
20. Dragoș Daniel Tatu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
21. Adina Octavia Tatu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
22. Constantin Dehenea, judecător, Judecătoria Medgidia
23. Ioana-Luciana Hanganu, judecător, Judecătoria Piatra Neamț
24. Alexandru Bogdan Popescu, judecător, Judecătoria Târgu Jiu
25. Corina Maria Florea, judecător, Judecătoria Oradea
26. Mihai Ștefan Ghica, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
27. Adrian Postelnicescu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari
28. Andreea Nicolai, judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
29. Elena Cretescu, judecător, Judecatoria sectorului 2 Bucureşti
30. Ioana Andreea Popescu, judecător, Tribunalul București
31. Cătălina Stoian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 Bucureşti
32. Adrian Nicolae Dasca, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
33. Adrian Valentin Aparaschivei, judecător, Curtea de Apel Suceava
34. Daniel Bosînceanu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răducăneni
35. Marian Călușaru, procuror, Direcția Națională Anticorupție
36. Natalia Gherman, judecător, Judecătoria Oradea
37. Valentina Liliana Petrescu, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
38. Sorina Marinaș, judecător, Curtea de Apel Craiova
39. Doina Zavalași, judecător, Tribunalul Olt
40. Sorin Pasăre, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
41. Ionuț Călina, procuror, DIICOT Olt
42. Andreea Crăciun, judecător, Judecătoria Craiova
43. Raluca Ancuța, judecător, Judecătoria Craiova
44. Catalina Bran, judecător, Judecătoria Craiova
45. Minola Constantinescu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
46. Cirstea Marcu, judecător, Judecătoria Bălcești
47. Neacşu Diana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
48. Ailene Ancuța, judecător, Judecătoria Constanța
49. Cioplea Augustina, procuror, DIICOT Craiova
50. Chiurtu Greta, procuror, DIICOT Craiova
51. Niță Manuela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
52. Ruxandra Grecu, judecător, Curtea de Apel București
53. Cristina Călușaru, judecător, Tribunalul Dolj
54. Laura Uce, judecător, Tribunalul Vâlcea
55. Codruța Rusu, judecător, Tribunalul Mureș
56. Irina Dumitru, judecător, Tribunalul Specializat Mureș
57. Ioana Ruxandra Malaescu, judecător, Tribunalul Gorj
58. Ramona Mornailă, judecător, Tribunalul Cluj
59. Florin Mornailă, procuror, DIICOT Cluj
60. Cornel Dobraniște, judecător, Curtea de Apel București
61. Alexandru Bica, judecător, Judecătoria Segarcea
62. Bogdan Cornea, judecător, Judecătoria Balș
63. Andreea Sima, judecător, Judecătoria Craiova
64. Dana Corina, judecător, Judecătoria Craiova
65. Cristian Ciolacu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
66. Bogdan Stoica, judecător, Judecătoria Brezoi
67. Pena Marian Dan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
68. Pena Emilia Cristina, judecător, Tribunalul Gorj
69. Anghel Pop, judecător, Tribunalul Sălaj
70. Livia Mercan, judecător, Tribunalul Argeș
71. Alexandru Codreanu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
72. Ștefan Aurelian Ispasoiu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
73. Adina Botezatu, judecător, Judecătoria Brașov
74. Anca Patriche, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 Bucureşti
75. Adelina Zamfir, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 Bucureşti
76. Constantin Manoliu, judecător, Tribunalul Bihor
77. Valentin Florian Enache, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
78. Florentina Sandu, judecător, Judecătoria Oradea
79. Catalina Irina, judecător, Judecatoria Piatra-Neamt
80. Ștefania Bivolaru, judecător, Tribunalul București
81. Adrian Finică, judecător, Curtea de Apel Bacău
82. Sorina Finică, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
83. Barbu Lavinia, judecător, Judecătoria Târgoviște
84. Bîrță Tatiana, judecător, Judecătoria Craiova
85. Liana Anișoara Cocis, judecător, Tribunalul Cluj
86. Neacsa Ioana Mihaela, judecător, Tribunalul Argeș
87. Rares Ciausu, procuror, DIICOT ST Cluj
88. Anamaria Trancă, judecător, Curtea de Apel București
89. Florin Tohatan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
90. Amuscalitei Alin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
91. Amuscalitei Ioana, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
92. Cristian Monenci, judecător, Tribunalul Bihor
93. Ana-Maria Chirila, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
94. Mandache Ionut, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iasi
95. Mandache Claudia, judecător, Judecătoria Iași
96 Popa Adriana, judecător, Judecătoria Târgoviște
97. Florin Vilceanu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
98. Stefan Dobre, judecător, Judecătoria Buzău
99. Besu Ionel Laurențiu, judecător, Tribunalul Giurgiu
100. Bilan Paul, judecător, Judecătoria Iași
101. Elena Hach, procuror, PCA Brasov
102. Roxana Maria Călin, judecător, Tribunalul București
103. Profir Mihaela, judecător, Judecătoria Targu Jiu
104. Coman Claudia, judecător, Judecătoria Bolintin Vale
105. Andrei-Radu Dincă, judecător, Judecătoria Alexandria
106. Francisc Nemeth, judecător, Curtea de Apel Constanța
107. Mara Isabella Iacob, judecător, Judecătoria Constanța
108. Irina Tirlea, judecător, Judecătoria Iași
109. Iulia Popescu, judecător, Judecătoria Găești
110. Popescu Octavian Adrian, judecător, Judecătoria Pucioasa
111. Predescu Monica Raisa, judecător, Judecătoria Ploiești
112. Elena Ciulin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
113. Ana Maria Ghiata, judecător, Judecătoria Hârlau
114. Andra Vasile, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
115. Angelica Neacsu, judecător, Judecătoria Constanța
116. Ancuta Blanariu, judecător, Judecătoria Bacău
117. Stangaciu Horatiu Constantin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
118. Adrian Victor Vank, judecător, Judecătoria Brăila
119. Alexandra Luiza Barea Brezae, judecător, Tribunalul București
120. Bianca Patras, judecător, Curtea de Apel București
121. Hira Mădălina, procuror, DIICOT, ST Constanța
122. Andrea Costache, judecător, Tribunalul București
123. Mihai Cepes, judecător, Judecătoria Timișoara
124. Stan Rareș Petru, procuror, DIICOT
125. Adrian Ilie Ghirdoveanu, procuror, DIICOT BT Dâmbovița
126. Grigore Surd, judecător, Tribunalul Satu Mare
127. Irina Gabriela Popescu, judecator, Tribunalul București
128. Simona Elena Podea, judecător, Judecătoria Pitești
129. Mihai Irina Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
130. Ciprian Cosnita, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
131. Domniteanu Irina, judecător, Judecatoria Braila
132. Anca-Anamaria Mihai, judecător, Judecatoria Strehaia
133. Iuliana Cristina Velniciuc Ciuparca, judecător, Jud. Cluj Napoca
134. Bogdan Zdrenghea, judecător, Curtea de Apel Cluj
135. Chisbora Mircea Cristian, judecător, Judecatoria Bistrita
136. Luiza Elena Tuca, judecător, Judecătoria sector 2 Bucuresti
137. Ionut Borlan, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
138. Corina Muresan, judecător, Curtea de Apel Târgu Mureş
139. Flavius Muresan, judecător, Tribunalul Specializat Mureş
140. Larisa Isabella Munteanu, judecător, Tribunalul Ialomiţa
141. Ursa Gabriel Cristian, judecător, Tribunalul Mureş
142. Oana Maria Hodorogea, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iasi
143. Valentin Iordan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iasi
144. Moldovan Anca, judecător, Curtea de Apel Cluj
145. Irimia Andreea Raluca, judecător, Judecatoria Sectorului 3
146. Dan Dumitru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
147. Dumitru Bogdan Mihai, judecator la Judecatoria Constanta
148. Dumitrescu Cornelia, procuror DIICOT STConstanta
149. Laurentiu Bratosin, procuror DIICOT STConstanta
150. Simona Dicu, judecător, judecătoria Brezoi
151. Gilda Dancu, judecător, judecătoria Brezoi
152. Bozga Marian judecător, Judecătoria Marghita
153. Timar Dana-Florica. judecător, Judecătoria Marghita
154. Sălăjan Mădălina judecător, Judecătoria Marghita
155. Daniela Androhovici, judecător, Curtea de Apel Suceava
156. Diana Grigorean, judecător, Curtea de Apel Suceava
157. Iulia Gabriela Lulciuc judecător, Curtea de Apel Suceava
158. Temneanu Cătălin, judecător, Curtea de Apel Suceava
159. Neculai Alina judecător, Curtea de Apel Suceava
160. Sas Remus judecător, Curtea de Apel Suceava
161. Ilenuta Bădiceanu, judecător, Tribunalul Arges
162. Negrea Drucan Petronela,- judecător, Judecătoria Deva
163. Negrea Drucan Gheorghe Daniel, judecător, Tribunalul Hunedoara
164. Resmerita Clement-Mihai, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Bucureşti
165. Roescu Ioana – Andreea, judecător, Judecătoria Drăgășani
166. Predescu Daniela, judecător, Judecătoria Drăgășani
167. Coșerea Constantin, judecător, Judecătoria Drăgășani
168. Liciu Ioana Herimina, judecător, Judecătoria Drăgășani
169. Mirela Cristina Stroe, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Drăgășani
170. Catalina Marcu, judecator, Curtea de Apel Suceava
171. Duţă Camelia – Tatiana, judecător, Tribunalul Ialomiţa
172. Sofia Sînziana Crişan, judecător, Tribunalul Bucureşti
173. Julien Stoiculescu, DIICOT Craiova
174. Camelia Stanciu, procuror, PCA Craiova
175. Adrian Tomozei, judecător, Judecătoria Onești
176. Monica Rodina, judecător, Curtea de Apel Cluj
177. Troaca Denisa, procuror, PCA Craiova
178. Adelina Codreș, judecător, Judecătoria Ploieşti
179. Nedelcu Nicolae, judecător, Judecătoria Ploieşti
180. Milu Graţiela Ramona, judecător, Curtea de Apel Braşov
181. Andra Dutescu, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucureşti
182. Dragos Păduraru, procuror, Direcţia Naţională Anticorupţie
183. Eniko Ivanovics, judecător, Judecătoria Oradea
184. Ioan Timis, judecător, Judecătoria Oradea
185. Oana Rugina, judecător, Judecătoria Oradea
186. Miron Carmen, judecător, Judecătoria Oradea
187. Marcela Teaha, judecător, Judecătoria Oradea
188. Laura Ursu, judecător, Judecătoria Oradea
189. Ciprian Hambaras, judecător, Judecătoria Oradea
190. Florin Popa, judecător, Judecătoria Oradea
191. Corina Gavra, judecător, Judecătoria Oradea
192. Burlacu Mirela Adriana, judecător, Judecatoria Buzau
193. Gogea Cristina, judecător, Tribunalul Covasna
194. Gogea Ştefăniţă, procuror, DIICOT ST Covasna
195. Monica Criste, judecător, Judecatoria Buftea
196. Cimpoieru Natalia, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
197. Draghiceanu Florentina procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
198. Badan Adelina procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
199. Valcu Dragos, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
200. Cristea Flavius, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
201. Croitoru Marcela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
202. Barbu Daniela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
203. Pantelimon Amina Speranta, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
204. Baciu Paula, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
205. Radulescu Gabriela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
206. Cîlniceanu Andra, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
207. Ghinescu Alina procuror, DIICOT ST Craiova
208. Scarlat Daniel procuror, DIICOT ST Craiova
209. Donka Eniko, judecător, Judecătoria Satu Mare
210. Husar Elena-Loredana, judecător, Judecătoria Satu Mare
211. Cojocariu Dana, judecător, Judecătoria Satu Mare
212. Doncea Andrei, procuror, PT Ilfov
213. Bodnar Alinel, judecător, Judecătoria Satu Mare
214. Soponar Adriana, judecător, Judecătoria Satu Mare
215. Pojoga Valerian-Adrian, judecător, Judecătoria Satu Mare
216. Coste-Palincaş Simona, judecător, Judecătoria Satu Mare
217. Alexandra Carmen Lancrajan, procuror, DNA– S.Centrala
218. Scridon Ana-Maria, judecător, Judecătoria Satu Mare
219. Cristian Popa, judecător, Curtea de Apel Craiova
220. Matei Dorel George, judecător, Curtea de Apel Bucuresti
221. Belei Nicolae Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
222. Puf Ciprian Olivian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
223. Semen Eleonor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
224. Ungureanu Alin Gabriel, procurer, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara, delegat Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
225. Curici Seia Iasmina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
226. Bianca Laura Găzdac, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg.Mureș
227. Axinte Maria, procuror DIICOT BT Tulcea
228. Băetrău Ionuţ, procuror DIICOT BT Tulcea
229. Stoica Marian Bogdan, judecător, Judecătoria Brezoi
230. Puşcaş Adina, judecător, Judecătoria Caransebeş
231. Pîţu Adrian Cătălin, judecător, Judecătoria Caransebeş
232. Negoiţă Liliana, judecător, Judecătoria Caransebeş
233. Olariu Doina, judecător, Judecătoria Caransebeş
234. Galescu Daniela, judecător, Judecătoria Caransebeş
235. Zîncă Thea judecător, Judecătoria Caransebeş
236. Gulutanu Alina Nadia, judecător Tribunalul Bucuresti
237. Alb Codruţa Violeta, judecător, Tribunalul Maramureş
238. Petrariu Roxana Mirela judecător, Tribunalul Maramureş
239. Abraham Adriana judecător, Tribunalul Maramureş
240. Balint Camelia judecător, Tribunalul Maramureş
241. Giuroiu Cătălin judecător, Tribunalul Maramureş
242. Soare Farc Anda judecător, Tribunalul Maramureş
243. Pop Virginia judecător, Tribunalul Maramureş
244. Gondor Oresia judecător, Tribunalul Maramureş
245. Simon Ligia judecător, Tribunalul Maramureş
246. Alina Mihaela Palancanu, judecător Tribunalul Neamț
247. Paul Ardeleanu, procuror DIICOT STConstanta
248. Vasile Bejan, procuror DIICOT STConstanta
249. Ţucă Marius Valentin, procuror DIICOT STConstanta
250. Ţucă Ionuţ Daniel, procuror DIICOT STConstanta
251. Tănase Carmen Ecaterina, procuror DIICOT STConstanta
252. Drăguşelea Codruţa Diana,procuror DIICOT STConstanta
253. Nicoleta Dogariu judecător Tribunalul București
254. Petronela Ionita judecător Tribunalul București
255. Stefana Pascaru, judecător Judecatoria Iasi
256. Dana Titian judecător Curtea de Apel Alba Iulia, detașată la DNA
257. Feurdean Ramona Marina, judecător Judecătoria Sectorului 4
258. Dari Bogdan Alexandru, judecător Judecătoria Sectorului 1
259. Laura Moroiu, judecător Judecătoria Piatra Neamţ
260. Adina Dumitrita Munteanu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
261. Ellzica Elena Tentiuc judecător Judecătoria Piatra Neamţ
262. Oana Afloarei judecător Judecătoria Piatra Neamţ
263. Petronela Botu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
264. Mircea Emil Amza judecător Judecătoria Piatra Neamţ
265. Maria Raducu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
266. Raluca Magdalena Baltog judecător Judecătoria Piatra Neamţ
267. Claudia Veronica Vasiliu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
268. Iulia Emilia Apostol judecător Judecătoria Piatra Neamţ
269. Mihaela Maria Bumbu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
270. Cristina Dumitriu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
271. Catalin Mirel Mormoe, judecător Judecatoria Piatra-Neamt
272. Roman Nelu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
273. Constantina Monica Turcu judecător Tribunalul Constanţa
274. Iulia Laura Opariuc Dan judecător Tribunalul Constanţa
275. Augustina Livia Nistor judecător Tribunalul Constanţa
276. Mirela Carapcea judecător Tribunalul Constanţa
277. Loredana Violeta Motoc judecător Tribunalul Constanţa
278. Alexandru Burtescu judecător Tribunalul Constanţa
279. Dumitru Radu Comsa judecător Tribunalul Constanţa
280. Moisă Cristina, judecător Curtea de Apel Braşov
281. Fitigau Vasile judecător Tribunalul București
282. Prepelita Nicolae judecător Tribunalul București
283. Adam Veronica judecător Tribunalul București
284. Zamfir Maria judecător Tribunalul București
285. Paicu Mihaela judecător Tribunalul București
286. Matei Viorica judecător Tribunalul București
287. Blidaru Mateescu Elena judecător Tribunalul București
288. Pintea Andreea judecător Tribunalul București
289. Alex Pop procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureş
290. Bălan Laurenţiu, judecător Tribunalul Covasna
291. Rusu Cătălin, judecător Tribunalul Covasna
292. Velican Ioan Adrian, judecător Tribunalul Covasna
293. Munteanu Cosmin, judecător Tribunalul Covasna
294. Riza Florentin procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
295. Radian Tudor, procuror DIICOT ST Cluj
296. Irimies Corina procuror DIICOT ST Cluj
297. Oltean Emanuela procuror DIICOT ST Cluj
298. Deritei Daciana procuror DIICOT ST Cluj
299. Serena Militaru, judecător, Tribunalul București
300. Andreea Mihaela Popescu, judecător, Tribunalul București
301.Mircea Popescu, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
302. Mădălina Enache, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
303. Lixandroiu Elena, judecător Judecătoria Târgovişte
304. Preda Simona judecător Judecătoria Târgovişte
305. Pandel Ciprian judecător Judecătoria Târgovişte
306. Sultana Remi judecător Judecătoria Târgovişte
307. Zaharia Daniel, judecător Tribunalul Mehedinti
308. Andrada-Roxana Penciuc, judecător Judecătoria Deva
309. Daniela-Cristina Ivan, judecător Judecătoria sector 2 Bucureşti
310. Alexandra Voinea, judecător Judecătoria sector 2 Bucureşti
311. Anca-Maria Bănică, judecător Judecătoria sector 2 Bucureşti
312. Mitroi Cosmin-Radu, judecător Judecătoria Alexandria
313. Brateş Livia, judecător Judecătoria Alexandria
314. Matei Dima, procuror, PJ Gherla
315. Zaharciuc Monica-Oana, judecător Judecătoria Alexandria
316. Mihalaşcu Marius-Ionuţ, judecător Judecătoria Alexandria
317. Chivu Anita-Georgiana, judecător Judecătoria Alexandria
318. Lăcătuşiu Maria Isabela, judecător Judecătoria Alexandria
319. Francesca Bujor judecător, Tribunalul Cluj
320. George Nicolae Ionescu, judecător Tribunalul Argeş
321. Gudumac Octavian, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 Bucuresti
322. Ion Anca-Mihaela, judecător Curtea de Apel Cluj
323. Irina Brandușa Ghilan procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Moinești
324. Loredana Foltea Creșu judecător Judecătoria Moineşti
325. Luis Magdalena Alexandu judecător Judecătoria Moineşti
326. Carmen Nela Pațilea judecător Judecătoria Moineşti
327. Darie Daniel judecător Judecătoria Moineşti
328. Anca Madalina Stan judecător Judecătoria Moineşti
329. Andreea Prichici judecător Judecătoria Moineşti
330. Paul Manciu judecător Judecătoria Moineşti
331. Ioana Dragusanu, judecator, Tribunalul Bucuresti
332. Ene Diana judecător Judecătoria Baia Mare
333. Precup Gabriela judecător Judecătoria Baia Mare
334. Farcaş Mădălina judecător Judecătoria Baia Mare
335. Avram Platon Anca, judecător Judecătoria Baia Mare
336. Axenta Marcel judecător Judecătoria Baia Mare
337. Neamţ Ioan Ilies, judecător Judecătoria Baia Mare
338. Ştef Diana judecător Judecătoria Baia Mare
339. Domniteanu Irina, judecător Judecatoria Braila
340. Ciomaga-Matostat Mihaela, judecător Judecatoria Botosani
341. Pată Daniel Marius, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
342. Iancu Margareta, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
343. Andrieș Andrei, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
344. Ion Aurelian, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
345. Moldoveanu Laurențiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
346. Liviu Zidaru, judecător Curtea de Apel Bucureşti
347. Crina-Cristina Capota, judecator, Judecatoria Dej
348. Corina-Maria Giurgiu, judecator, Judecatoria Bistrita
349. Ştefan Dorina –Roxana, judecator, Judecătoria Calafat
350. Georgescu Diana, judecator, Judecătoria Corabia
351. Vîntu Ana-Maria, judecator, Judecătoria Năsăud
352. Mihalache Cristina, procuror, PJ Focşani
353. Miclescu Camelia- Andreea judecator, Judecătoria Constanţa
354. Băluţoiu Andreea Corina, judecator, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
355. Draghici-Oprean Florenţa Rodica, judecator, Judecătoria Orşova
356. Drob Ana- Melinda, judecator, Judecătoria Roşiorii de Vede
357. Ştirbu Mirela Mădălina, procuror, PJ Slatina
358. Călin Radu Bogdan, procuror, PJ Slatina
359. Dobre Corina Teodora, judecator, Judecătoria Târgu Cărbuneşti
360. Crihana Anca, judecator, Judecătoria Galaţi
361. Răducu Alecsandru, procuror, PJ Câmpina
362. Suciu Sorana, judecator, Judecătoria Beclean
363. Stasiuc Mădălina , procuror, Bacău
364. Ciobanu Tudor, judecator, Judecătoria Podu Turcului
365. Brindea Oana Rozalia, procuror, Târgu- Mureş
366. Stoian Ioan-Andrei, procuror, PJ Reghin
367 Stroescu Georgeta Ancuța – Judecatoria Ploiesti
368. Iordache Laura, procuror, PJ Constanţa
369. Bărbieru Ionel, judecător, Judecătoria Botoşani
370. Puiu Alexandru, procuror, PJ Buftea
371. Gheorghe Mihai- Andrei, procuror, PJ Piteşti
372. Stîrlea Valentin Constantin – Judecătoria Calafat
373. Frunză Mălina, procuror, PJ Roman
374. Ilaşcu Iuliana Andreea, procuror, PJ Suceava
375. Simion Iuliana-Maria, procuror, PJ Constanţa
376. Albescu Andrada – Judecătoria Novaci
377. Scaleţchi Constantin, procuror, PJ Tulcea
378. Şipoş Andreea Alexandra –Judecătoria Giurgiu
379. Gabor Cristina, judecator, Judecătoria Brăila
380. Monica Palaghia, procuror, PJ Iaşi
381. Marius Palaghia, judecător, Judecatoria Iaşi
382. Adrian Romulus Stoian, judecător, Curtea de Apel Timisoara
383. Florin Postolache, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
384. Corina Sacerdoteanu, judecator, Judecatoria Turnu Magurele
385. Mihaela Durnea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
386. Băra Răzvan Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
387. Blănaru Larisa Andreea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
388. Leontina Popescu, procuror, DIICOT Craiova
389. Cadea Stelian, judecător, Curtea de Apel Craiova
390. Cuciureanu Iulia, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
391. Paul Ursa, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
392. Kadar Albert, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
393. Galea Ana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
394. Gheorghiu Anca Loredana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
395. Moldovan Claudiu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
396. Radu Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
397. Şerban Daniel Mihai, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
398. Voicu Adriana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
399. Câţu Romana Maria Codruţa, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
400. Câţu Lilişor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
401.Gabriela Scutea, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
402. Andreea Benedek, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
403. Nica Iulian-Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
404. Apetri Oana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
405. Marin Ana-Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
406. Sandu Claudiu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
407. Ghidiu Liliana Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
408. Aldea Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
409. Răducu Mihai, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
410. Popescu Alina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
411. Dancă George Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
412. Sulu Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
413. Bogdan Ioana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
414. Teleky Lucreția, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
415. Ungureanu Elena Cerasela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
416. Ştefănescu Cezar, judecător, Curtea de Apel Bacău
417. Mihai Andreea Cecilia, judecător, Tribunalul Bucuresti
418. Bochis Angela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
419. Tanase Alina Elena, judecător, Tribunalul Brasov
420. Vlad Ţari, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
421. Cojocaru Cristian Mihai, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
422. Cruceru Cătălina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
423. Rizescu Florina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
424. Uncheşelu Alina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
425. Sîrbu Ioana-Adriana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
426. Stoica Anca Maria, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
427. Macarie Adriana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
428. Barcău Adriana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
429. Truică Irina-Veronica, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
430. Mihali-Viorescu Lucian, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
431. David Daniel Marius, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
432. Ciocan Radu Andrei, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
433. Popescu Mariana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
434. Ivan Mihaela Dorina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
435. Ioana Amariei, procuror, DNA
436. Carmen Voinescu, judecator, Tribunalul Bucuresti
437. Danusia Boicean, procuror sef serviciu, DNA Alba Iulia
438. Mihaela Beschiu, procuror, DNA Alba Iulia
439. Alina Rasovan, procuror, DNA Alba Iulia
440. Daniel Dumitru, procuror, DNA Alba Iulia
441. Dorel Soica, procuror, DNA Alba Iulia
442. Alexandrina Nan, judecător, Tribunalul Cluj
443. Dumitru Bocsan, judecător, Tribunalul Gorj
444. Carina Morie, judecător, Tribunalul Gorj
445. Andreea Titerlea, judecător, Tribunalul Gorj
446. Simina Staicu, judecător, Tribunalul Gorj
447. Camelia Badescu, judecător, Tribunalul Gorj
448. Carmen Budan, judecător, Tribunalul Gorj
449. Dorin Olaru, judecător, Tribunalul Gorj
450. Laura Sarcina, judecător, Tribunalul Gorj
451. Anamaria Creteanu, judecator Judecătoria sectorului 4 București
452. Andreea Bradu, judecator Judecătoria sectorului 2 București
453. Melania Cristina Rusu, judecator Judecătoria Pitesti
454. Adrian Rusu, judecator JudecătoriAlexandria
455. Piroş Tanța Florica, judecător, Judecătoria Sibiu
456. Lazăr Bianca, judecător, Judecătoria Sibiu
457. Chichişan Simona, judecător, Judecătoria Sibiu
458. Decă Iulia, judecător, Judecătoria Sibiu
459. Fălămaş Nicolae, judecător, Judecătoria Sibiu
460. Greissing Diana, judecător, Judecătoria Sibiu
461. Nicolau Marius, judecător, Judecătoria Sibiu
462. Lantaler Ana Maria, judecător, Judecătoria Sibiu
463. Lucuţa Adina, judecător, Judecătoria Sibiu
464. Păltineanu Maria, judecător, Judecătoria Sibiu
465. Radu Simona, judecător, Judecătoria Sibiu
466. Stroia Darian, judecător, Judecătoria Sibiu
467. Rohnean Claudia, judecător, Judecătoria Sibiu
468. Turcu Monica, judecător, Judecătoria Sibiu
469. Zăbavă Oana, judecător, Judecătoria Sibiu
470. Zereş Florin, judecător, Judecătoria Sibiu
471. Maga Mihaela Dorina, judecător, Judecătoria Botoşani
472. Lungu Lucian, judecător, Judecătoria Botoşani
473. Miron Constantin Ciprian, judecător, Judecătoria Botoşani
474. Ceică Liviu, judecător, Judecătoria Botoşani
475. Buha Nicoleta, judecător, Judecătoria Botoşani
476. Bîcu Ilie, judecător, Judecătoria Botoşani
477. Ungurean Anda Claudia, judecător, Judecătoria Botoşani
478. Dicu Maria, judecător, Judecătoria Botoşani
479. Bandol Ionuţ Daniel, judecător, Judecătoria Botoşani
480. Bandol Elena, judecător, Judecătoria Botoşani
481. Corduneanu Daniel, judecător, Judecătoria Botoşani
482. Cişmileanu Anabela Cristina, judecător, Judecătoria Botoşani
483. Ripiceanu Andreea Olivia, judecător, Judecătoria Botoşani
484. Neagu Radu Ionuţ, judecător, Judecătoria Botoşani
485. Miron Simona Elena, judecător, Judecătoria Botoşani
486. Bărbieru Ionel, judecător, Judecătoria Botoşani
487. Isac Anamaria Iulia, judecător, Judecătoria Botoşani
488. Reftu Ramona Nicoleta, judecător, Judecătoria Botoşani
489. Bălăşanu Alexandru Cristian, judecător, Judecătoria Botoşani
490. Cojocaru Elena Cristina, judecător, Judecătoria Botoşani
492. Cristea Ramona, judecător, Judecătoria Botoşani
493. Burlacu Georgică, judecător delegat la Judecătoria Botoşani de la Tribunalul Botoşani
494. Tincu Diana Elena, judecător, Judecătoria Botoşani
495. Ciomaga Matostat Mihaela, judecător, Judecătoria Botoşani
496. Murariu Adrian Vasile, judecător, Judecătoria Botoşani
497. Corduneanu Anamaria, judecător, Tribunalul Botoşani
498. Ailioaie Andreea-Alexandra, prim-procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Gurahonț
499. Plic Romulus Răzvan, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
500. Sighete Brigitte, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
501. Mihai Adrian, prim-procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
502. Nicolau Bogdan, judecător, Tribunalul Braila
503. Teodorescu Cristian-Dragoş, judecător, Tribunalul Braila
504. Teodorescu Anamaria, judecător, Tribunalul Braila
505. Roman Cătălina, judecător, Tribunalul Braila
506. Roş Vasilica, judecător, Tribunalul Braila
507. Nicolau Alina, judecător, Judecatoria Braila
508. Catalina Dan, judecător, Tribunalul Arges
509. Maria Liliana Gliga, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu
510. Pintilei Silvia, judecător, Tribunalul Botoşani
511. Boancă Ivan Marlena, judecător, Curtea de Apel Târgu-Mureş;
512. Ivan Cătălin Marcel, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
513. Mircea Emil Ciprian, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
514. Mircea Galina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureş.
515. Moiceanu Nicolae Alexandru, procuror, PJ Gaesti
516. Lumineanu Marius Alexandru, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
517. Bălăceanu Dalia, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
518. Popa Cristiana Mirela, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
519. Drăgan Mitu, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
520. Liță Marius, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
521. Floricioiu Smaranda, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
522. Fieroiu Alexandru Octavian, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
523. Stelescu Cristina Elena, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
524. Samoilă Octavian, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
525. Fulga Violeta, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
526. Chirvasiu Mihaela, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
527. Țuglui Corina, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
528. Dumitrescu Valentina Mirela, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
529. Constantinescu Alina, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
530. Vlad Valentin, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
531. Dinu Camelia, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
532. Cristin Antonio Chiscop , judecător, Judecătoria Brașov
533. Irina Sandu, judecător, Judecătoria Brasov
534. Ana Ion, procuror, PJS3
535. Roxana Stanciu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
536. Roxana Manescu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
537. Anca Dobre, judecător, Judecătoria Pitesti
538. Daniela Teodorescu, judecător, Judecătoria Braila
539. Lazarescu Madalina, judecător, Tribunalul Buzau
540. Lefter Gabriel, judecător, Curtea de Apel Constanța
541. Nastase Dan Iulian, judecător, Curtea de Apel Constanța
542. Gheorma Carina, judecător, Curtea de Apel Constanța
543. Andrus Andreea, judecător, Curtea de Apel Constanța
544. Bacu Roxana, judecător, Curtea de Apel Constanța
545. Bodean Claudia, judecător, Curtea de Apel Constanța
546. Bondoc Irina, judecător, Curtea de Apel Constanța
547. Coada Cirpian, judecător, Curtea de Apel Constanța
548. Ianca Andreea, judecător, Curtea de Apel Constanța
549. Maris Beatrice, judecător, Curtea de Apel Constanța
550. Moga Revi Paulica, judecător, Curtea de Apel Constanța
551. Codrean Gheorghe, judecător Tribunalul Suceava
552. Petrocivi Daniela, judecător, Curtea de Apel Constanța
553. Poppa Ramona, judecător, Curtea de Apel Constanța
554. Rapeanu Claudiu, judecător, Curtea de Apel Constanța
555. Stanciu Nicolae, judecător, Curtea de Apel Constanța
556. Serban Mihaela, judecător, Curtea de Apel Constanța
557. Zalman Jelena, judecător, Curtea de Apel Constanța
558. Alina Hodoş, judecător, Judecatoria Reghin
559. Camelia Greabu, judecător, Judecatoria Reghin
560. Gabriela Badiu, judecător, Judecatoria Reghin
561. Ancuta Pop, judecător, Judecatoria Reghin
562. Dumitru Paşca-Tuşa, judecător, Judecatoria Reghin
563. Adrian Morar, judecător, Judecatoria Reghin
564. Dinu Cristian, procuror, DIICOT BT Sibiu
565. Sava Gh. Petru, procuror, DIICOT BT Sibiu
566. Enache Simona, procuror, DIICOT BT Sibiu
567. Sebesan Viorica, procuror, DIICOT BT Sibiu
568. Denis Gabriela Ghervase, judecător, Tribunalul Dolj
569. Adela – Ileana Bărbuţi, judecător, Tribunalul Dolj
570. Elvis Florea, judecător, Tribunalul Dolj
571. Dragulescu Leontin, judecător, Judecatoria Buzau
572. Deaconu Delia Alexandra, judecător, Judecatoria Buzau
573. Chiriac Florentina, judecător, Judecatoria Buzau
574. Margarit Simona, judecător, Judecatoria Buzau
575. Gradina Silviu, judecător, Judecatoria Buzau
576. Gurita Manole Rodica, judecător, Judecatoria Buzau
577. Uta Marcela, judecător, Judecatoria Buzau
578. Manciu Ovidiu, judecător, Judecatoria Buzau
579. Paun Felicia Nicoleta, judecător, Judecatoria Buzau
580. Sebastian Voinea, judecator, Judecatoria Targu Mures.
581. Alina Topan, judecator, Tribunalul Cluj
582. Marius Lupea, judecator, Tribunalul Cluj
583. Sipetan Ionut , judecător, Judecătoria Timișoara
584. Sipetan Adela, judecător, Judecătoria Timișoara
585. Margan Marcela , judecător, Judecătoria Timișoara
586. Flore Danina, judecător, Judecătoria Timișoara
587. Stela Stoicescu, judecator, Judecatoria Sector 2 Bucuresti
588. Mihnea Valentin Stoicescu, judecător, Judecatoria Sector 1 Bucuresti
589. Roxana Mihaela Duma, judecator, Judecatoria Sector 2 Bucuresti
590. Cristina Maria Fintoc, judecator, Judecatoria Sector 2 Bucuresti
591. Dana-Ioana Rusu, judecator, Judecătoria Gherla
592. Constantin Irina, procuror, Direcția Națională Anticorupție
593. Ana-Maria Ruță, judecator, Judecătoria Pitesti
594. Alina Oprea, judecator, Judecătoria Pitesti
595. Luiza Mogosanu, judecator, Judecătoria Pitesti
596. Capitan Corneliu, judecator, Judecatoria Satu Mare
597. Ples Bianca, judecator, Judecatoria Satu Mare
598. Baculescu Oana, judecator, Judecatoria Satu Mare
599. Sirbu Florina, procuror, PSJ1
600. Enescu George, procuror, PT Ilfov
601. Daniel Ciobanu, procuror, PJ Caracal
602. Ionescu Dana, procuror, PJ Sannicolau Mare
603. Nica Adrian, judecator, Judecatoria Fetesti
604. Ionescu Traian, judecator, Judecatoria Fetesti
605. Croitoru Radu, judecator, Judecatoria Fetesti
606. Dan Adrian, judecator, Judecatoria Fetesti
607. Diana Cristea, judecator, Judecătoria Turda
608. Corina Corovei, judecator, Judecătoria Turda
609. Constantina Bucea, judecator, Judecătoria Turda
610. Ioana Ciobănescu, judecator, Judecătoria Turda
611. Sabina Cotoară, judecator, Judecătoria Turda
612. Maria Filip, judecator, Judecătoria Turda
613. Laura Grigoraș, judecator, Judecătoria Turda
614. Teluța Pantelimon, judecator, Judecătoria Turda
615. Cristina Pop, judecator, Judecătoria Turda
616. Adriana Pușcașu, judecator, Judecătoria Turda
617. Constantin Axinte, judecator, Judecătoria Turda
618. Vlad Loor, judecator, Judecătoria Turda
619. Florin Unguraș, judecator, Judecătoria Turda
620. Călin Cioban, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
621. Radu Florea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
622. Marian Trif, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
623. Dragoș Șimon, ,procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
624. Stefan Irina, judecator, Tribunalul Bucuresti
625. Gurita Manole Daniel, judecator, Judecatoria Buzau
626. Cornelia Gorgăneanu, judecator, Curtea de Apel Craiova
627. Mihaela Haprian, judecător, Tribunalul Satu Mare
628. Circiumaru Lavinia, judecător, Tribunalul București
629. Radu Cristina, judecător, Curtea de Apel Ploiesti
630. Voiculescu Gabriela, judecător, Judecătoria Giurgiu
631. Niculescu Maria, judecător, Judecătoria Giurgiu
632. Lazăr Ana, judecător, Judecătoria Giurgiu
633. Pletea Diana, judecător, Judecătoria Giurgiu
634. Necula Cosmin, judecător, Judecătoria Giurgiu
635. Dumitru Cristian, judecător, Judecătoria Giurgiu
636. Crăițoiu Genica, judecător, Judecătoria Giurgiu
637. Ștefănescu Anca, judecător, Judecătoria Giurgiu
638. Neghină Ionel, judecător, Judecătoria Giurgiu
639. Măcsinoiu Alexandru, judecător, Judecătoria Giurgiu
640. Păduraru Ana Maria, judecător, Judecătoria Giurgiu
641. Dunca Ramona, judecător, Judecătoria Giurgiu
642. Delcea Sergiu, judecător, Judecătoria Giurgiu
643. Cristian Alin, judecător, Judecătoria Giurgiu
644. Cătălin Stanculescu, judecător, Judecătoria Strehaia
645. Rus Lucian Claudiu, procuror, DNA Oradea
646. Minaev Iulian, judecător, Judecătoria Constanța
647. Codreanu Roxana, judecător, Judecătoria Constanța
648. Neacşu Gabriel, judecător, Judecătoria Constanța
649. Grădinariu Cristina, judecător, Judecătoria Constanța
650. Breşug Denisa, judecător, Judecătoria Constanța
651. Mircioi Marilena, judecător, Judecătoria Constanța
652. Vieru Monica, judecător, Judecătoria Constanța
653. Sîrghe Anca, judecător, Judecătoria Constanța
654. Vasile Adriana-Mihaela, judecător, Judecătoria Constanța
655. Banoti Mădălina, judecător, Judecătoria Constanța
656. Deculescu Diana, judecător, Judecătoria Constanța
657. Nastasia Marius, judecător, Judecătoria Constanța
658. Văduva Victor, judecător, Judecătoria Constanța
659. Crasovschi Alina, judecător, Judecătoria Constanța
660. Ilie Constanţa, judecător, Judecătoria Constanța
661. Preduţ Dorin, judecător, Judecătoria Constanța
662. Rizea Monica, judecător, Judecătoria Constanța
663. Pecheanu Laura-Ioana, judecător, Judecătoria Constanța
664. Gherasim Delia, judecător, Judecătoria Constanța
665. Butaru Ciprian-Gabriel, judecător, Judecătoria Constanța
666. Crăciun Elena-Lavinia, judecător, Judecătoria Constanța
667. Lefter Alina, judecător, Judecătoria Constanța
668. Mesrobian Loredana, judecător, Judecătoria Constanța
669. Stamate Daniela-Alexandra, judecător, Judecătoria Constanța
670. Timoaşcă Maria, judecător, Judecătoria Constanța
671. Pârleţeanu Anca, judecător, Judecătoria Constanța
672. Smarandi Costin, judecător, Judecătoria Constanța
673. Barac Iulia, judecător, Judecătoria Constanța
674. Sorescu Oana-Mihaela, judecător, Judecătoria Constanța
675. Davidencu Răzvan-Vladimir, judecător, Judecătoria Constanța
676. Ticea Valentin, judecător, Judecătoria Constanța
677. Ardeleanu Bogdan, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
678. Lăzău Mihaela, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
679. Moța Adrian, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
680. Nasz Csaba Bela, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
681. Scărlătescu Ovidiu-Ștefan, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
682. Tatiana Ionela Oprea Miha, procuror, DIICOT ST Pitești, delegată
683. Săndel Boțoghină, procuror, DIICOT ST Pitești
684. Valentin Mihai, procuror, DIICOT ST Pitești
685. Anuta Anişoara, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
686. Bădan Mihai Claudiu procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
687. Tudor Florian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focşani
688. Ioan Fundătureanu judecător, Curtea de Apel Pitești
689. Adina Fundătureanu judecător, Curtea de Apel Pitești
690. Mirică Raluca, procuror DNA
691. Bodu Ciprian, procuror DNA
692. Muraru Georgiana, judecător Judecătoria Pucioasa
693. Coman Vasile, judecător Judecătoria Pucioasa
694. Vlaicu Lucreția, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
695. Scurtu Alexe, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
696. Ciprian Tița, judecător Tribunalul Ilfov
697. Lucia Dobrin, judecător Curtea de Apel Timișoara
698. Rotundu Gabriela Adriana, judecător Judecătoria Iaşi
699. Rotundu Simon, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
700. Codreanu Roxana Andreea, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
701. Obreja Irinciuc Andreea, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
702. Carmen Pavăl judecător, Tribunalul București
703. Alexandra Vișan judecător, Tribunalul București
704. Iulian Dîrzeanu judecător, Tribunalul București
705. Luminița Calciu judecător, Tribunalul București
706. Daniela Dudu judecător, Tribunalul București
707. Dana Alina Popescu judecător, Tribunalul București
708. Ioana Liliana Ramirez-Molina judecător Tribunalul Cluj
709. Adrian Popescu, judecător Tribunalul Cluj
710. Adina Monica Burdan, judecător Curtea de Apel Timisoara
711. Ivescu Iulia Mădălina judecător Judecătoria Bacau
712. Bărbulescu Codruţ Marian judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
713. Bartha Kinga Agota, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
714. Dancă Oana Ecaterina, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
715. Gîţă Ana-Maria, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
716. Maroti Kovacs Ildiko, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
717. Dimitriu Denis, procuror, PJ Mediaş
718. Gavrilă Alina, procuror, PJ Mediaş
719. Gligor Anca, procuror, PJ Mediaş
720. Iana Ovidiu, judecător Tribunalul Buzau
721. Vlad Elena Cristina, judecător Tribunalul Buzău
722. Mircea Stan, judecător Curtea de Apel Pitești
723. Stan Amalia Veronica- Judecătoria Târgoviște
724. Mușuroiu Diana, judecător Judecătoria Târgoviște
725. Ciobăniță Cristiana, judecător Judecătoria Găești
726. Venczel Ramona, judecator Judecatoria Tg.-Carbunesti
727. Popescu Mihaela, judecator Judecatoria Tg.-Carbunesti
728. Cornescu Daniel judecator JudecatoriaTg.-Jiu
729. Durla Cristina, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
730. Bijnea Catalin, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
731. Andrei Elena, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
732. Bondoc Radu, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
733. Baloi Cosmin- procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
734. Bordeianu Bianca Elena judecător, Judecătoria Iasi
735. Sebastian Olteanu, judecător Tribunalul Prahova
736. Vişinescu Ionuţ Gabriel, judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
737. Tartea Anca-Maria, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Constanţa
738. Sauciuc Andrei, judecător, Judecătoria Dorohoi
739. Cristea Virgil, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Alba Iulia
740. Puşcaş Mădălina, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Alba Iulia
741. Volintiru Alexandru Nicolae judecător, Judecătoria Bolintin Vale
742. Pop-Blaga Marius, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Salonta
743. Cobiscan Alexandru judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
744. Savu Ana, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
745. Anton Carla, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
746. Gavrilă Bogdan, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
747. Oprea Ioana, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
748. Constantinescu Andreea, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
749. Liviu Urziceanu, judecător Judecătoria Arad
750. Barbura-Turcu George, judecător Tribunalul Salaj
751. Apostol Marina, judecător Tribunalul Vaslui
752. Mihaela Kolaritz-Petrescu, judecător Judecatoria Galati
753. Asmarandei Andrei Iulian, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Buftea
754. Cotelnic Alexandru, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Buftea
755. Şoloiu Adrian, procuror, PT Bucuresti
756. Istrate Manuela, judecător Judecătoria Târgoviște
757. Șotângeanu Lucia, judecător Judecătoria Târgoviște
758. Grecu Florina, procuror, PJ Rosiori de Vede
759. Burca Ion Daniel, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
760. Niţă Manuela, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
761. Dicanu Mihaela, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
762. Rogoveanu Emilia, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
763. Daniela Bolovan, judecător Tribunalul Gorj
764. Antoaneta Lotica Tilvescu, judecător Tribunalul Gorj
765. Antoniu Simon, judecător Curtea de Apel Cluj
766. Negrău Andrei Sergiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
767. Totora Vlad Cosmin procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
768. Tomescu Alexandra Sorina procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Călăraşi
769. Ceobanu Alina Geta procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
770. Sprîncu Nicolae, procuror, PT Bucuresti
771. Vasile Marc Emilian procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
772. Tabacu Ioana Cătălina, judecător Judecătoria Vânju-Mare
773. Marin Liana-Georgiana, judecător Judecătoria Vălenii de Munte
774. Crişan April Mihaela, judecător Judecătoria Oradea
775. Aldea Simona Tunde, judecător Judecătoria Târgu Mureş
776. Alexa Alexandru, judecător Judecătoria Târgu Mureş
777. Cârstea Adrian Mihai, judecător Judecătoria Târgu Mureş
778.Căilean Andreea, judecător Judecătoria Târgu Mureş
779. Ferenczi (Foltiş) Adina, judecător Judecătoria Târgu Mureş
780.Gabor Crina Bianca, judecător Judecătoria Târgu Mureş
781. Grama Măria Magdalena, judecător Judecătoria Târgu Mureş
782. Nagy Csilla Noemi, judecător Judecătoria Târgu Mureş
783. Nicolau Ioana Aura, judecător Judecătoria Târgu Mureş
784. Orza (Rusu) Ioana Raluca, judecător Judecătoria Târgu Mureş
785. Preda Stela, judecător Judecătoria Târgu Mureş
786. Prichindel Georgiana Simona, judecător Judecătoria Târgu Mureş
787. Alexandrescu Carmen Salomee, judecător Judecătoria Târgu Mureş
788. Schwartz Cristina, judecător Judecătoria Târgu Mureş
789. Siko Laszlo Csaba, judecător Judecătoria Târgu Mureş
790. Toma Claudia, judecător Judecătoria Târgu Mureş
791. Vârjan Iuliana, judecător Judecătoria Târgu Mureş
792. Udroiu Lucia Delia, Judecatoria Oradea
793. Cojocariu Daniela Florina, judecător Judecătoria Târgu Mureş
794. Catrinoiu Dragoş, judecător Judecătoria Târgu Mureş
795. Dumitrescu Dumitru Paul, judecător Judecătoria Târgu Mureş
796. Pavel Ionuţ, judecător Judecătoria Târgu Mureş
797. Roşiu Simona, judecător Judecătoria Târgu Mureş
798. Sălăgean Dumitriţa, judecător Judecătoria Târgu Mureş
799. Roxana Stoenescu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 Bucureşti
800. Olteanu Simona, judecător Tribunalul Olt
801. Dumbrăveanu Andreea Maria, judecător Tribunalul Bucureşti
802. Dumbrăveanu Călin, procuror DIICOT
803. Raluca Elena Isepciuc, judecător Tribunalul Iaşi
804. Stefanescu Ioana Cristina, judecător Curtea de Apel Ploieşti
805. Stoenescu Oana, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
806. Gherasim Ovidiu, procuror, PT Bucuresti
807. Cristina German procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
808. Tokos Lehel procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
809. Colceriu Sorin Mihai procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
810. Diana Dinca, judecător Tribunalul Sibiu
811. Ionela Nanu, judecător Tribunalul Gorj
812. Pop Ciprian Dumitru, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduş
813. Ioana Păsculeț, judecător Curtea de Apel Cluj
814. Ioan Gaga, judecător Tribunalul Cluj
815. Mihaela Beldie Canela, procuror DNA
816. Iulia Bilciu, procuror DNA
817. Ana- Maria Nedelcu, procuror DNA
818. Cosmin Iordache, procuror DNA
819. Raluca Anghel Gheorghe, procuror DNA
820. Iulia Crişan, procuror DNA
821. Cosmin Adomnitei, judecător Judecătoria Carei
822. Constantinescu Mihai Marius, procuror DIICOT Structura centrală
823. Dobocan Doru, procuror DIICOT Cluj
824. Andreea Cristina Vlăsceanu, judecător Judecătoria Sectorului 4
825. Alexandru Asmarandei, judecător Judecătoria Zărneşti
826. Simona Taus, judecător Judecătoria Zărneşti
827. Ionel Pădurariu, judecător Judecătoria Zărneşti
828. Cazac Anca, judecător Judecătoria Zărneşti
829. Lorena Dobrii, judecător Judecătoria Zărneşti
830. Mihaela Roibu, judecător Tribunalul Timiș
831. Beatrice Pitrop, procuror, PJ Constanta
832. Cîrjan Doru Vlad, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
833. Olteanu Dragos, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
834. Alexandra Buzoianu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Călăraşi
835. Toduta Valentin Gheorghe, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
836. Baron2771 Alin-Gabriela, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
837. Iancu Ioana-Cristina, judecător Judecătoria Galati
838. Iancu Traiam-Laurentiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
839. Cosmina Chirila, judecător Judecătoria Cluj-Napoca
840. Ioniți Anita, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
841. Iordache Valeriu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
842. Balaban Costica, judecător Judecătoria Sector 3 Bucureşti
843. Madalinna Vârtopeanu, judecător Judecătoria Timisoara
844. Ionaș Petru, judecător Judecătoria Lugoj
845. Chirita Oana, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
846. Ilyeş Maria, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
847. Satmarici Diana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
848. Marian Virgil, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
849. Solomon Marian, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
850. Cosmin Sterea-Grossu, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
851. Seesea Oana Georgiana, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
852. Sava Alexandra Teona, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Harlau
853. Tămăzlăcaru Crina, judecător Judecătoria Alba-Iulia
854. Mălina Nițica, judecător Judecătoria Timisoara
855. Georgescu Marinela Aniela, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
856. Ionescu Bogdan Petru Nicolae, judecător Judecătoria Videle
857. Andreea Simona Suciu, judecator, JS5
858. Popa Irina, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
859. Lazar George Alexandru, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
860. Matei Andreea-Isabella, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuşi
861. Stanciulescu Bogdan, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
862. Raducu Liliana-Dorina, judecător Judecătoria Sector 5 Bucureşti
863. Munge Mircea, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
864. Alina Ghită, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
865. Pau Adriana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
866. Maria Mihuț, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
867. Anca Pușcașu, judecător Judecătoria Cluj-Napoca
868. Peter Ruxandra, judecător Judecătoria Cluj-Napoca
869. Carastoian Irina, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
870. Rarinca Felicia Tincuta, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
871. Viorel Serban, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
872. Bulat Sergiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
873. Popescu Mirela Alexandra, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
874. Pascaru Gema Celina, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
875. Razvan Andrei, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
876. Cazacu Dan Constantin, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
877. Bădulescu Mihaela Roxana Ioana, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
878. Cîrlănaru-China Raluca, judecător Judecătoria Gherla
879. Halip Alexandra, judecător Judecătoria Iasi
880. Bătrânu Iuliana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
881. Diana Siclitaru, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
882. Ostafie Andrei, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
883. Lica Mihaela Cristina, judecător Judecătoria Sector 3 Bucureşti
884. Guiu Georgiana Edwina judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
885. Paraschiv Diana Nicoleta judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
886. Dospinescu Denisa-Minodora, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Moineşti
887. Bichiș Diana judecător Judecătoria Dej
888. Vlas Delia Maria judecător Judecătoria Dej
889. Carpinean Cristiana Camelia judecător Judecătoria Dej
890. Carmen Camelia Baila, judecător Tribunalul Arad
891. Neagos Sorina, judecător Tribunal Bihor
892. Adrian Păcurar, judecător Tribunalul București
893. Berende Ruxandra Maria, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
894. Mic Ioana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
895. Meszaros Ioana Adina, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
896. Hohota Adrian Ionuț, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
897. Lazăr Ancuța, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
898. Bradea Vlad Dumitru, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
899. Ilisie Teofil , procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
900. Baraila Roxana Cristina, judecător Tribunalul Specializat Arges
901. Alexandra Ioana Antonache, judecător Judecatoria Sectorului 4
902. Oana Livia Apetri, judecător Judecatoria Targu Neamt
903. Dana Belciug, procuror Directia Nationala Anticoruptie
904. Golban Adrian, procuror DNA – ST Timisoara
905. Madalina Cioara, judecător, Tribunalul Vaslui
906. Grecescu Cristian-Marius, judecător, Tribunalul Dolj
907. Iustina Jora Boerosu, judecător Judecatoria Bacău
908. Emanuela Popescu, judecător Judecatoria Bacău
909. Ana Maria Candet, judecător Judecatoria Bacău
910. Alexandra Manole, judecător Judecatoria Bacău
911. Iulia Enache, judecător Judecatoria Bacău
912. Cătălin Silviu Enache, judecător Judecatoria Bacău
913. Radu Dorobantu, judecător Judecatoria Bacău
914. Cristian Constantinescu, judecător Judecătoria Campina
915. Mindru Luminita Mirela, judecator, Judecatoria Sect. 2
916. Paul Tudor Grip, procuror, PJ Vaslui
917. Adriana Apostol, judecator, Judecatoria Roman
918. Diana Raluca Tarhon, judecator, Judecatoria Onesti
919. Diana Elena Olaru, procuror, PJ Timisoara
920. Angelica Ulianov, judecator, Judecatoria Constanta
921. Gabriel Ulianov, procuror, PJ Constanta
922. Adriana Tascan, judecator, Judecatoria Buftea
923. Mirza Alina, judecator, Judecatoria Focsani
924. Delia Boicu, judecator, Judecatoria Focsani
925. Claudia Prilogan, judecator, Tribunalul Bucuresti
926. Dan Manea, judecator, Tribunalul Bucuresti
927. Căpătîna Maria Luiza, procuror, DNA – S. Centrala
928. Cojocaru George Daniel, procuror, DNA – S. Centrala
929. Valina Calarasu, DNA
930. Achim Ana Maria, judecator, Judecatoria Ploiesti
931. Dinica Mihai, procuror, PJ Făurei
932. Stefana Carasel, procuror, PJS1
933. Sutrea Aurelia, procuror, PJ Arad
934. Dobre Mihai, procuror, PJ Arad
935. Zavoianu Catalin, procuror, PJ Caracal
936. Popescu Cristian, procuror, PJ Caracal
937. Diaconu Antonia, procuror, DIICOT – S. Centrala
938. Cazacu Diana, procuror, PJ Caracal
939. Corina Dinica, procuror, PJ Pitesti
940. Laura Dobrea, procuror, PT Braila
941. Bogdan Rocsin, procuror, PJS6
942. Beatrice Simion, judecator, JS5
943. Madalina Chircu, judecator, JS4
944. Dietrich Magdalena, judecator, Tribunalul Timis
945. Marcu Ionut, procuror, DIICOT S. Centrala
946. Alexandru Soltan, procuror, DIICOT Ploiesti
947. Ana Maria Pricope, procuror, PJS1
948. Stanta Doina, procuror, PCA Craiova
949. Onea Dalidis Nicoleta Irina, procuror, PCA Craiova
950. Alexandru Marian Statescu, judecator, Tribunalul Bucuresti
951. Daniela Mursoi, procuror, PT Gorj
952. Ioana Maria Cimpean, judecator, Judecatoria Timisoara
953. Alexandru Serban, judecator, Curtea de Apel Brasov
954. Constantin Florin Toloagra, procuror, PJ Gherla
955. Ada Tetean Vinteler, procuror, PJ Gherla
956. Alexandru Oancea, procuror, PJ Gherla
957. Puscasu Voicu, judecator, Judecatoria Deva
958. Puscasu Florina, judecator, Judecatoria Faget
959. Ioana Elena Cimpean, procuror, PJS2
960. Adrian petrescu, procuror, PJS2
961. Andreea Raluca Prepelita, procuror, PJS2
962. Dan Manone, procuror, PJS2
963. Mihai Mesaros, procuror, PJS2
964. Gabriela Taras, procuror, PJS2
965. Raluca Alexandra Munteanu, procuror, PJS2
966. Irina Isar, procuror, PJS2
967. Dobrin Irina Andreea, procuror, PJS2
968. Crsitina Frincu, procuror, PJS2
969. Remus Coman, procuror, PJS2
970. Mocanu Marius, procuror, PJS2
971. Man Ciprian, procuror, DNA S. Centrala
972. Meszaros Robert Sebastian, procuror PJ Carei
973. Margina Catalin, procuror, PT Bacau
974. Florin Beniamin Chichinesdi, judecator, Judecatoria Beius
975. Alexandru Bejan, judecator, Tribunalul Arges
976. Teliceanu Viorel, procuror, PJ Constanta
977. Andrei Camelia, procuror, PJ Constanta
978. Anca Iorgu, procuror, PJ Constanta
979. Timis Elena, procuror, PJ Constanta
980. Defta Lizeta, procuror, PJ Constanta
981. Sitiavu Georgiana, procuror, PJ Constanta
982. Apostol Georgiana, procuror, PJ Constanta
983. Popescu Adela, judecator, Tribunalul Valcea
984. Eugenia Stefania Vasile, judecator, Judecatoria Motru
985. Gulin Catalina, procuror, PJ Constanta
986. Cristea Ana, procuror, PJS5
987. Gheorghe Cristian, procuror, PJS6
988. Nitescu Rodica, procuror, PJ Constanta
989. Diamandescu Ioana, procuror, PJ Constanta
990. Mircea Nora, procuror, PJ Constanta
991. Lucian Gheorghe, procuror, PJ Constanta
992. Criste Remus, procuror, PJ Sibiu
993. Georgiana Tudor, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
994. Emanuela Dulgheru, judecator, Tribunalul Bucuresti
995. Camelia Panaitescu Alegria, judecator, JS1
996. Diana Froicu, judecator, Judecatoria Oradea
997. Orzata Maria Manuela, judecator, JS1
998. Mihai Monica Mihaela, judecator, Judecatoria Galati
999. Ramona Maria Barbulescu, judecator, Judecatoria Brasov
1000. Cristina Craciun, judecator, Tribunalul Timis
1001.Cinca Mihaela, judecator, Judecatoria Slatina
1002. Ionela Tatiana Dimofte, judecator, Judecatoria Buftea
1003. Puiulescu Constantin-Cosmin, procurer, PJ Curtea de Arges
1004. Ungureanu Cosmin, judecator, Judecatoria Slatina
1005. Lucian Ciucur, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1006. Zaharia Lupu Florin Mircea, judecator, Judecatoria Iasi
1007. Salaru Ilie Andrei, procuror, PJS1
1008. Rus Lavinia, procurer, Parchetul de pe langa Judecatoria Faget.
1009. Oceanu Alina, judecator, Judecătoria Găești
1010. Naghiu Dida Adina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
1011. Pericle Briceag, judecator, Judecătoria Sibiu
1012. Marilena Neacsu, judecator, Tribunalul Bucuresti
1013. Aurora Burtescu, judecator, Tribunalul Bucuresti
1014. Claudia Bargan, judecator, Tribunalul Bucuresti
1015. Cristina Dicu, judecator, Tribunalul Galati
1016. Razvan Dicu, judecator, Tribunalul Galati
1017. Corina Unguraș , procuror, PJ Oradea
1018. Daniel Mirauta, judecator, Tribunalul Iasi
1019. Ioana Vernea, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
1020. Violeta Nae, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
1021. Vasile Airinei, procuror, DIICOT -ST IASI
1022. Ana Mângăță, judecator Tribunalul Neamţ
1023. Iftinca-Voicu Ana-Maria, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti:
1024. Vasile Roxana Iuliana, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1025. Petru Miruna, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1026.. Perianu Raluca, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1027. Paiusi Carmen, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1028. Cătălin Serghei, judecator, Tribunalul Neamţ
1029. Popovici Gheorghe, procuror, DNA
1030. Muntean Adrian Valentin, procuror, DNA
1031. Popovici Irina Felicia, , procuror, DNA
1032. Ardelean Cristian Marius, , procuror, DNA
1033. Pantea Cosmin, procuror DNA
1034. Gabriela Alexandroiu, judecător Tribunalul Dolj
1035. Tudor Grigoraș, procuror DNA
1036. Aurelia Enache, procuror DNA
1037. Prața Vasile, procuror, DIICOT București
1038. Cristina Munteanu, judecator, Judecatoria Brasov
1039. Ruxandra Dincă, judecator, Judecătoria Turnu Măgurele
1040. Stefan Gheorghe Daniel, procuror, PT Bacau
1041. Dan Liviu Bubuiug, procuror, DIICOT Salaj
1042. Dan Budusan, Diicot BT Salaj
1043. Dragota Cristian, procuror, DIICOT Maramures
1044. Delia Adomnicai, procuror, DIICOT- Bt Maramures
1045. Raul Radmacher, procuror, procuror, DIICOT -BT Bistrița-Nasaud
1046. Dosantos Rodrigues Cristina, procuror, DIICOT -BT Bistrița-Nasaud
1047. Lumperdean Ioan, procuror, DIICOT -BT Bistrița-Nasaud
1048. Conortos Constantin, procuror, DNA – ST Constanta
1049. Donţete Loredana Alina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
1050. Toader Daniela, judecator Tribunalul Bucuresti
1051. Leontică Paul-Teodor, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
1052. Laura Mihaela Pulbere, judecator, T.Gorj
1053. Mihaela Pacuraru, judecator, T.Gorj
1054. Otilia Popescu, judecator, T.Gorj
1055. Carmen Vatafu, judecator, Jud.Tg-Jiu
1056. Marius Nanu, procuror, Diicot Gorj
1057. Ivancioiu Florentina, judecator Tribunalul Bucuresti
1058. Sorin Constantinescu, procuror DNA
1059. Cristina Constantinescu, judecator la Tribunalul Constanta
1060. Gabriela Stanciu, procuror DNA
1061. Vasile Abagiu, procuror DNA
1062. Andrei Bodean, procuror DNA
1063. Nadia Zlate, procuror DNA
1064. Elena-Teodora Rotea, procuror DNA
1065. Beteringhe Sorin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
1066. Andreea Manuela Popovici, judecator, Tribunalul Bacau
1067. Ștefănoaia Silvia, procuror, PJ Târnăveni
1068. Costin Laura, procuror, PJ Târnăveni
1069. Mihai-Gabriel Duţă, judecator, Judecătoria Roşiori de Vede
1070. Cristina Chiriac -Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1071. Andreea Oana Nica-Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1072. Florin Bogdan Munteanu-Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1073. Alina Moraru- Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1074. Gabriela Chiriac-Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1075. Daniel Alin Coca- Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1076. Diaconu Diana-Procuror D.N.A – Serviciul Teritorial Iasi
1077. Carmen Layet, judecator, Judecatoria Buftea
1078. Marcela Antofie, judecator, Judecatoria Buftea
1079. Valentin Dragomir, judecator, Judecatoria Buftea
1080. Ion Alexandra, judecator, Tribunalul Prahova
1081. Ciprian Butnaru, judecator, Judecatoria Brăila
1082. Virgil Şerban, judecator, Judecatoria Brăila
1083. Ionica Cărbunaru, judecator, Judecatoria Brăila
1084. Mihăiţă Constantin, judecator, Judecatoria Brăila
1085. Diana Deniz, judecator, Judecatoria Brăila
1086. Ecaterina Ivanov, judecator, Judecatoria Brăila
1087. Laura Cristea, judecator, JS3
1088. Anca Iliescu, judecator, JS3
1089. Mirela Ramona Zaharia, judecator, JS3
1090. Cristina Roșu, procuror, PJ Giurgiu
1091. Cristina Ionescu Lupeanu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1092. Ligia Rotaru, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1093. Ramona Oana Rogoz, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1094. Andreea Neţoiu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1095. Anca Mărgineanu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1096. Sabina Bolla, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1097. Marius Stancu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1098. Tomoiu Sorin Gabriel, Procuror, PT Gorj
1099. Vladuleanu Carmen, Procuror, PT Gorj
1100. Bertha Ionela, Procuror, PT Gorj
1101. Onescu Andrei Cristian, Procuror, PT Gorj
1102. Ana-Maria Nica, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1103. Dana Pitu, judecator, Judecatoria Timisoara
1104. Mihaela Dumitraşcu, judecator, Tribunalul Argeş
1105. Iuliana Lucanu, procuror DIICOT
1106. Demian Anca, judecator, Judecătoria Hațeg
1107. Anton Elena, judecator,Tribunalul Argeş
1108. Emanuela Moşneanu Comăneci, judecator,Tribunalul Argeş
1109. Duţă Aneta, judecator,Tribunalul Argeş
1110. Anton Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Piteşti
1111. Badescu Irina Raluca, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1112. Voina Victor Ionut, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1113. Nitu Luminita, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1114. Mihalcea Mihai, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1115. Ludusan Manuela, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1116. Simon Mihaela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Cluj-Napoca
1117. Dana Popeti, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1118. Tifrea Cosmin, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1119. Tifrea Gabriela Maria, judecator, Judecatoria Deva
1120. Zamfir Nicoleta, procuror, PJS6
1121. Voicu Fănel, procuror, PJS6
1122. Maciuc Sorin, procuror, PJS6
1123 Nițescu Simona, procuror, PJS6
1124. Login Daniela, procuror, PJS6
1125. Țîrlea Roxana, procuror, PJS6
1126. Oancea Cristian, procuror, PJS6
1127. Popa Livia, procuror, PJS6
1128. Ivașcu Diana, procuror, PJS6
1129. Serban Madalina, judecator, Curtea de Apel Alba-Iulia
1130. David Diana Bianca, judecator, Curtea de Apel Alba-Iulia
1131. Andreea Rozalia Balulescu, judecator Judecatoria Timisoara
1132. Ancuta Zvoristeanu, judecator, Judecatoria Pitesti
1133. Lucian Boieru, judecator, Judecatoria Pitesti
1134. Andreia Ciurea, judecator, Judecatoria Pitesti
1135. Livia Popescu, judecator, Judecatoria Pitesti
1136. Florina Mitrofan, judecator, Judecatoria Pitesti
1137. Camelia Pirvu, judecator, Judecatoria Pitesti
1138. Anca Radulescu, judecator, Judecatoria Pitesti
1139. Gabriela Iordache, judecator, Judecatoria Pitesti
1140. Ana Maria Crangus, judecator, Judecatoria Pitesti
1141. Dragos Crangus, judecator, Judecatoria Pitesti
1142. Mirela Niculescu, judecator, Judecatoria Pitesti
1143. Ana Maria Ciobanu, judecator, Judecatoria Pitesti
1144. Cristina Ion, judecator, Judecatoria Pitesti
1145. Alis Gradinariu, judecator, Judecatoria Pitesti
1146. Ion Vaida, judecator, Judecatoria Pitesti
1147. Ionut Tabacu, judecator, Judecatoria Pitesti
1148. Andra Cojocaru, judecator, Judecatoria Pitesti
1149. Chivu Claudia-Irina, procuror Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1150. Buculea Raluca, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1151. Hău Emanuel-Florin, procuror, parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1152. Lăpădat Coralia, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1153. Pelmuș Ciprian, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1154. Luca Nicoleta, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1155. Tinca Ionela, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1156. Lazăr Aida, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1157. Macrea Loredana, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1158. Povălniceanu Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1159. Bogosov Gordana, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1160. Izdrugă Maria, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1161. Nor-Bosnea Raluca, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1162. Gîtan Diana, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1163. Jurca Andrei, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1164. Ceaușu Alexandru-Octavian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1165. Todea Laurențiu, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1166. Tabîța Lorin, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1167. Abagiu Minela, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1168. Stroescu Sorin, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1169. Sandu Mărioara, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1170.Troacă Simona, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara.
1171. Victorina Iacob, judecator, Judecatoria Turnu Maurele
1172. Mirela-Camelia Florea, judecator, Judecatoria Turnu Maurele
1173. Ilies Ana, judecator, Judecatoria Iasi
1174. Dorina Stoenescu, judecator, Judecatoria Calafat
1175. Oana Andreea Onofrei, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1176. Bușulescu Andreea, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1177. Focșa Lavinia, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1178. Pătrașcu Paula Vasilica, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1179. Ghica Alexandra Nicoleta, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti.
1180. Tănase Valentin – judecător Judecătoria Târnăveni
1181. Rus Alin Marinel – judecător Judecătoria Târnăveni
1182. Radu Harja, Judecator Tribunal Bihor
1183. Fit Carmen Corina, judecător Curtea de Apel Alba Iulia
1184. Fit Gheorghe, procuror inspector
1185. Bugărin Gladiola Nicoleta, procuror, PJ Făget
1186. Papp Ricuța Adriana, procuror, PJ Făget
1187. Olteanu Elena Cornelia – judecător Judecătoria Costeşti;
1188. Elena Diana Florescu – judecător Judecătoria Costeşti;
1189. Elena Cristina Grigore – judecător Judecătoria Costeşti;
1190. Dumitru Cristian Bogdan – judecător Judecătoria Costeşti;
1191. Robert Nicolae Filionescu – judecător Judecătoria Costeşti
1192. Camelia Caragea, procuror, PJ Targu Jiu
1193. Ileana Enache, procuror, PJ Targu Jiu
1194. Cristina Fumureanu, procuror, PJ Targu Jiu
1195. Gheorghe Pestisanu, procuror, PJ Targu Jiu
1196. Cosmin Petrescu Eriţă, procuror, PJ Targu Jiu
1197. Daniel Marian Bojin, procuror, PJ Targu Jiu
1198. Dorin Buţu, procuror, PJ Targu Jiu
1199. Cristian Cîrstea, procuror, PJ Targu Jiu
1200. Tudor Florin Bocai, procuror, PJ Targu Jiu
1201.Ramona Elena Penciu, procuror, PJ Targu Jiu
1202. Alexandru madalin Daianu, procuror, PJ Targu Jiu
1203. Laurenţiu Grecu, procuror, PJ Targu Jiu
1204. Georgiu Ioan, judecator, Judecatoria Gherla
1205. Ionuţ Matei, judecator, ÎCCJ
1206. Robert Constantin Bumbu, judecator, Tribunalul Neamț
1207. Vieriu Tudor Ionuț, procuror, PJ Roman
1208. Sârghi Dorina, procuror, PJ Roman
1209. Grădinaru Martin Christian, procuror, PJ Roman
1210. Tălmăcel Ciprian, procuror, PJ Roman
1211. Pricope Laura, procuror, PJ Roman
1212. Ilie Ioana, judecator, ICCJ
1213. Cucoș Ana Maria, procuror, PJ Roman
1214. Marian Dorina Elena, judecator, Judecatoria Zalau
1215. Săvescu Gabriela Victorița, , judecator, Judecatoria Zalau
1216. Isacu Veronica Irina Antonia, , judecator, Judecatoria Zalau
1217. Lar Maria Daniela, , judecator, Judecatoria Zalau
1218. Moga Anamaria Mihaela, , judecator, Judecatoria Zalau
1219. More Zsigmond Gabriella, , judecator, Judecatoria Zalau
1220. Merfu Aron Daniela, , judecator, Judecatoria Zalau
1221. Brădosu Adriana Bianca, judecator, Judecatoria Blaj
1222. Dordea Alina Maria, judecator, Judecatoria Blaj
1223. Farcaş Monica Felicia, judecator, Judecatoria Blaj
1224. Oniga Diana, judecator, Judecatoria Blaj
1225. Ana Maria Gogioiu, judecator, Tribunalul Dambovita
1226. Bologa Crin Nicu, procuror, PT Salaj
1227. Stana Pompilia Dana, procuror, PT Salaj
1228. Bogdan Rodica, procuror, PT Salaj
1229. Balas Angela, procuror, PT Salaj
1230.Olar Adrian Claudiu, procuror, PT Salaj
1231. Flonta Sorin Emil, procuror, PT Salaj
1232. Brindeanu Dan Eugen, procuror, PT Salaj
1233. Craciun Florian Nicolae, procuror, PT Salaj
1234. Dohan Oana Cerasela, procuror, PT Salaj
1235. Corda Liviu Tiberiu, procuror, PJ Zalau
1236. Oanes Corina, procuror, PJ Zalau
1237. Munteanu Vladimir, procuror, PJ Zalau
1238. Dohan Catalin, procuror, PJ Zalau
1239. Ghiran Alina Adreia, procuror, PJ Simleu Silvaniei
1240. Sabou Ioan Calin, procuror, PJ Simleu Silvaniei
1241. Matei Elena Ligia, procuror, PJ Simleu Silvaniei
1242. Bubuiug Liviu, procuror, DIICOT Salaj
1243. Dan Budusan, procuror, DIICOT Salaj
1244. Carmen popa, judecator, Tribunalul Sibiu
1245. Liloiu Victor, procuror, PJ Jibou
1246. Chiş Marta Daniela, procuror, PJ Jibou
1247. Bortes Mihai, procuror, PJ Jibou
1248. Alina Petruta Buculei, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1249. Holbocianu Claudiu Adrian, judecator, Tribunalul Suceava
1250. Cosovat Andrei, judecator, Tribunalul Suceava
1251. Şepelea Nicolae, judecator, Tribunalul Suceava
1252. Morişcă Emanuela, judecator, Tribunalul Suceava
1253. Sârghie Marius, judecator, Tribunalul Suceava
1254. Asiminei Alexandru, judecator, Tribunalul Suceava
1255. Puha Diana Cristina, judecator, Tribunalul Suceava
1256. Florin Verciuc, judecator, Tribunalul Suceava
1257. Laura Bosie, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1258. Daniela Toma, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1259. Cucu Alexandrina Mariana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1260. Ştefan Claudia, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1261. Andrei Georgeta, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1262. Axînti Nicoleta, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1263. Boroi Dana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1264. Bossenmayer Lavinia, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1265. Bourceanu Viviana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1266. Carp Dimitrie Gheorghe, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1267. Ciorsac Silviu Alexandru, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1268. Costache Ivanov Cristina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1269. Dinu Bogdan Justin, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1270. Drăghici Alis Cătălina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1271. Grigore Adriana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1272. Mănescu Alexandra, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1273. Meceanu Constantin Cristinel, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1274. Popescu Andreea Mădălina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1275. Sîrghi Ruxandra, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1276. Toma Elena Alina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1277. Vasilache Alina Mihaela, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1278. Voicu Săndina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1279. Constantinescu Victor, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1280. Ene Laura Elena, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1281. Grozav Octavian, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1282. Dochiţa Mihaela, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1283. Cristea Dragoş Nicoleta, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1284. Teodorescu Ana Felicia, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1285. Vasile Maria Luminiţa, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1286. Horvat Emilia Lavinia, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1287. Mara George Marius, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1288. Opriş Ioana Elisabeta, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1289. Pleşa Diana Elisabeth, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1290. Creţa Maria Ofelia, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1291. Pop Marinela, procuror, PT Satu Mare
1292. Pop Gabriela, procuror, PT Satu Mare
1293. Blahovici Marcel, procuror, PT Satu Mare
1294. Iancu Marius, procuror, PT Satu Mare
1295. Buzan Adrian, procuror, PT Satu Mare
1296. Mărășescu Anda Mihaela, procuror, PT Satu Mare
1297. Balaj Chenderes Elena Ioana, procuror, PT Satu Mare
1298. Nicoleta Simona Păştin, judecator, Curtea de Apel Pitesti
1299. Teodora Gheorghe Sorescu, judecator, Curtea de Apel Pitesti
1300. Elena Popescu, judecator, Curtea de Apel Pitesti
1301. Ionuţ Scarlat Comănescu, judecator, Curtea de Apel Pitesti
1302. Anghelescu Carla Alexandra, judecator, Tribunalul Bucuresti
1303. Luminița Dan, judecator, Tribunalul Constanta
1304. Camelia Trifanov, judecator, Tribunalul Constanta
1305. Iulia Casian, judecator, Tribunalul Constanta
1306. Carmen Duță, judecator, Tribunalul Constanta
1307. Secota Iuliana georgiana, judecator, JS6
1308. Linda Gadi, judecător, Curtea de Apel București
1309. Oana Pogoran, judecător, Curtea de Apel București
1310. Daniel Marian Drăghici, judecător, Curtea de Apel București
1311. Mirela Danciu, judecător, Curtea de Apel București
1312. Monica Niculescu, judecător, Curtea de Apel București
1313. Raluca Radu, judecător, Curtea de Apel București
1314. Cătălin Oancea, judecător, Curtea de Apel București
1315. Andreea Tănase, judecător, Curtea de Apel București
1316. Cristi Ispas, judecător, Curtea de Apel București
1317. Ana-Maria Mocanu, judecător, Curtea de Apel București
1318. Raluca Cîrjan, judecător, Curtea de Apel București
1319. Marian Moise, judecător, Tribunalul București
1320. Homescu Simona, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1321. Ilie Eugenia Ramona, judecatoria Videle
1322. Dobre Mihai Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1323. Roman Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1324. Homescu Victor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1325. Brodin Aurora, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1326. Măcășoiu Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1327. Dan Gherghina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1328. Geamâm Ramon, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1329. Ungureanu Marius Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1330. Ungureanu Cerasela Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1331. Mihai Iustin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1332. Marinescu Lucian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1333. Ghițulete Iuliana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1334. Guțu Ioana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1335. Oprea Viorica, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1336. Măndică Ramona, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1337. Tudorache Marian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1338. Bidica Adriana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1339. Alexandrina Deaconu, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
1340. Claudiu Victor Neagoe, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
1341. Codruț Emanuel Popescu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reșița
1342. Stegaru Mitu, judecator, Tribunalul Bucuresti
1343. Elena Roşu, judecator, Tribunalul Bucureşti
1344. Oana Bidiuţă, judecător, Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti
1345. Cătălin Pavel, judecător, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
1346. Ana – Maria Nicolcescu, Tribunalul Gorj;
1347. Sorin Pătrulescu, Judecătoria Tg – Jiu;
1348. Loredana Carmen Mănescu, Judecătoria Tg – Jiu;
1349. Gabriela Stegăroiu, Judecătoria Tg – Jiu;
1350. Alexandra Stoian, Judecătoria Tg – Jiu;
1351. Mihaela Tudorescu, Judecătoria Tg – Jiu
1352. Goşa Cătălin, judecator, Judecatoria Craiova
1353. Putere Leontina, judecator, Judecatoria Craiova
1354. Drăgoi Corina Florentina, judecator, Judecatoria Craiova
1355. Biculescu Lotee Maria, judecator, Judecatoria Craiova
1356. Canache Lilea, judecator, Judecatoria Craiova
1357. Caramaliu Camelia, judecator, Judecatoria Craiova
1358. Ciora Cristina, judecator, Judecatoria Craiova
1359. Ciucă Tatiana, judecator, Judecatoria Craiova
1360. Crînguş Dan, judecator, Judecatoria Craiova
1361. Ciobanu Melania Elena, judecator, Judecatoria Craiova
1362. Dinu Gigi, judecator, Judecatoria Craiova
1363. Guţescu Nicoleta, judecator, Judecatoria Craiova
1364. Groza Ana Maria, judecator, Judecatoria Craiova
1365. Grejdeanu Aurelia, judecator, Judecatoria Craiova
1366. Lilea Vlentin, judecator, Judecatoria Craiova
1367. Marin Cosmin, judecator, Judecatoria Craiova
1368. Măriuţă Claudia, judecator, Judecatoria Craiova
1369. Mecleneanu Daniela, judecator, Judecatoria Craiova
1370. Mitroi Reli Roxana, judecator, Judecatoria Craiova
1371. Moţârliche Luminiţa, judecator, Judecatoria Craiova
1372. Nedelcea Laura, judecator, Judecatoria Craiova
1373. Nicoliţă Daiana, judecator, Judecatoria Craiova
1374. Birău Cristina, judecator, Judecatoria Craiova
1375. Popescu Nicoleta, judecator, Judecatoria Craiova
1376. Puchiu Simona Elena, judecator, Judecatoria Craiova
1377. Sorbală Ruslana, judecator, Judecatoria Craiova
1378. Spiridonescu Ioana, judecator, Judecatoria Craiova
1379. Stroe Domnica, judecator, Judecatoria Craiova
1380. Secure Emilia, judecator, Judecatoria Craiova
1381. Tălpăşanu Lavinia, judecator, Judecatoria Craiova
1382. Troacă Mihaela, judecator, Judecatoria Craiova
1383. Zorilă Elena, judecator, Judecatoria Craiova
1384. Lidia Bălan, judecator, Judecatoria Craiova
1385. Stoian Daniela, judecator, Judecatoria Craiova
1385. Moţa Simona, judecator, Judecatoria Craiova
1386. Bîscă Alina, judecator, Judecatoria Craiova
1387. Grecu Florin, judecator, Judecatoria Craiova
1388. Carmen Florea, procuror, PT Dolj
1389. Daniela Maftei, procuror, PICCJ
1390. Oana Dorde, procuror, PICCJ
1391. Cristina Lupescu, procuror, PICCJ
1392. Cosmin Grancea, procuror, PICCJ
1393. Duţoiu Gheorghe, procuror, PJ Buzău
1394. Roşu Cristina, procuror, PJ Buzău
1395. Marcolea George, procuror, PJ Buzău
1396. Oprea Veronica Nicoleta, procuror, PJ Buzău
1397. Dumitru Cornelia, procuror, PJ Buzău
1398. Arion Florin Lucian, procuror, PJ Buzău
1399. Androne Larisa Mihaela, procuror, PJ Buzău
1401. Ungureanu Daniel Florin, procuror, PJ Buzău
1402. Roman Carmen Gina, procuror, PJ Buzău
1403. Ana Bogdan, judecator, Tribunalul Sibiu
1404. Ioana Ciurea, judecator, Judecatoria Timisoara
1405. Manuel Bălan, judecator, Judecatoria Timisoara
1406. Daniel Marcu, judecator, Judecatoria Timisoara
1407. Nicoleta Burlacu, judecator, Judecatoria Timisoara
1408. Adriana Roateş, judecator, Judecatoria Timisoara
1409. Hantea Gianina, judecator, Judecatoria Timisoara
1410. Hantea Dumitru, judecator, Judecatoria Timisoara
1411. Borţun Mihaela, judecator, Judecatoria Timisoara
1412. Elena Crina Vinka, judecator, Judecatoria Timisoara
1413. Laura Debelka, judecator, Judecatoria Timisoara
1414. Roxana Tufiş, judecator, Judecatoria Timisoara
1415. Burga Florin Gheorghe, procuror, PJ Sfantu Gheorghe
1416. Dumitru Cheagă, procuror, DIICOT, S. Centrală
1417. Eduard Smintina, judecator, Tribunalul Timis
1418. Grigore Cristian, procuror, PT Harghita
1419. Gâlcescu Dan, procuror, PT Harghita
1420. Dobrică Adriana, procuror, PT Harghita
1421. Fabian Orsolya, procuror, PT Harghita
1422. Iosifescu Răzvan, procuror, PT Harghita
1423. Donțete Daniel, judecător, Tribunalul Vâlcea.
1424. Cosmin Croitoriu, DNA, S.T. Craiova
1425. Mihaela Crețu – Curtea de Apel Târgu Mureș
1426. Cristina Beatrix Bogdan, Curtea de Apel Târgu Mureș
1427. Cristina Mihai, Curtea de Apel Târgu Mureș
1428. Nicolae Ionaș, Curtea de Apel Târgu Mureș
1429. Tanka Attila, Curtea de Apel Târgu Mureș
1430. Robert Tunsu, Tribunalul Mureș
1431. Cirstea Florina Izabela, judecator, Tribunalul Bucuresti
1432. Bogdan Ioana, judecator, JS2
1433. Varsescu Mariana Constanta, judecator, JS2
1434. Cezar Ionut Tuliță, procuror, PJ Rm. Valcea
1435. Marian Pațanghel, procuror, PJ Rm. Valcea
1436. Cristian Pătrană, procuror, PJ Rm. Valcea
1437. Ionel Bușe, procuror, PJ Rm. Valcea
1438. Laurentiu Streza, procuror, PJ Rm. Valcea
1439. Marius Hogaș, procuror, PJ Rm. Valcea
1440. Adrian Crăciunescu, procuror, PJ Rm. Valcea
1441. Elena Vlăducu, procuror, PJ Rm. Valcea
1442. Rozalia Negoiță, procuror, PJ Rm. Valcea
1443. Nicolae Niculicea, procuror, PJ Rm. Valcea
1444. Nicolae Popescu, procuror, PJ Rm. Valcea
1445. Amalia Voinea, procuror, PJ Rm. Valcea
1446. Dorina Ivascu, procuror, DNAGalati
1447. Alexandra Coca, judecatir, JS2
1448. Bic Iustin, procuror, PCA Alba Iulia
1449. Stoica Ana Maria, judecator, JS1
1450. Oprea Brindusa Andreea, judecator, JS1
1451. Alexe Marian Cristian, judecator, JS1
1452. Tirica Laura Stefania, judecator, JS1
1453. Unghianu Mihaela Georgiana, judecator, JS1
1454. Draica Laura Maria, judecator, JS1
1455. Hubert Ioana, judecator, JS1
1456. Moise Luiza Ecaterina, judecator, JS1
1457. Pop Monica, judecator, JS1
1458. Resteanu Eduardo, judecator, JS1
1459. Ulmeanu Petruta, judecator, JS1
1460. Stinga Claudia, judecator, JS1
1461. Enache Roxana Mihaela, judecator, JS1
1462. Iordache Norica Nicoleta, judecator, JS1
1463. Joita Marius Iulian, judecator, JS1
1464. Tatu Gabriela, judecator, JS1
1465. Timofte Irina, judecator, JS1
1466. Modoran Laurentiu, judecator, JS1
1467. Matei Christian – Judecătoria Câmpeni
1468. Ocneanu Ilona Silvia – Judecătoria Craiova
1469. Vorniciasa Cristian – Judecătoria Fălticeni
1470. Boceanu Claudia Andreea – PJ Arad
1471. Ţîra Livia-Adriana – Judecătoria Bistriţa
1472. Graur Matei-Ciprian – Judecătoria Ineu
1473. Pascu- Graur Ioana Roxana – Judecătoria Ineu
1474. Pîrvu Ana-Maria – PJ Slobozia
1475. Andrei Simona – Judecătoria Reşiţa
1476. Holmanu Loredana Elena – Judecătoria Oneşti
1477. Burcoman Ioana Cezara – Judecătoria Hârşova
1478. Deac Bogdana – Judecătoria Huedin
1479. Benţan Vlad-Alexandru – PJ Oradea
1480. Costraş Ana Maria- Judecătoria Fălticeni
1481. Carali Andreea-Leontina – Judecătoria Tulcea
1482. Toma Bianca – Judecătoria Călăraşi
1483. Brânzaru Ioana Alexandra – Judecătoria Galaţi
1484. Ionescu Irina – Judecătoria Galaţi
1485. Creac Adrian Marian – PJ Alexandria
1486. Mărginean Ioan Alexandru – Judecătoria Alba Iulia
1487. Szoke Andrea – Judecătoria Baia Mare
1488. Zene Flavius – Judecătoria Zalău
1489. Ţiu Alexandra – Judecătoria Focşani
1490. Ciulei Raluca- Andreea – Judecătoria Sector 4 Bucureşti
1491. Bîtu Florian – PJ Ploieşti
1492. Munteanu Adriana-Natalia – PJ Bistriţa
1493. Trif Bianca – PJ Reşiţa
1493. Borta-Iacob Livia – Judecătoria Sighetu Marmaţiei
1495. Dârlea Delia-Adina – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
1496. Butaliu Tiberiu- Claudiu – Judecătoria Buftea
1497. Codina Oana, Tribunalul Vaslui
1498. Chereches Oana Adelina, judecator, Tribunalul Vaslui
1499. Laura Toma Dauceanu, Judecatoria Sectorului 6 Bucuresti
1500. Oţel Simona Maria, Judecatoria Filiaşi
1501. Gioroceanu Alina Mihaela, Judecatoria Filiaşi
1502. Mitru Daniel Teodor, Judecatoria Filiaşi
1503. Apostol-Iordachioaia Ionut, judecator Curtea de Apel Suceava
1504. Puie Ciprian Horia, DIICOT – st oradea
1505. Bulzan Mihaela, DIICOT – st oradea
1506. Bogdan Ioan Gheorghe, DIICOT – st oradea
1507. Pantea Adrian, DIICOT – st oradea
1508. Morar – Herlea Radu, DIICOT – st Oradea
1509. Adrian Chiriac, judecator, Curtea de Apel Iaşi
1510. Dan Cudalb, procuror, PJS6
1511. Angela Radu, procuror, PJS6.
1512. Feldioreanu Mariana, judecator, JS4
1513. Gabriela Mazilu, judecator, JS4
1514. Teodorescu Vlad, procuror, PT Covasna
1515. Raileanu Simona, procuror, PT Covasna
1516. Ştefaniu Bogdan, procuror, PT Covasna
1517. Doina Popa, procuror, PJ Pitesti
1518. Raluca Vilculescu, procuror, PJ Pitesti
1519. Cosmin Cristescu, procuror, PJ Pitesti
1520. Simona Florescu, procuror, PJ Pitesti
1521. Barbuceanu Catalin, procuror, PCA Pitesti
1522. Butaci Cristian, procuror PJ Oradea
1523. Sas Florin George, procuror PJ Oradea
1524. Sabău Delia, procuror PJ Oradea
1525. Luca Miahela Cornelia, procuror PJ Oradea
1526. Filip Ramona, procuror PJ Oradea
1527.Suta Ciprian, procuror PJ Oradea
1528. Ciciula Diana, procuror PJ Oradea
1529. Preda Bodagn, procuror DIICOT Alba Iulia
1530. Florea Cristian, procuror DIICOT Alba Iulia
1531. Florea Alexandru, procuror DIICOT Alba Iulia
1532. Aron Ioan Marius, procuror DIICOT Alba Iulia
1533. Florea Ionela, procuror DIICOT Alba Iulia
1534. Alina Nica, Judecătoria Braşov
1535. Roxana Dogaru, Judecătoria Braşov
1536. Elena Banu, Judecătoria Braşov
1537. Adrian Gogan, Judecătoria Braşov
1538. Cornel Deca, DNA Braşov
1539. Monica Munteanu, DNA Braşov
1540. Felicia Vlad, DNA Braşov
1541. Dominte Cirpian, DNA Braşov
1542. Ghenu Andreea, DNA Braşov
1543. Delia Mihai, DNA Braşov
1544. Catalin Borcoman, DIICOT Braşov
1545. Negulescu Mihai, DIICOT Braşov
1546. Veştemeanu Raluca, DIICOT Braşov
1547. Anca Iovan, DIICOT Braşov
1548. Râmniceanu Maria, DIICOT Braşov
1549. Ichim Cristian, DIICOT Braşov
1550. Neagu Creola, DIICOT Braşov
1551. Oana Simon, judecator JS4
1552. Constantina Coltuneac, judecator JS4
1553. Gabriela Lascu, judecator JS4
1554. Adrian Roman, judecator JS4
1555. Iuliana Cretu, judecator JS4
1556. Irina Geana, judecator JS4
1557. Violeta Hobincu-Acsinte – Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1558. Liviu Nicolae Ionașcu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1559. Virgil Cornea – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1560. Sorin Constantin Sofronia – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1561. Alina Mihaela Fuioagă – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1562. Cristina Maria Luca – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1563. Anca Apostol – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1564. Carmen Strugaru – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1565. Erica Petronela Cucoradă – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1566. Marius Ianuș – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1567. Georgiana Ciupic – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1568. Lucian Dieac – procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1569. Laura Francisca Gaman – procuror D.I.I.C.O.T., Biroul Teritorial Neamț
1570. Vasile Cătălin Tentiuc – procuror D.I.I.C.O.T., Biroul Teritorial Neamț,
1571. Cezar Petronel Talpău – procuror D.I.I.C.O.T., Biroul Teritorial Neamț
1572. Madalina Scarlat, procuror DNA
1573. Daniela Baloi , procuror DNA
1574. Ramona Jardieanu, procuror DNA
1575. Popescu Corina Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgășani
1576. Corin Igna, judecator, Judecatoria Dej
1577. Camelia Manzat, judecator, Judecatoria Dej
1578. Laura Catinean, judecator, Judecatoria Dej
1579. Salontai Gabriel, procuror, PJ Mediaş
1580. Valcea Lucian, procuror, PJ Mediaş
1571. Eugen Anton, procuror, DNA
1572. Ana Maria Edu, procuror, PCA Cluj
1573. Oana Camelia Teoc, procuror, PCA Cluj
1574. Radu Mihai Pasca, procuror, PCA Cluj
1575. Crişan Valentina, judecător, Judecătoria Horezu
1576. Dăescu Adrian, judecător, Judecătoria Horezu
1577. Deaconu Dascălu Diana Nicoleta, judecător, Judecătoria Horezu
1578. Sandu Mariana, judecător, Judecătoria Horezu
1579. Ţenea Irina Maria, judecător, Judecătoria Horezu
1580. Ramona Ristea Tribunalul Timis
1581. Beatrice Ivancu Tribunalul Timis
1582. Monica Bădescu, Tribunalul Timis
1583. Raveca Loredana Costantea, Judecatoria Hunedoara
1584. Gheorghe Vlase, Judecătoria Hunedoara
1585. Dana Cosareanu, judecator, Tribunalul bucuresti
1586. Apostu Adina, Judecatoria Iaşi
1587. Alexandrescu Elena Loredana, Judecatoria Iaşi
1588. Colin Mariana Corina, Judecatoria Iaşi
1589. Curcă Lorena Maria Ştefania, Judecatoria Iaşi
1590. Dascălu Crina Elena, Judecatoria Iaşi
1591. Grigore Corina, Judecatoria Iaşi
1592. Gurban Tudor, Judecatoria Iaşi
1593. Luca Cristian Nicolae, Judecatoria Iaşi
1594. Perju Andreea, Judecatoria Iaşi
1595. Shannak Andreea Teodora, Judecatoria Iaşi
1596. Tarlion Mihaela Geta, Judecatoria Iaşi
1597. Varvara Veronica Corina, Judecatoria Iaşi
1598. Zaharia Irina , Judecatoria Iaşi
1599. Cuzic Maricica Daniela, Judecatoria Iaşi
1600. Munteanu Iulia Lavinia, Judecatoria Iaşi
1601. Nechifor Alina Elena, Judecatoria Iaşi
1602. Ştefan Georgiana Livia , Judecatoria Iaşi
1603. Tescu Iuliana, Judecatoria Iaşi
1604. Mihaela Mergeane, procuror PCA Constanta
1605. Mircea Iuliana, procuror, PCA Constanta
1606. Luminita Radoi, Tribunalul Gorj
1607. Mirela Claudia Simion, Tribunalul Gorj
1608. Marinela Teciu, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1609. Sorin Mihăilă, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1610. Livia Bontea, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1611. Lizabela Mariana Crăciun, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1612. Raluca Creteanu, procuror, PICCJ
1613. Cristina Grecu, judecator, Tribunalul Ilfov
1614. Aldulescu Stefan, judecator, Judecatoria Motru
1615. Maxim Sinziana, magistrat asistent, ÎCCJ
1616. Dinu Mihaela, magistrat asistent, ÎCCJ
1617. Chiribasa Luminita, magistrat asistent, ÎCCJ
1618. Poputa Florica , magistrat asistent, ÎCCJ
1619. Turcu Daniela, magistrat asistent, ÎCCJ
1620. Popovici Madalina, magistrat asistent, ÎCCJ
1621. Ungureanu Marina Daniela, magistrat asistent, ÎCCJ
1622. Nae Sebastian, judecător, Judecătoria Galaţi
1623. Butnaru Andreea, judecător, Judecătoria Galaţi
1624. Butnaru Mitica, judecător, Judecătoria Galaţi
1625. Elena Alina Austrianu, Judecătoria Câmpulung
1626. Adriana Caplan, Judecătoria Câmpulung
1627. Sanda Diaconescu, Judecătoria Câmpulung
1628. Violeta Nicolescu, Judecătoria Câmpulung
1629. Iuliana Popescu, Judecătoria Câmpulung
1630. Georgeta Roibu, Judecătoria Câmpulung
1631. Otilia Vişoiu, Judecătoria Câmpulung
1632. Elvira Zgreabăn, Judecătoria Câmpulung
1633. David Adrian, Judecatoria Deva
1634. Marcu Mariana, Judecatoria Deva
1635. Mihail Cristina, Judecatoria Deva
1636. Piess-Malimarcov Beatrix, Judecatoria Deva
1637. Şortan Delia, Judecatoria Deva
1638. Bacila Alexandra, Judecatoria Orastie.
1639. Farcas Hingan Giorgiana Rodica, Tribunalul Cluj
1640. Boiciuc Ioana Nora, Tribunalul Cluj
1641. Lucian Manoli, judecator, Judecatoria Brasov
1642. Nedea Cristina, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1643. Mihail Stănescu Sas, judecator, Curtea de Apel Constanta
1644. Cătălin Andrei Popescu, procuror, PÎCCJ
1645. Florentina Vasilăţeanu, Tribunalul Bucureşti
1646. Iosefina Pîrvu, Tribunalul Bucureşti
1647. Georgeta Coman, judecător, Judecătoria Sectorului 3 București
1648. Cristian Ștefan Vișan, judecător, Tribunalul București
1649. Mihaela Stăncescu, Tribunalul Bucureşti
1650. Morarescu Luminita, Judecătoria Galaţi
1651. Doicescu Elena-Roxana, Judecătoria Constanţa
1652. Corina Țopa, procuror PJS 1
1653. Dana Păun, procuror PJS 1
1654. Oana Peltechi, procuror PCAB
1655. Diana Stancele, procuror DNA
1656. Carmen Cadea, Tribunalul Braşov
1657. Trastau Olimpia, procuror, PT Timiş
1658. Sasu Mihaela, procuror, PT Timiş
1659. Brindescu Laura, procuror, PT Timiş
1660. Grecu Adrian, procuror, PT Timiş
1661 Pelmus Atena, procuror, PT Timiş
1662. Garbovean Loredana, procuror, PT Timiş
1663. Mihaela Pop, procuror, PT Timiş
1664. Flucsa Viorica, procuror, PT Timiş
1665. Mirea Alina, procuror, PT Timiş
1666. Damian Ioan, procuror, PT Timiş
1667. Tent Olga, procuror, PT Timiş
1668. Zamfirescu Liliana, procuror, PT Timiş
1669. Marcu Daniela Dorina, procuror, PT Timiş
1670. Dinculescu Claudiu Mirel, procuror, PT Dolj
1671. Nedelcu Valentin Dan, procuror, PT Dolj
1672. Bădescu Magdalena, procuror, PT Dolj
1673. Ilie Gianina Mădălina, procuror, PT Dolj
1674. Ivănescu Petrişor, procuror, PT Dolj
1675. Marinescu Cătălin, procuror, PT Dolj
1676. Motrună Cristian, procuror, PT Dolj
1677. Nastasie Amalia Mădălina, procuror, PT Dolj
1678. Nichita Carmen, procuror, PT Dolj
1679. Niculeanu Eugen, procuror, PT Dolj
1680. Popară Delia, procuror, PT Dolj
1681. Răduică Carmen, procuror, PT Dolj
1682. Vieru Mihaela, procuror, PT Dolj
1683. Rădulescu Camelia Cristina, procuror, PT Dolj
1684. Kelemen Robert, procuror, PT Dolj
1685. Nicolescu Roberta, procuror, PT Dolj
1686. Rogoveanu Marin, procuror, PT Dolj
1687. Rădulescu Cosmin, procuror, PCA Craiova
1688. Ștefania Anton, Curtea de apel Suceava
1689. Grădină Laurea, procuror, PT Tulcea
1690. Iga Monica Maria, judecător, JS5
1691. Branzac Lucian Ionut, Tribunalul Botoşani
1692. Todireanu Cristina, Tribunalul Botoşani
1693. Ionel Iliescu, procuror, PT Bucuresti
1694. Doina Savulescu, judecator, Tribunalul Gorj
1695. Simona Tataroiu, judecator, Tribunalul Gorj
1696. Maria Vatavu, judecator, Tribunalul Gorj
1697. Gheorghita Eftenoiu, judecator, Tribunalul Gorj
1698. Ramona Tufan, judecator, Tribunalul Gorj
1699. Maria Adelina Constantinof , Tribunalul Giurgiu
1700. Irina Kuglay – procuror PICCJ
1701. Georgina Bodoroncea – procuror PICCJ
1702. Eleonora Centea- procuror PICCJ
1703. Ion Stoica, judecator, Tribunalul Damboviţa
1704. Iboiu Mihaela, procuror, PJ Roşiori de Vede
1705. Paraschiv Valentin Silviu, procuror, PJ Roşiori de Vede
1706. Diremia Vlad, procuror, PJ Roşiori de Vede
1707. Constantinescu Dan, procuror, PJ Constanţa
1708. Zainea Cristinel, procuror, PJ Constanţa
1709. Alexandru Ciochină, procuror, PJ Constanţa
1710.Târta Anca, procuror, PJ Constanţa
1711. Romaş Marius, procuror, PJ Constanţa
1712. Muntianu Bogdan, procuror, PJ Constanţa
1713. Bunea Cătălin, judecator, JS1
1714. Colceriu Iuliana, procuror, PT Cluj
1715. Boţogan Marius Claudiu, procuror, PT Cluj
1716. Lazea Corina Adela, procuror, PT Cluj
1717. Măciucă – Prodan Dorina, , procuror, PT Cluj
1718. Răşcanu Cristina, procuror, PT Cluj
1719. Renyi Erika, procuror, PT Cluj
1720. Leordean Rica , procuror, PT Cluj
1721. Kelemen Cristina , procuror, PT Cluj
1722. Grădinariu Romana Mihaela , procuror, PT Cluj
1723. Pavelescu Theodor , procuror, PT Cluj
1724. Panţuru Valentin, procuror, PT Cluj
1725. Gherghina Alina, procuror, PJS6
1726. Trache Monica, judecător, Judecătoria Ploiești
1727. Selaru Diana Maria, judecător, Judecătoria Ploiești
1728. Ștefan Ionela Claudia, judecător, Judecătoria Ploiești
1729. Delia Marusciac, judecator, Curtea de Apel Cluj
1730. David Maricel, procuror, PJ Giurgiu
1731. Marin Tiberiu, procuror, PJ Giurgiu
1732. Adrian Nastase, judecator, JS1
1733. Ana-Maria Cucea – Judecătoria Buftea
1734. Florin Niță – Judecătoria Buftea
1735. Brânzica Bogdana, Tribunalul Dambovita
1736. Iordache Antoanela, Tribunalul Dâmbovița
1737. Bîrjovanu Luminița, judecator, Judecatoria Roman
1738. Bîrjovanu Cristian, judecator, Judecatoria Roman
1739. Arseni Bogdan, judecator, Judecatoria Roman
1740. Stefan Cristina, judecator, JS3
1741. Liliana Vladescu, judecator, JS3
1742. Maria Varzaru, judecator, JS3
1743. Liviu Marcu, Tribunalul Hundeoara
1744. Guluta Cristian Romica, Judecatoria Sighetu Marmatiei
1745. Gianina Iftim, judecator, Tribunalul Bucuresti
1746. Sohorca Florin – PJ Năsăud
1747. Sărmăşan- Radu Alina Rodica – Judecătoria Tulcea
1748. Petrescu-Găletuşe Bianca Florina – Judecătoria Drobeta Turnu Severin
1749. Ciopa Ani-Claudia – PJ Cluj-Napoca
1750. Andrei Drăgan – PJ Petroşani
1751. Panainte Iulian – Pj Hârlău
1752. Rujan Constantin Alexandru – Judecătoria Buftea
1753. Carmen-Simona NOJA – Tribunalul Cluj
1754. Strugariu Oana Elena – Judecătoria Suceava
1755. Chiriac Oana – PJ Giugiu
1756. Zar Georgiana – Judecătoria Focşani
1757. Popa Marius Petrică – PJS2
1758. Ionescu Radu – PJS4
1759. Ursu Alina Daniela – Judecătoria Paşcani
1760. Voroneanu Denisia – PJ Botoşani
1761. Mirea Dragoş Valentin – Judecătoria Cornetu
1762. Matei Leontin – PJS4
1763. Carnariu Mihai Mădălin – PJ Piatra Neamţ
1764. Carnariu Bianca Dana – PJ Piatra Neamţ
1765. Armaşu Dan Marius – Judecătoria Paşcani
1766. Tifachi Ionuţ – PJ Botoşani
1767. Arion Ana Olivia – Judecătoria Suceava
1768. Luciani Mihaela – JS3
1769. Ana Corina Marin, judecător, Judecatoria Vălenii de Munte
1770. Claudia Iuliana Văcaru, judecător, Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
1771. Strat Beatrice, magistrat asistent ICCJ
1772. Alina Andrițoiu, procuror, PJS5
1773. Florea Nicoleta Lăcrămioara, Judecătoria Mizil
1774. Dinu Mădălina Georgeta, Judecătoria Mizil
1775. Popescu Crina, Judecătoria Mizil
1776. Tudor Nicu, Judecătoria Mizil,
1777. Prajea Florentina Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mizil.
1778. Marius Lazăr, Judecătoria Mizil
1779. Dumitra Daniel Constantin, Judecătoria Moreni
1780. Chivu Cosmin Constantin, Judecătoria Moreni
1781. Mănescu Claudiu Cornel, Judecătoria Moreni
1782. Turcu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moreni
1783. Buliga Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moreni
1784. Conortos Camelia-Maria, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta
1785. Maria Daniel-Marius, procuror PJ Vişeu de Sus
1786. Harlambie Daniel, procuror, PJ Medgidia
1787. Stănilă Fănel, procuror, PJ Medgidia
1788. Ciorobea Aurel Mihail, procuror, PJ Medgidia
1789. Stroiu Oana, judecatoria Brasov
1790. Rafaela Bujor-Neaga, judecător, Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
1791. Vălean Mirela, DIICOT – Biroul Teritorial Satu Mare
1792. Mirela Aramă – judecătoria Brasov
1793. Mihaela Luca – judecătoria Brasov
1794. Felicia Marcu, Tribunalul Constanţa
1795. Aurora Coadă, Tribunalul Constanţa
1796. Iulian Iftodi, procuror DIICOT – Iasi
1797. Ungureanu Irina, PJ Sighişoara
1798. Marcu Virginia, PJ Sighişoara
1799. Necula Alma Maria, PJ Sighişoara
1800. Mihoc Emanuel, PJ Sighişoara
1801. Pîrlog Gigel, procuror PICCJ
1802. Lazăr Raimonda, procuror PICCJ
1803. Stoica Emilia, procuror PICCJ
1804. Mija Valerica, procuror PICCJ
1805. Năstase Ioana Adina, procuror PICCJ
1806. Gurzu Violeta, procuror PICCJ
1807. Grigore Adrian Grigore, procuror PICCJ
1808. Mihai Hondor, procuror PICCJ
1809. Molcuţ Emilia, procuror PICCJ
1810. Dumitru Daniela, procuror PICCJ
1811. Nistor Ovidiu, procuror PICCJ
1812. Piţu Cătălin, procuror PICCJ
1813. Covei Stelea, procuror PICCJ
1814. Ioniţă Vasile, procuror PICCJ
1815. Şchiopu Aura, procuror PICCJ
1816. Dobrescu Monica, procuror PICCJ
1817. Olaru Lucia, procuror PICCJ
1818. Gulii Mihaela, procuror PICCJ
1819. Briţa Daniela, procuror PICCJ
1820. Sterschi Florena Esther, procuror PICCJ
1821. Bulcu Ramona Daniela, procuror PICCJ
1822. Neagu Sorinela, procuror PICCJ
1823. Lupescu Octavian, procuror PICCJ
1824. Gheorghe Laura, procuror PICCJ
1825. Răileanu Mircea, procuror PICCJ
1826. Iordache Elena, procuror PICCJ
1827. Pop Monica, procuror PICCJ
1828. Grosu Doina, procuror PICCJ
1829. Stoica Viorica, procuror PICCJ
1830. Dicu Brătescu Adrian, procuror PICCJ
1831. Moangă Simona Cristina, procuror PICCJ
1832. Zlata Gabriela, procuror PICCJ
1833. Rusu Carmen, procuror PICCJ
1834. Jercan Rodica, procuror PICCJ
1835. Murgoi Anda, procuror PICCJ
1836. Ilie Mihai Eduard, procuror PICCJ
1837. Tănăsoiu Anca, procuror PICCJ
1838. Mitrănescu Dan Mihail, procuror PICCJ
1839. Vârtiş Marian, procuror PICCJ
1840. Culea Claudiu, procuror PICCJ
1841. Mihalache Codruţ, procuror PICCJ
1842. Tudor Marian, procuror PICCJ
1843. Lazăr Marian, procuror PICCJ
1844. Joarza Janina, procuror PICCJ
1845. Stârcu Pompilia, procuror PICCJ
1846. Arsenie Mirela, procuror PICCJ
1847. Spînu Nadina, procuror PICCJ
1848. Costescu Monica, procuror PICCJ
1849. Dragomir Oana, procuror PICCJ
1850. Coşniţă Marinela, procuror PJ Brăila
1851. Dedulescu Liviu Ionuţ, procuror PJ Brăila
1852. Colţ Mihail, procuror PJ Brăila
1853. Dinu Ionel Tiberiu, procuror PJ Brăila
1854. Tudose Marian, procuror PJ Însurăţei
1855. Pungă Tudorel, procuror PJ Însurăţei
1856. Dorin Paracheva, procuror PJ Tulcea
1857. Miu Matei, Judecătoria Caracal
1858. Iulia Slujitoru, judecator, JS5
1859. Daniela Iuliana Marinescu, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
1860. Andreea Elisabeta Ungureanu, Judecatoria Gherla
1861. Mihoc Emanuel, procuror PJ Sighişoara
1862. Mocanu Marius, procuror PJ Tulcea
1863. Vlaicu Joiţa, procuror PJ Găeşti
1864. Began Daniel, procuror PJ Găeşti
1865. Romas Marius, procuror PJ Constanţa
1866. Muntianu Bogdan, procuror PJ Constanţa
1867. Gordan Sorin, procuror PT Brăila
1868. Marinescu Mihaela, procuror PT Brăila
1869. Ciuciumiş Georgica, procuror PT Brăila
1870. Ciutac Mircea, procuror PT Brăila
1871. Otel Daniel, Judecătoria Segarcea
1872. Botea Mihaela, Judecătoria Segarcea
1873. Iftim Corneliu, procuror DIICOT ST Bucureşti
1874. Neagoe Vlad Mihai, judecător Tribunalul Harghita
1875. Varga Sanda Daria, procuror, PJ Dej
1876. Dana Erdei, judecator, Tribunalul Bucuresti
1877. Andrei Antonela, judecator, Jud. Tg Carbunesti
1878. Dari Constantin Ioan, judecator, Judecatoria Buftea
1879. Leanca Cosmin, Judecatoria Slobozia
1880. Ciocan Nicolae Mugurel,Judecatoria Slobozia
1881. Purice Ciprian, Judecatoria Slobozia
1882. Costin Marius Mirel, Juecatoria Slobozia
1883. Costea Isabela, Judecatoria Slobozia
1884. Adela Dragoş, Tribunalul Satu Mare
1885. Ionescu Camelia, Tribunalul Bacau
1886. Grecu Simona Loredana, Tribunalul bacau
1887. Spiridon Cristina Camelia, Tribunalul Bacau
1888. Pinzaru Oana Georgeta, Tribunalul Bacau
1889. Berekmeri Erdely Beata, Jud. Miercurea Ciuc
1890. Csorya Ildiko Margit, Jud. Miercurea Ciuc
1891. Aura Madalina Tudor, Jud. Miercurea Ciuc
1892.Guţic Daniel, Jud. Miercurea Ciuc
1893. Fodor Peter, Jud. Miercurea Ciuc
1894. Peter Antal Levente, jud. Miercurea Ciuc
1895. Halil Adinan, jud. Galaţi
1896. Anca Groza, Tribunalul Cluj
1897. Maria Timofte Nicoleta, jud. Timişoara
1898. Cristian Felix Nica, jud. Timişoara
1899. Remus Marotineanu, jud. Timişoara
1900. Popescu Adriana, procuror, PT Valcea
1901. Eugen Tosu, procuror, PJ Dragasani
1902. Paraschiv Andreea Irina, procuror, PJ Brezoi
1903. Daniel Constantin, procuror, PJ Brezoi
1904. Răzvan Tudor, procuror, PJ Balcesti
1905. Silviu Trasca, procuror, PJ Balcesti
1906. Iordache Narcisa, procuror, PJ Balcesti
1907. Pop Daniela, DIICOT Valcea
1908. Calinescu Dan Iulian, procuror PJ Horezu
1909. Comanescu Petre Catalin, procuror PJ Horezu
1910. Melania Isopescu, Jud. Piatra Neamţ
1911. Gabriela Bratu, Jud. Piatra Neamţ
1912. Ioana Bogdan, judecator, ICCJ
1913. Baran Florin, procuror, PJS4
1914. Bratulea Daniela, PJ Ramnicu Sarat
1915. Dinulescu Gabriela, PJ Ramnicu Sarat
1916. Stefanoaia Silvia Mihaela, PJ Tarnaveni
1917. Costin Laura, PJ Tarnaveni
1918. Catalina Radulescu, JS3
1919. Banica Tudor Andreea, JS3
1920. Popa Alina Diana, procuror, PJ Iasi
1921. Stan Sever, procuror, PJ Giurgiu
1922. Emil Lupulescu, judecator, JS3
1923. Larion Iuliana Madalina, Tribunalul Bucuresti
1924. Muncioiu Cristina, judecator, judecatoria Craiova
1925. Cristina Boaje, judecator, Tribunalul Bucuresti
1926. Monica Trofin, judecator, Tribunalul Cluj
1927. Buzenschi Veronica, procuror, PJ Bicaz
1928. Paduraru Raluca Mihaela, PJS4
1929. Sendrescu Dan, judecator, Tribunalul Valcea
1930. Apostol Mihaela, procuror, PT iasi
1931. Aioniţoaie Ana Maria, PT Iasi
1932. Ciurca Roznovaţ Roxana, PT Iasi
1933. Horodniceanu Diana Angelica, PT Iasi
1934. Luca Ramona Cristina, PT Iasi
1935. Sas Anca Raluca, procuror, PJ Aiud
1936. Cazaceanu Ciprian, PJS1
1937. Banica Tudor Adrian, PJ Zimnicea
1938. Manoliu Raluca, PJ Galati
1939. Teodorescu Oana, Judecatoria Pitesti
1940. Ilie Florin, PJ Galati
1941. Adriana Elena Flimon, Judecatoria Aiud
1942. Viorica Mitrica, Judecatoria aiud
1943. Roman Mihai, Judecatoria Aiud
1944. Adrian Neagu, Judecatoria Arad
1945. Ana Maria Neagu, Judecatoria Arad
1946. Păiuş Marius, procuror, PJ Giurgiu
1947. Onut Cojan, Tribunalul vasului
1948. Mihai Stanciu, DIICOT Craiova
1949. Jemboiu Alice, procuror, PCA Craiova
1950. Laloianu Constantin, procuror, PCA Craiova
1951. Piturca Maria, procuror, PCA Craiova
1952. Tena Tulitu, procuror, PCA Craiova
1953. Vancea Alexandru, PCA Craiova
1954. Mota Emil, PCA Craiova
1955. Cristian Grigorie, PCA Craiova
1956, Marinela Grigorie, PCA Craiova
1957. Balan Liviu, PCA Craiova
1958. Severnicu Vlad, Jud. Targoviste
1959. Borcuti Dana Mirela, PT Maramureş
1960. Gabor Bogdan, PT Maramureş
1961. Brisc Ioan Vasile, PT Maramureş
1962. Băgeag Liliana, PT Maramureş
1963. Blăjan Codruţa, PT maramureş
1964. Mariş Costantina, PT Maramureş
1965. Mociran Adela, PT maramureş
1966. Petru Ramona, PT maramureş
1967. Pop Ioan, PT maramureş
1968. Tomoioagă Ioan, PT maramureş
1970. Ardelean Ioan, PJ Sighetu Marmaţiei
1971. Berinde Laurenţa, PJ Sighetu Marmaţiei
1972. Petre Loredana Ioana, PJ Sighetu Marmaţiei
1973. Muţ Aurelia, Pj Târgu Lăpuş
1974. Roman Larisa Cristina, Pj Târgu Lăpuş
1975. Buda Dorel Ioan, PJ Baia Mare
1976. Gălăţanu Maria Mirela, Pj Baia Mare
1977. Varga Zoltan Istvan, PJ Baia Mare
1978. Couţi Roxana Andreea, PJ Baia Mare
1979. Buda Mihaela, PJ Baia Mare
1980. Temeian Marius, PJ Baia Mare
1981. Brânzei Alexandru, PJ Baia Mare
1982.Ghiţ Mariana, PJ Baia Mare
1983. Dunca Ioan, PJ Baia Mare
1984. Burnar Livia, Pj Vişeu de Sus
1985. Trenca Ionela Violeta, Pj Vişeu de Sus
1986. Amarie Cătălin Leonard,PJ Dragomireşti
1987. Marchiş Cristian Ştefan, PJ Dragomireşti
1988. Satarbasa Florin, PT Covasna
1989. Bokor Toth Orsolya, PT Covasna
1990. Chiper Liliana, PT Covasna
1991. Croitoriu Cătălina Genoa, Tribunalul Dolj
1992. Tiugan Veronica, Tribunalul Dolj
1993. Ileana Niţă Vali Ştefania, Tribunalul Dolj
1994. Udrea Luminiţa , Tribunalul Dolj
1995. Macamete Elena Camelia, Tribunalul Dolj
1996. Lelia Maruşciac, Tribunalul Dolj
1997. Cătălin Galcea, PJS4
1998. Candale Laura Camelia, Judecătoria Bistriţa
1999. Vasile Botis, Tribunalul Cluj
2000. Bugnar Cristina, Judecătoria Bolintin Vale
2001. Lupaşcu Lucica, Judecătoria Bolintin Vale
2002. Burureanu Alexandra, Judecătoria Bolintin Vale
2003. Traistaru Alexandra, Judecătoria Bolintin Vale
2004. Alin Văsonan, Curtea de Apel Oradea
2005. Lavinia Mihaela Oproiu, Judecătoria Târgu-Jiu
2006. Mane loredana, PJ Cluj-Napoca
2007. Gheorghe Dragoş, PJ Cluj-Napoca
2008. Pantiru Florin, PJ Cluj-Napoca
2009. Horsia Alexandru, PJ Cluj-Napoca
2010. Fadei Pavel, PJ Cluj-Napoca
2011. Nicoară Andra, PJ Cluj-Napoca
2012. Pantea Marius, PJ Cluj-Napoca
2013. Ududec Ionel, PJ Cluj-Napoca
2014. Ududec Anca, PJ Cluj-Napoca
2015. Horge Diana, PJ Cluj-Napoca
2016. Pop George, PJ Cluj-Napoca
2017. Tătar Gabriela, PJ Cluj-Napoca
2018. Tofan Florinela, PJ Cluj-Napoca
2019. Sendronui Mircea, PJ Cluj-Napoca
2020. Mihai Laura, PJ Cluj-Napoca
2021. Delia Sarca Georgiana, PJ Cluj-Napoca
2022. Birtoc Mihai, PJ Cluj-Napoca
2023. Toader Mirel, PJ Cluj-Napoca
2024. Dobrescu Flaviu, PJ Cluj-Napoca
2025. Andreica Lucia, PJ Cluj-Napoca
2026. Lazăr Anca, PJ Cluj-Napoca
2027. Cozma Szende , PJ Cluj-Napoca
2028. Damaschin Ioana, PJ Cluj-Napoca
2029. Spuma Oana, PJ Cluj-Napoca
2030. Mărginean Peczi Anamaria, PJ Cluj-Napoca
2031. Ramona Zglimbea, Tribunalul Dolj
2032. Isabelle Tocan, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
2033. Adriana Bajan, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
2034. Dumitru Mirancea, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
2035. Bogdan Voinescu, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
2036. Mihai Cozma, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
2037. Dusa Radu Rareş, judecator, Curtea de Apel Cluj
2038. Denisa Murariu, judecător, Tribunalul Bucureşti
2039. Veronica Sîrbu, judecator, JS4
2040. Viorel Terzea, judecător,Curtea de Apel Pitesti
2041. Anca Andreea Terzea, judecător, Curtea de Apel Pitesti
2042. Carmen Fota, procuror, PJS4
2043. Dragomir Luisa Emanuela, judecător Tribunalul București,
2044. Dragomir Marian Ionut, judecător, Judecatoria Sector 5
2045. Vida Simiti Anamaria Gabriela – Curtea de Apel Cluj
2046. Fitigau Oana Lavinia – Judecatoria Gherla
2047. Iugan Andrei Viorel, judecator, JS5
2048. Arina Corsei Vultureanu, procuror, PJS3
2049. Cristureanu Ciprian Gabriel, Judecatoria Iasi
2050. Adriana Vilcu, Tribunalul Satu Mare
2051. Alexandra Magdas, Judecatoria Sectorului 5 Bucuresti
2052. Ispas Angela Bianca, procuror, PJ Saliste
2053. Mihaela Vasiescu, Curtea de Apel Tg.-Mures
2054. Lăloianu Lucia Mariana, judecator, Curtea de Apel Craiova
2055. Ruxandra-Maria Pavel, Judecatoria Cluj-Napoca
2056. Stefan Carmen Elena, judecator, JS3
2057. Zidarescu Virginia, judecator, Judecatoria Focsani
2058. Ivan-Enescu Anda-Irina, Judecator, JS1
2059. Dragan Adrian, procuror, PJ Huedin
2060. Silvia Hanzu, judecator, JS3
2061. Marie Jeanne-Nitulescu, judecator, JS3
2062. Necula Radu Mihai, Tribunalul Prahova
2063. Necula Carmen Andreea, Tribunalul Prahova
2064. Raluca Pricop, PJ Zărnesti
2065. Marcela Olimpia Filimon, judecator, Curtea de Apel Oradea
2066. Şalar felix Lucian, Curtea de Apel Bucureşti
2067. Lavinia Magdalena Bulgaru, Tribunalul Bucuresti
2068. Popovici Monica, Tribunalul Bihor
2069. Popovici Ion-Adrian, Parchetul de pe langa Curtea de Apel Oradea
2070. Ana Aldea, judecator, Tribunalul Cluj
2071. Vasile Ramona, judecator, Curtea de Apel Cluj
2072. Parfin Eugen, judecator, Judecatoria Lugoj
2073. Mihai Simona, judecator, Judecatoria Lugoj
2074. Cozilec Alexandru, judecator, Judecatoria Lugoj
2075. Cordos Carmela Rozalia, judecator, Judecatoria Lugoj
2076. Sterfenitu Fulvia, judecator, Judecatoria Lugoj
2077. Pașcu Valentin Marian, judecator, Judecatoria Lugoj
2078. Simona Florica Nicolau, Tribunalul Vrancea
2079. Cotea Carmen, judecator, Tribunalul Vrancea
2080. Daniela Calin, procuror, PJ Tg Mureş
2081. Roxana Maria Stefan, procuror, PJ Tg Mureş
2082. Daniel Vale, procuror, PJ Tg Mureş
2083. Mircea Radu Wechter, procuror, PJ Tg Mureş
2084. Mariela Dibus, judecator, Tribunaul Vrancea
2085. Dumitru Florin, judecator, Tribunalul Braila
2086. Vasile Viorel, judecator, Tribunalul Braila
2087. Ruginosu Mihaela, procuror, PT Sibiu
2088. Florescu Mironescu Andra, procuror, PT Sibiu
2089. Dancu Bogdan, procuror, PT Sibiu
2090. Blinda Tudor , procuror PT Sibiu
2091. Florescu Vali, PJ Avrig
2092. Veres Roxana, judecator, Curtea de Apel Cluj
2093. Boldeanu Andreea-Anca, judecator, Tribunalul Braila
2094. Chiroi Anamaria, judecator, Tribunalul Braila
2095. Stegeran Roxana, procuror, PJ Baia Mare
2096. Alexandra Benegui – Tribunalul Covasna
2097. Bogdan Benegui – Tribunalul Braşov
2098. Maruşca Bogdana Maria – Tribunalul Braşov
2099. Simion Mihaela – Tribunalul Braşov
2100. Văleanu Ionela – Tribunalul Braşov
2101. Izabella Dobrescu – procuror, PICCJ
2102. Marinela Mincă – procuror, PICCJ
2103. Ana Dana – procuror, DNA
2104. Ancuta Pura, judecator, Curtea de Apel Cluj
2105. Marius Pătraşcu, judecator, JS4
2106. Irina Popescu, procuror, PJ Ploesti
2107. Pavel Marinel Corneliu, procuror, PJ Slatina
2108. Şerban Irina, procuror, PJ Slatina
2109. Bălaşa Ion, procuror, PJ Slatina
2110. Alexandra Cristina Cojocaru, Tribunalul Vaslui
2111. Niagu Virginia Mihaela, judecator, Judecatoria Tecuci
2112. Lungocia Viorica Gabriela, judecator, Judecatoria Tecuci
2113. Ciulei Valerica, judecator, Judecatoria Tecuci
2114. Biro Nicoleta, judecator, Judecatoria Tecuci
2115. Gheorghe Ana Maria, judecator, Judecatoria Tecuci
2116. Dobrea Maria Mădălina, , judecator, Judecatoria Tecuci
2117. Sorin Bosnea, procuror, PCA Timişoara
2118. Pripagu Gabriel, procuror, PCA Timişoara
2119. Brașoveanu Ion, procuror, PCA Timişoara
2120. Camelia Miculescu Ungur, procuror, PCA Timişoara
2121. Flavius Cristea, procuror, PCA Timişoara
2122. Trion Marius, procuror, PCA Timişoara
2123. Ghimiș Adrian, procuror, PCA Timişoara
2124. Mihaela Fackelmann, procuror, PCA Timişoara
2125. Dumitrescu Lavinia, procuror, PCA Timişoara
2126. Simu Adriana, procuror, PCA Timişoara
2127. Ivaniuc Mariana, procuror, PCA Timişoara
2128. Donici Viorel, procuror, PJ Reghin
2129. Damian Dan, procuror, PJ Reghin
2130. Borda Lucia Elena, procuror, PJ Reghin
2131. Goia Gheorghe, procuror, PJ Reghin
2132 Gherasim Ciprian, procuror, PJ Reghin
2133. Stoian Andrei, procuror, PJ Reghin
2134. Verginica Buzoianu, PT Ialomiţa
2135. Vlăsceanu Mihaela Olimpia – Tribunalul Constanţa;
2136. Iulia Cezara Suciu – Tribunalul Constanţa
2137. Tiberiu Nicolae Onea, procuror, DNA Tg Mureş
2138. Claudia Doina Vinesar, procuror, DNA Tg Mureş
2139. Aurelian Ioan Ardelean, procuror, DNA Tg Mureş
2140. Radu Cristian Mihai, procuror, DNA Tg Mureş
2141. Valentin Cristian Ştefan, procuror, DNA Tg Mureş
2142. Ana Maria Răzlog-Judecătoria Galați
2143. Bordeianu Andrei-Judecătoria Galați
2144. Crihană Norina Viorica-Judecătoria Galați
2145. Cucoș Mara-Judecătoria Galați
2146. Dajbog Lavinia-Judecătoria Galați
2147. Luminița Morărescu-Judecătoria Galați
2148. Vidican Gheorghe, procuror, PT Bihor
2149. Cotrau Maria, procuror, PT Bihor
2150. Vulcan Bianca, procuror, PT Bihor
2151. Berce Gheorghe, procuror, PT Bihor
2152. Oros Patricia , procuror, PT Bihor
2153. Muresan Ana, procuror, DNA
2154. Manoliu Liliana Mihaela, procuror, PJ Galati
2155.Catalan Mihaela, PJ Pitesti
2156. Adrian Constantin Zaharia, procuror, PJ Suceava
2157. Ion teodor Valentin, procuror, PJ Galati
2158. Drăgulescu Marian, procuror, PICCJ
2159. Horaţius Dumbravă, judecator, CA Tg Mureş
2160. Irinel Axente Andrei, judecator, Curtea de Apel Cluj
2161. Călin Tătar, judecator, Judecătoria Huedin
2162. Simona Matei, judecator, Judecatoria Huedin
2163. Murariu Ovidiu daniel, procuror, PJ Ludus
2164. Cosarca vasile, procuror, PJ Ludus
2165. Cimpeanu Elisa Ana Maria, Judecatoria Ploiesti
2166. Vasiliu Crenguţa Ioana, procuror, PT iasi
2167. Andrei Hosu, procuror, PT Caraş Severin
2168. Laura Iancu, procuror, PT Caraş Severin
2169. Marcela Pirvu, procuror, PT Caraş Severin
2170. Cosmin Pasere, procuror, PT Caraş Severin
2171 Teaca Ion, procuror, PT Caraş Severin
2172. Otilia Isac, procuror, PT Caraş Severin
2173. Adrian Tarnovietchi, procuror, PT Caraş Severin
2174. Iulian-Petrică Bădoi, procuror, delegat la Biroul Teritorial DIICOT Teleorman
2175. Ştefan Gigi Valentin procuror general PCA Constanţa
2176. Florea Adina procuror general adjunct PCA Constanţa
2177. Petrescu Teodora procuror PCA Constanţa
2178. Ciocoiu Silviu procuror PCA Constanţa
2179. Subţirelu Laura procuror şef secţie judiciar PCA Constanţa
2180. Şişman Beatrice procuror PCA Constanţa
2181. Păun Violeta procuror PCA Constanţa
2182. Ianuş Dragomir procuror PCA Constanţa
2183. Constantinescu Ionuţ Daniel, judecator, JS3
2184. Cadea Marius, judecator, Curtea de Apel Braşov
2185. Balanoiu Loredana Georgiana, procuror, PJ Bârlad
2186. Brojban Mircea Wili, procuror, PJ Bârlad
2187. Costescu Sorin, procuror, PJ Bârlad
2188. Harnagea Petrișor Ștefan, procuror, PJ Bârlad
2189. Ilies Carlo Gabriel , procuror, PJ Bârlad
2190. Mocanu Simona Elena, procuror, PJ Bârlad
2191. Plopan Mihaela , procuror, PJ Bârlad
2192. Rotaru Cristina Maria, procuror, PJ Bârlad
2193. Tinica Alina Mihaela , procuror, PJ Bârlad
2194. Crina Popescu, judecator, Tribunalul Constanta
2195. Veronica Tudor, judecator, Tribunalul Constanta
2196. Felicia Ivan, judecator, Tribunalul Constanta
2197. Oana Cristina Adam, judecator, Curtea de Apel Iasi
2198. Maricica Mititelu, judecator, Curtea de Apel Iasi
2199. Camelia Toderica, judecator, Curtea de Apel Iasi
2200. Andreea Nicolet Trifan, judecator, Curtea de Apel Iasi
2201. Ileana Daniela Waltner, judecator, Tribunalul Maramures
2202. Gusa George Lucian, procuror, PJ Pogoanele
2203. George Virgil Gavrilă, DIICO, S. Centrală
2204. Duţă Cristina Ramona, judecator, Tribunalul Constanţa
2205. Ghernaja Cristina, judecator, Tribunalul Constanţa
2206. Jurubiţă Alina, judecator, Tribunalul Constanţa
2207. Păun Ionel Iulian, judecator, Judecatoria Focşani
2208. Crăciun Cătălin Constantin, judecator, Judecatoria Focşani
2209. Durac Anca, procuror, PT Bacău
2210. Bors Cristian, procuror, PT Bacău
2211. Andrei Ciprian Florin, procuror, PT Bacău
2212. Ciocanta Valentin Cristinel, procuror, PT Bacău
2213. Zotta Gabriela, procuror, PT Bacău
2214. Barjovanu Monica, procuror, PT Bacău
2215. Herciu Gheorghe, procuror, PT Bacău
2216. Georgescu Ashemimry Violeta Elena, judecator, Judecătoria Ploiesti
2217. Popescu Alina Loredana, judecător Tribunalul București
2218. Ecxarcu Harfas Andreea, judecător Tribunalul București
2219. Jeana Dumitrache, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2220. Sanda Ursu, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2221. Corina Postelnicescu, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2222. Laura IONITA, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2223. Corina Pincu Ifrim, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2224. Comanita Alina Elena, procuror, PT Covasna
2225. Mateescu Andreea, judecator, Tribunalul Bucureşti
2226. Risnoveanu Gabriela, judecator, Tribunalul Bucureşti
2227. Paun Sanda, judecator, Tribunalul Bucureşti
2228. Ciobotaru Sorina, judecator, Tribunalul Bucureşti
2229. Vacarus Stancu, judecator, Tribunalul Bucureşti
2230. Placinta Maria Despina, judecator, Tribunalul Bucureşti
2231. Florea Cristina, judecator, Tribunalul Bucureşti
2232. Carla Buta, judecător, Judecătoria Paşcani
2233. Picioruş Ilie, procuror, PICCJ
2234. Stanciu Gheorghe, procuror, PICCJ
2235. Şipoş Diana Luminiţa, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2236. Sîngeorzan Angela, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2237. Briciu Adrian, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2238. Pop Ionelia, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2239. Coste otilia Dolores, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2240. Dohotar Mirela, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2241. Coman Felix Alexandru, procuror, PT Bistriţa Năsăud
2242. Antal Nicoleta, procuror, PJ Bistriţa
2243. Corlăţeanu Sorin Costel, procuror, PJ Bistriţa
2244. Munteanu Adriana Natalia, procuror, PJ Bistriţa
2245. Bălineanu Adrian, procuror, PJ Bistriţa
2246. Potop Romeo, procuror, PJ Bistriţa
2247. Antohi Gabriela, procuror, PJ Bistriţa
2248. Burje Sorin Ovidiu, procuror, PJ Bistriţa
2249. Ţiganetea Angelica Mariana, procuror, PJ Năsăud
2250. Sohorca Florin Vasile, procuror, PJ Năsăud
2251. Cepoi Marian, procuror, PJ Năsăud
2252. Sîrb Vasile Ciprian, procuror, PJ Beclean
2253. Aldea Mihail, procuror, PCA Pitesti
2254. Stoica Alin, procuror, PCA Pitesti
2255. Coculescu Alexandru, procuror, PCA Pitesti
2556. Marin Sorinel, procuror, PCA Pitesti
2257. Andrieș Gabriel, procuror, PCA Suceava
2258. Ştefan Marius Ionel, procuror, PT Argeş
2259. Ţuca Simona, procuror, PT Argeş
2260. Mădălina Pătru, procuror, PT Argeş
2261. Elena Vlad, procuror, PT Argeş
2262. Olaru Carmen Mihaela, procuror, PT Argeş
2263. Vişan Florin Daniel, procuror, PT Argeş
2264. Cioară Livia Hortensia, procuror, PT Argeş
2265. Palaghia Laurenţiu, procuror, PT Argeş
2266. Prodănoiu Filofteia, procuror, PT Argeş
2267. Brînduşi Carmina, procuror, PT Argeş
2268. Răzvan-Alexandru Constandache, procuror, PJS1
2269. Arsene Cătălin, procuror, PT Argeş
2270. Chirvasiu Eleonora, procuror, PT Argeş
2271. Nedelea isabela, procuror, PJ Pitesti
2272. Argeşanu Nicolae, procuror, PJ Pitesti
2273. Ciofrîngeanu Alexandra, procuror, PJ Pitesti
2274. Mihai Adrian, procuror, PJ Pitesti
2275 Nanu Vladimir, procuror, PJ Pitesti
2276. Chiţu Florin Constantin, procuror, PJ Pitesti
2277. Hubert Alina, procuror, PJ Pitesti
2278. Sâvu Nicolae Cristian, procuror, PJ Pitesti
2279. Dumitrescu Marilena, procuror, PJ Pitesti
2280. Magraon Nicorina, procuror, PJ Curtea de Argeş
2281. Siea Victor Cristian, procuror, PJ Curtea de Argeş
2282. Marica Ionuţ, procuror, PJ Curtea de Argeş
2283. Bănăţeanu Diana, procuror, PJ Câmpulung
2284. Austrianu Mărgărit Răzvan, procuror, PJ Câmpulung
2285. Lobodan Remus, procuror, PJ Câmpulung
2286. Gheorghe Daniel, procuror, PJ Câmpulung
2287. Cotovelea Ionel, procuror, PJ Câmpulung
2288. Creşu Daniel, procuror, PJ Costeşti
2289. Topliceanu mariana, procuror, PJ Costeşti
2290. Georgiana Nanu, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2291. Putintei Mihaela, judecător, JS4
2292. Popa Cornelia, judecător, JS4
2293. Potcoava Florin Mihai, judecător, JS4
2294. Dumitrescu Raluca, judecător, JS4
2295. Mihaita Florin, judecător, JS4
2296. Ulariu Constantin Claudiu, judecător, JS4
2297. Bernea Mihai, judecător, JS4
2298. Giurchita Silviu, judecător, JS4
2299. Achim Daniela, judecător, JS4
2300. Zidaru Lorena, judecător, JS4
2301. Cristea Cristina Maria, judecător, JS4
2302. Ionescu Andreea, judecător, JS4
2303. Diana Alexandru, procuror, DNA – Galați.
2304. Gabriela Popescu, procuror, DNA – Galați.
2305. Leu Mihaela, procuror, DNA – Galați.
2306. Navadaru Mădălin Ionut, procuror, DNA – Galați
2307. Raileanu Toma Catalin, judecător, JS4
2308. Moga Eliza Doruța, procuror, DNA- Timișoara
2309. Schiffbeck Tamas, procuror, DNA- Timișoara
2310. Dolcu Lucian Dumitru, procuror, DNA- Timișoara
2311. Chiș Bogdan, procuror, DNA- Timișoara
2312. Chirilă Mihai, procuror, PT Bihor
2313. Minodora Popovici, procuror, PT Bihor
2314. Briscan Adrian, procuror, PT Bihor
2315. Roman Călin, procuror, PT Bihor
2316. Catalin Strimbei, procuror militar DNA
2317. Cobzaru Raluca, procuror, PCA Bacău
2318. Ursulescu Cristian, procuror, PCA Bacău
2319. Neculaes Alina, procuror, PCA Bacău
2320. Ana Maria Mateescu, judecător, Tribunaul Bucureşti
2321. Magdalena Pirvu, judecător, Tribunalul Bucureşti
2322. Zuleanu Mihaela Gabriela, judecător, Curtea de Apel Craiova
2323. Bourceanu Leonard, judecător, Tribunaul Constanta
2324. Raluca Cristina Mihăilă, judecător, Judecătoria Ploiești
2325. Alexnadra Mihai, procuror, PICCJ
2326. Mihaela Mihai – procuror, DNA Suceava
2327. Luminita Ailoae- procuror, DNA Suceava
2328. Luminita Leonte- procuror, DNA Suceava
2329. Irinel Valeriu Crudu- procuror, DNA Suceava
2330. Ciprian Ioan Mihai- procuror, DNA Suceava
2331. Ciprian Mihai Morisca- procuror, DNA Suceava
2332. Andrei Marian Irimia – procuror , DNA Suceava
2333. Apostol narcisa Georgiana, procuror, PJ Răcari
2334. Pena Laura Nadia, procuror, PCA Bacău
2335. Grigore Mihaela, procuror, PCA Bacău
2336. Roxana Sultana, judecător, Tribunalul Dâmboviţa
2337. Elena Olteanu, judecator, Judecatoria Slobozia
2338. Andreea Arhip, judecător, Tribunaul Galaţi
2339. Mihai Arhip, judecător, Tribunaul Galaţi
2340. Giulio Nedelcu, judecător, Tribunaul Galaţi
2341. Gălbează Daniel Constantin, procuror, PJ Moineşti
2342. Georgel Brăila, procuror, PJ Moineşti
2343. Răzvan Ghencea, judecător, Judecătoria Adjud
2344. Cojan Denisia Mihaela, judecator, Judecatoria Adjud
2345. Cătălin Huci, judecator, Judecatoria Adjud
2346. Cristina Scarlat, procuror, DNA Craiova
2347. Florentina Lungu, procuror, DNA Craiova
2348. Robert Adrian Nicolicescu, procuror, DNA Craiova
2349. Eugen Stănculescu, procuror, DNA Craiova
2350. Dorel Balaci, procuror, DNA Craiova
2351. Marian Eugen Moșteanu, procuror, DNA Craiova
2352. Dobrescu Sebastian, procuror, PCA Cluj
2353. Maria Adriana Bratu, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
2354. Tiberiu Augustin Bratu, procuror, PJS6
2355. Mona Marcela Prisăcaru, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
2356. Patraş Alexandra Maria, procuror, PJ Iasi
2357. Roman Alexandru, procuror, PJ Iasi
2358. Ţocu-Radu Cătălin, procuror, PJ Iasi
2359. Bordianu Dragoş, procuror, PJ Iasi
2360. Bratu Marian Mirel, judecător, Judecătoria Curtea de Argeş
2361. Ion Constantin Bogdan, judecător, Judecătoria Curtea de Argeş
2362. Pavelescu Alina, judecător, Judecătoria Curtea de Argeş
2364. Stana Corneliu Adrian, judecător, Judecătoria Curtea de Argeş
2365. Stoica Ovidiu Marian, judecător, Judecătoria Curtea de Argeş
2366. Constantin Niţă, judecător, Tribunalul Prahova
2367. Denisa Vîlvoi, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2368. Marius Iacob, procuror şef adjunct DNA
2369. Arhip Alina Ramona, judecător, Tribunalul Bacău,
2370. Mateiș Petronela Maria, judecător, Tribunalul Bacău,
2371 Velescu Aurica, judecator, Tribunalul Bacău,
2372. Dabija Mihaela, judecator, Tribunalul Bacău
2373. Fesan paula Cristina – Tribunalul Bacău
2374. Dogaru Oana Alina, judecator, Tribunalul Bacău
2375. Antohi Greta, judecator, Tribunalul Bacău
2376. Gianina Oreviceanu, procuror, DNA Tg. Mureş
2377. Alionte Viorica, judecător, Tribunalul Brăila
2378. Duta Mirela, judecător, Judecătoria Ploieşti
2379. Ene Alin, judecător, Judecătoria Ploieşti
2380. Lungu Alexandra, judecător, Judecătoria Ploieşti
2381. Olaru Andrei, judecător, Judecătoria Ploieşti
2382. Popescu Lorena, judecător, Judecătoria Ploieşti
2383. Rapan Alexandra, judecător, Judecătoria Ploieşti
2384. Teodorescu Popa Claudia Roxana, judecător, Judecătoria Ploieşti
2385. Toma Diana, judecător, Judecătoria Ploieşti
2386. Ovac Ioan-Octavian, judecător, Judecătoria Vaslui
2387. Ovac Daniela-Mihaela, judecător, Judecătoria Vaslui
2388. Darie Cătălina, judecător, Judecătoria Vaslui
2389. Căilean Ioan-Dănuţ, judecător, Judecătoria Vaslui
2390. Lungu Iolanda, judecător, Judecătoria Vaslui
2391. Manta Grapă Diana-Eugenia, judecător, Judecătoria Vaslui
2392. Dănăilă Dan, judecător, Judecătoria Vaslui
2393. Andries Carmen, judecător, Tribunalul Vaslui.
2394. Alexandru Adina, Judecător, Tribunal Vaslui
2395. Petroşanu Ion, procuror, PJ Zimnicea
2396. Dumitrache Aurora, procuror, PJ Zimnicea
2397. Oancea Florin Claudiu, procuror, PJ Turnu Măgurele
2398. Danciu Constanţa, procuror, PJ Turnu Măgurele
2399. Apopi Ileana, judecător, Judecatoria Falticeni
2400. Pascariu Maria, judecător, Judecatoria Falticeni
2401. Marius, Andreescu, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2402. Delia-Cristina Florea, judecator, Judecatoria Sectorului 6 Bucuresti
2403. Bengescu Şerban, procuror, PÎCCJ
2404. Zaharia lucia, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
2405. Tudoriţa Chirilă, procuror, PCA Bucureşti
2406. Arhire Adriana, procuror, PCA Bucureşti
2407. Cozmaciuc Mihaela, procuror, PCA Bucureşti
2408. Bican Corina, procuror, PCA Bucureşti
2409. Ciobanu Ramona, procuror, PCA Bucureşti
2410. Rotaru Ionuţ, procuror, PCA Bucureşti
2411. Blaj Luiza, procuror, PCA Bucureşti
2412. Palici Florela, procuror, PCA Bucureşti
2413.Comşa Marius, procuror, PCA Bucureşti
2414. Fătu Lucia, procuror, PCA Bucureşti
2415. Ciucă Viviana, procuror, PCA Bucureşti
2416. Nicolici Simona, procuror, PCA Bucureşti
2417. Elena-Anca Anuța, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2418.Daniela Aspra, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2419.Marian Sergiu Nițu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2420.Gheorghe Constantinescu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2421.Rozeta Ionică, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2422.Constantin Ștefan Noajă, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2423.Constantin Negrilă, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2424.Nicolae Mihai Marinel, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
2425. Honorius Zlatan Botezatu, judecător, Judecătoria Arad
2426. Horea Şurtea, judecător, Judecătoria Arad
2427. Ana Maria Vida, judecător, Judecătoria Arad
2428. Mihaela Cioară, judecător, Judecătoria Arad
2429. Diana Andreea Bachios, judecător, Judecătoria Arad
2430. Doina Chila, judecător, Judecătoria Arad
2431. Elena Bîscă, judecător, Judecătoria Arad
2432. Cosmin Branc, judecător, Judecătoria Arad
2433. Ramona Coşoveanu, judecător, Judecătoria Arad
2434. Radu Arbonie, judecător, Judecătoria Arad
2435. Lorant Varga, judecător, Judecătoria Arad
2436. Cristiana Mirea, judecător, Judecătoria Arad
2437. Adina Bogdana Vintieler, judecător, Judecătoria Arad
2438. Cristian Guttmann. judecător, Judecătoria Arad
2439. Liliana Vintilă, procuror, PJS4
2440. Tănasie Cristian, procuror, PJS2
2441. Lionte Emilia, procuror, PJS2
2442. Baleanu Anda Maria, procuror, PJ Giurgiu
2443. Stanculescu Bogdan procuror PT Sibiu
2444. Popa Sorin, procuror, PJ Giurgiu
2445. Albu Andreea, procuror, PT Giurgiu
2446. Traian Croitoru, procuror, PT Giurgiu
2447. Alexe Adrian, procuror, PT Giurgiu
2448. Filip Aurelian, procuror, PT Giurgiu
2449. Apostu Adrian, procuror, PT Giurgiu
2450. Catalin Marcau, procuror, PT Giurgiu
2451. Marc Ionela Anca, judecator – Judecatoria Cluj-Napoca
2452. Tiberiu Nitu, procuror, PT Giurgiu
2453. Carmen Anton, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2454. Cărciunescu Leontina, procuror, DIICOT Cluj
2455. Mariana-Nuţi Dobrin, judecător, Tribunalul Teleroman
2456. Ana Bucu, judecător, Tribunalul Teleroman
2457. Irena Trifan, judecător, Tribunalul Teleroman
2458. Mihaela-Narcisa Vîrdol, judecător, Tribunalul Teleroman
2459. Colţan Maria, procuror, PJ Caranşebeş
2460. Olariu Nicuşor, procuror, PJ Caranşebeş
2461. Tudor Ionuţ Daniel, procuror, PJ Caranşebeş
2462. Secan Petru, procuror, PJ Huedin
2463. Cojocaru Mihaela Magdalena, procuror, PJ Huedin
2464. Drăgan Adrian, procuror, PJ Huedin
2465. Dică Mirela, procuror, PJ Alexandria
2466. Mohorca Monica Stefania, procuror, PJ Alexandria
2467. Neaţă Ion, procuror, PJ Alexandria
2468. Tironeac Remus Victor, procuror, PJ Alexandria
2469. Nicolae Lizica, procuror, PT Teleorman
2470. Mitroi Victor Cristian, procuror, PT Teleorman
2471. Bojă Mihaela Anca, procuror, PT Teleorman
2472. Petrică Cristiana, procuror, PT Teleorman
2473. Rădoi Daniela, procuror, PT Teleorman
2474. Neacşu Marius Geani, procuror, PT Teleorman
2475. Popescu Nicolae, procuror, PT Teleorman
2476. Vasilescu Gheorghe, procuror, PT Teleorman
2477. Cozma Alin, procuror, PJS1
2478. Diaconescu Melinda, procuror, PJS1
2479. Mungiu Ramona,, procuror, PJS1
2480. Petrescu Corina Maria, procuror, PJS1
2481. Gabura Sergiu, procuror, PJS1
2482. Stan Doina, procuror, PJS1
2483. Muresan Cristina, procuror, PJS1
2484. Nedela Daniel, procuror, PJS1
2485. Rascota Ion, procuror, PJS1
2486. Spaiuc Gheorghe, procuror, PJS1
2487. Ungureanu Manuela, procuror, PJS1
2489. Cret Cristian, procuror, PJS1
2490. Onea Lucian, procuror, DNA Ploieşti
2491. Răileanu Cerasela, procuror, DNA Ploieşti
2492. Deaconu Giluela, procuror, DNA Ploieşti
2493. Bucică Laura, procuror, DNA Ploieşti
2494. Savu Alfred, procuror, DNA Ploieşti
2495. Sultana Marius, procuror, DNA Ploieşti
2496. Lefter Cristina, procuror, DNA Ploieşti
2497. Iancu Mioara, judecător, Tribunalul Ialomiţa
2498. Căpăţînă Alexandra Cristiana, judecător, Judecătoria Brăila
2499. Joghiu Sorin, judecător, Judecătoria Brăila
2500. Felicia Cocoş, procuror, PT Gorj
2501. Florin Popescu, procuror militar, DNA
2502. Mihai Gheorghe , procuror militar, DNA
2503. Tiberiu Cozma, procuror militar, DNA
2504. Angela Elena Stroe, judecător, Judecătoria Târgu Jiu
2505. Căciunescu Daniela, procuror, PT Cluj
2506. Sfîriac Mihaela, procuror, PT Cluj
2507. Cristi Danileţ, judecător, Tribunalul Cluj
2508. Joghiu Aurelia, judecător, Tribunalul Brăila
2509. Arbureanu Liliana, procuror, PCA Suceava
2510. Cucoş Camelia, procuror, PCA Suceava
2511. Surdu Adrian Marius, procuror, PCA Suceava
2512. Cusiac Nicoleta, procuror, PCA Suceava
2513. Antăloae Ionuţ Cristian, procuror, PCA Suceava
2514. Toma Ionel , procuror, PCA Suceava
2515. Ioniţă Nicu Paul, procuror, PCA Suceava
2516. Iasinovschi Sorin Eugen, procuror, PCA Suceava
2517. Juravlea Ana Maria, procuror, PCA Suceava
2518. Stănescu Lucian, procuror, PT Suceava
2519. Cocîrlă Elisabeta, procuror, PT Suceava
2520. Fănaru Mirela, procuror, PT Suceava
2521. Beşa Lucian, procuror, PT Suceava
2522. Tănasă Doiniţa, procuror, PT Suceava
2523. Puianu Andrei Sebastian, procuror, PT Suceava
2524. Nadina Drecea, judecător, JS2
2525. Danuţ Cornel Ungur, judecător, Tribunalul Arad
2526. Ricu Simona Carmen, DNA
2527. Popa Gabriela, DNA
2528. Danciu Monica Erika, DNA
2529. Paduraru Camelus, DNA
2530. Balasoiu Carmen Doinita, DNA
2531. Apostol Cristina , DNA
2532. Chiper Jenica, judecător, Judecătoria Sf. Gheorghe
2533. Catalina Puianu, judecator Tribunalul Suceava
2534. Focsa Ioana, judecator Judecatoria Focsani
2535. Elena Mirtha Meleacă, judecător, Curtea de Apel Craiova
2536. Corina Georgiana Nuţă, judecător, Curtea de Apel Piteşti
2537. Mihaela Merisescu, judecător, Jud.Tg.-Carbunesti
2538. Mihai Merisescu, judecător, Jud.Tg.-Carbunesti
2539. Goloiu Ion, judecător, Judecătoria Ploiești.
2540. Mihai Lucian, judecător, Judecătoria Ploiești.
2541. Panciuc Anca Clara, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Radauti
2542. Mihai Cătălina Mihaela, judecător, Judecătoria Haţeg
2543. Burduja Andreea Elena, judecător, Judecătoria Bacău
2544. Dogar Andreea Simona, judecător, Judecătoria Bacău
2546. Enache Iulia Monica, judecător, Judecătoria Bacău
2547. Lupaşcu Sergiu, judecător, Judecătoria Bacău
2548. Palade Roxana, judecător, Judecătoria Bacău
2549. Panfil Carmen Simona, judecător, Judecătoria Bacău
2550. Popoveniuc Alexandru, judecător, Judecătoria Bacău
2551. Ţimiraş Ciprian Constantin, judecător, Judecătoria Bacău
2552. Frentiu Gabriela Cristina judecator Tribunalul Bistriţa-Năsăud
2553. Berari Reghina-Ioana, judecător Tribunalul Bistriţa-Năsăud
2554. Blaga Cristina, judecător, Judecatoria Faget.
2555. Jurj Laura Anisoara, judecător, Judecatoria Faget
2556. Claudiu Eduard Corobană, judecător, Tribunalul Bucureşti
2557. Remus Ioan, procuror, PJS2
2558. Anişoara Preda, procuror, PJS2
2559. Iulian Crăciunescu, procuror, PJS2
2560. Alin Poteraşu, procuror, PJS2
2561. Cristina Mastacan, procuror, PJS2
2562. Georgescu Alexandru, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2563. Buruiană Viţu, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2564. Ţîrlea Adrian, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2565. Gherghe Răzvan, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2566. Alexe Adriana, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2567. Staicu Bogdan, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2568. Popovici Livia, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2569. Niţă Ionuţ, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2570. Daj Andreia, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2571. Neacşu Denisia, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2572. Melnic Sorin, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2573. Anghel Marian, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2574. Năstasie Ion, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2575. Toader Anca, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2576. Ionescu-Darian Claudiu, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2577. Papuc Ana Maria, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2578. Alestar Violeta, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2579. Răileanu Ruxandra, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2580. Voiculescu Mădălina, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2581. Gligan Ana, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2582. Ghimici Anca, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2583. Profira Cezar, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2584. Ureche Darius, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2585. Sabău Amaryl, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2586. Mustaţă Olivera, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2587. Mocioacă Ileana Adina, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2588. Dieac Ana Raluca, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2589. Ionescu Ruxandra, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2590. Florescu Cristina, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2591. Popoiu Codruţ Dumitru, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2592. Anghel Alexandru, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2593. Borjog Eduard, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2594. Paraschivescu Corina, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2595. Berariu Mihaela, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2596. Hondor Rodica, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2597. Prescorniţă Simona, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti
2598. Galetan Lucia Augustina, judecator, Judecatoria Caracal
2599. Grozavescu Ion, judecator, Judecatoria Caracal
2600. Minodora Rusu, judecator, Curtea de Apel Pitesti
2601. Monica Macovei, judecator, judecatoria Brasov
2601. Michaela Loredana Teodorescu, procuror, PT Gorj
2602. Conta Falvius Dacian, judecator, Judecatoria Deva
2603. Conta Mihaela Aurelia, judecator, Tribunalul Hunedoara
2604. Dumitrescu Adina, procuror, DIICOT Oradea
2605. Eugenia Amzu, judecator, Judecatoria Constanta
2606. Scripcariu Lucia Roxana, judecator, judecatoria Suceava
2607. Marius Menchiu, judecator, tribunalul Alba
2608. Raluca Focşa, judecator, Tribunalul Bucuresti
2609. Florin Bendea, judecator, Tribunalul Bihor
2610. Raluca Szilagyi, judecator, Judecatoria Beiuş
2611. Drîmbă Ionuț, procuror, PT Vrancea
2612. Peicu Daniela, procuror, PT Vrancea
2613. Apostolescu Sandica, procuror, PT Vrancea
2614. Dogaru Luminița Georgeta, procuror, PT Vrancea
2615. Dragovici Anca Dorina, procuror, PJ Focsani
2616. Petrescu Ionut Auras, procuror, PJ Focsani
2617. Popescu Anca, procuror, PJ Focsani
2618. Ungureanu Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2619.Constantin Daniela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2620. Cioancă Ștefan Dan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2621. Banea Marian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2622. Bălțat Cetean Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2623. Dodoacă Nicolaie, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2624. Dragotă Andreea, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2625. Popescu Dan Andreai, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2626. Guș Octavia Raluca, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2627. Gligor Lungan Cosmina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2628. Stroie Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2629. Cioca Stelian Ioan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
2630. Cherșa Ileana Florentina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2631. Gavrilă Simona Claudia, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2632. Căbulea Adrian Ioan, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2633. Ene Dan Cristian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2634. Roșiu Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2635. Pușcaș Mădălina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2636. Cristea Virgil, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
2637.Chirilă Ionela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud
2638. Oană Olivian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud
2639. Crișan Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud
2640. Gherman Valeria, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
2641.Dordea Marcian Silviu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
2642. Simu Liliana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
2643. Filip Răzvan, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cîmpeni
2644. Iancu Maria Angela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
2645. Suciu Ioan Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeș
2646. Samfir Sorin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeș
2647. Andreias Constantin, procuror, PT Ilfov
2648. Dumitru Alexandru Florentin, procuror, PT Ilfov
2649. Dunca Wilhelm Emanuel, procuror, PT Ilfov
2650. Gheorghe Florian, procuror, PT Ilfov
2651. Enescu George, procuror, PT Ilfov
2652. Budaca Anca Gabriela, procuror, PT Ilfov
2653. Adriana Anchidin, judecator, Judecatoria Agnita
2654. Anca Cojocaru, judecator, Judecatoria Agnita
2655. Marian Teodor Barbu, judecator, Judecatoria Agnita
2656. George Crăciun, judecator, Judecatoria Agnita
2657. Nicula Gabriela, Judecator, Tribunalul Buzău
2658. Ambrozie Silvia, judecator, JS1
2659. Burlacu Robert, judecator, JS1
2660. Fătu Luciana, judecator, JS1
2661. Garabet Loredana, judecator, JS1
2662. Iutiş Ana Maria, judecator, JS1
2662. Ivanciuc Sorin, judecator, JS1
2662. Matei Oana Maria, judecator, JS1
2663. Păduraru Oana Petrina, judecator, JS1
2664. Tudose Mihaela, judecator, JS1
2665. Vasile Iustin Teodor, judecator, JS1
2666. Sandu Ioana, judecator, JS1
2667. Alecu Delia Roxana, judecator, JS1
2668. Cristina Pup, judecator, Curtea de Apel Timişoara
2669. Daicu Mihaela, judecator, JS3
2670. Silvana-Raluca Jianu, procuror, PJ Campina
2671. Camelia Oancea, procuror, PJ Campina
2672. Anca-Beatrice Resmeliță, procuror, PJ Campina
2673. Valentin Teodorescu, procuror, PJ Campina
2674. Monica Anghel, judecator, Judecatoria Valenii de Munte
2675. Ramona Cordescu, judecator Tribunalul Dambovita
2676. Burcea Andreea Laura, judecator, Juecatoria Buftea
2677. Radu Dan Alexandru, judecator, Tribunalul Ilfov
2678. Ivan Daniela, judecator, Tribunalul Ilfov
2679. Chionea Dana, judecator, Curtea de Apel Craiova
2680. Ioana Onea, judecator, Curtea de Apel Tg. Mureş
2681. Adriana Rodica Vidaeff, judecator, Judecatoria Brasov
2682. Telescu Iuliana Gabrila, judecator, Judecatoria Vatra Dornei
2683. Iordachescu Elisabeta, judecator, Judecatoria Buftea
2684. Padurariu Nicoleta, Judecatoria Buftea
2685. Andra Arsănică, judecator, Tribunalul Bucureşti
2686. Banea Cristian, procuror PT Sibiu
2687. Duca Maria Violeta, judecător Curtea de Apel Bucureşti
2688. Mihaela Glodeanu, judecător Curtea de Apel Bucureşti
2689. Romeo Glodeanu, judecător Curtea de Apel Bucureşti
2690. Oana Scutelnicu, judecător Curtea de Apel Bucureşti
2691. Baias Horaţiu, procuror DNA
2692. Birceanu Titu – Tribunalul Timis
2693. Veselin Florin, Judecătoria Balcesti
2694. Robu Oana , Judecătoria Balcesti
2695. Deca Petre, Judecătoria Balcesti
2696. Căprărin Andreea, judecător, Judecatoria Târgu Jiu
2697. Murgoci Luca Aurelian Marian – Judecatoria Sectorului 5 Bucuresti
2698. Roxana Sterie PJS4 Bucuresti
2699. Mazâlu Sebastian Ştefan – Parchetul de pe langa Judecatoria Ploiesti
2700. Popa Valerică – Parchetul de pe langa Judecatoria Târgoviste
2701. Păduraru George Cristian – Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti
2702. Ulici Ioan DNA -BT Baia Mare
2703. Păcurar Iulian Tribunalul Specializat Cluj
2704. Alina Camelia Olaru, judceător JS4
2705. Joldes Liliana-Tribunalul Bistrita Nasaud
2706. Silviu Visan, Curtea de Apel Craiova
2707. Moaca Mihaela Adriana , PJ Buftea
2708. Panaitescu Alexandra, PJ Buftea
2709. Babos Florin Eugen, Judecătoria Jibou
2710. Laura Sporiș Ioana, Judecătoria Jibou
2711. Petrușcă Gabriela Amalia, PJ Buftea
2712. Acatrinei Alexandru, Judecătoria Gura Humorului
2713. Acatrinei Alexandra, PJ Gura Humorului
2714. Penteleev Victor, JS3
2715. Cozgarea Bogdan Ionuț, Tribunalul Mureș
2716. Florin Gheorghe Burga, Parchetul de pe langa Judecatoria Sfantu Gheorghe
2717. Petrisor Constantin Lupulescu, Tribunalul Gorj
2718. Geanina Dogaru, Tribunalul Gorj
2719. Roxana Romila, Judecătoria Iași
2720. Petru Fetescu – judecător Tribunalul Timis
2721. Radu Hulea judecator Judecatoria Oradea
2722. Maria Verdes judecator Judecatoria Oradea
2723. Ovidiu Ciuma judecator Judecatoria Oradea
2724. Baniai Simona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2725. Bebeselea Adina Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2726. Bechea Vlad , Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2727. Dunareanu Monica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2728. Habean Gabriela , Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2729. Hutanu Ana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2730. Ianculescu Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2731. Iordan Laurențiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2732. Irimia Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2733. Rizea Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2734. Stratulat Simona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2735. Tegbo Cristiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
2736. Bodîrlău Aurica, judecător Judecătoria Olteniţa
2737. Alexandru Ionel , judecător Judecătoria Olteniţa
2738. Deloreanu Laurenţiu , judecător Judecătoria Olteniţa
2739. Grecu Cuprian – Octavian , judecător Judecătoria Olteniţa
2740. Antaloae Ovidiu– , judecător Judecătoria Olteniţa
2741. Diana Solomon – procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2742. Dorel Dicianu- procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2743. Cristian Bordeianu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2744. Manuela Stoicescu – procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2745. Elena Chițu – procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Măcin
2746. Magdalena Chirilă – procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
2747. Gratiela Lăzureanu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2748. Alina Vasilescu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2749. Oana Blendea -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2750. Corina Scaeteanu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2751. Marius Chirilă -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2752. Matei Dragomir -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2753. Zafer Sadac -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2754. Catalin Mihăilescu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2755. Raluca Mihăilescu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2756. Laura Belu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2757. Sfîca Irina Aglaia -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2758. Stancioi Daniela-Ioana, Tribunalul Bucuresti
2759. Anca Andrei -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
2760. Ghihanis Alina – Judecătoria Buftea
2761. Florian Gheorghe -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
2762. Ghihanis Neculai – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vrancea
2763. Marieta Marin, judecator Judecătoria Buzau
2764. Andreea Sandu judecator, Judecatoria sectorului 5
2765. Dan Stepanescu -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
2766. Marina Crețu -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
2767. Elena Simion -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
2768. Fănel Rusu -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
2769. Casian Mauna Ana-Maria -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
2770. Matei Gheorghe -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Orăștie
2771. Irina Calinescu, judecator, Tribunalul Dolj
2772. Gil Grigore Iacobici -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2773. Mădălina Spita -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
2774. Elena Neculaica -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanta
2775. Andrei Șelaru -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
2776. Izabela Ana-Maria Ion -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
2777. Diana Gabriela Bosianu -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hirlău
2778. Stoica Monica, judecător JS 2 Bucureşti
2779. Irina Mogoș -procuror- Parchetul de pe lângă Tribunalul Galați
2780. Liviu Alexandru Colceriu -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
2781. Cosmina Mihaela Vieriu -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
2782. Anghel Simona, procurer – Parchetul de pe lângă Judecătoria Olteniţa
2783. Mihaela Liliana Manoliu -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
2784. Adrian Constantin Zaharia -procuror- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
2785. Cristina Anei, Tribunalul Vrancea
2786. Anica Ioan, Curtea de Apel Galati
2787. Laura Gligor, judecator Judecatoria Oradea
2788. Vasile Sorinel – Judecător Tribunalul Olt
2789. RÎMBU MIHAELA TEREZA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2790. ALBU NADIA ADRIANA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2791. BARNA ALINA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2792. BRAȘOVEANU ANDREEA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2793. Gabriela Apostol, judecator Judecătoria Pitesti
2794. COJOCARU OANA IRINA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2795. ISTRATE DANIEL, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2796. MANDACHE NARCIS IONUȚ, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2797. MANTU MIHAELA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2798. MITRICĂ LUCIAN MIHAI, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2799. PAMFIL LAURA MIHAELA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2800. PAVEL ALEXANDRU, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2801. PAVEL VLAD, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2802. PLEȘCA ANIȘOARA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2803. PRICOP ELENA MADALINA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2804. Isabela Zglimbea, Judecătoria Craiova
2805. ȚAPLIUC CRISTINA MARIANA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2806. ȚOCU RADU CĂTĂLIN, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
2807. Petronela Negru, judecator la Judecatoria Brasov
2808. Viorel Voineag, Tribunalul Vrancea
2809. Antonescu Marcel Romeo, Tribunalul Harghita
2810. Delia Elena Holbocianu, Tribunalul Suceava
2811. Iliescu Viorela, Tribunalul Bucureşti
2812. Gina Ignat, Curtea de Apel Galati
2813. Anamaria Chichineșdi, judecator Judecatoria Oradea
2814. Camelia Iova, Judecatoria Oradea
2815. Slate Aida Iolanda , Judecatoria Medgidia
2816. Stănescu Isabela Alina, Judecatoria Medgidia
2817. Marius-Andrei Moraru, Judecătoria Iaşi
2818. Cârstea Alina Viorica, Judecătoria Luduș
2819. Rudareanu- Mihancea Laura, Tribunalul Timiş
2820. Toma Adina, Tribunalul Timiş
2821. Chiorean Mihai, Tribunalul Timiş
2822. Talos Iulia, Tribunalul Timiş
2823. Avramescu Oana, Tribunalul Timiş
2824. Tatiana Marcu, Tribunalul Sibiu
2825. Luiza Olsen – judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
2826. Leţ Constantin – procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
2827. Iustina Magdalina – procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
2828. Ovidiu Tănasă – procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
2829. Anca Sandu – procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
2830. Oprescu Stefan- Radu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Racari
2831. Daniela Tiriteu, Judecatoria Arad
2832. Vitoș Răzvan , Tribunalul Tulcea
2833. Șurculescu Florin, Tribunalul Tulcea
2834. Șurculescu Mădălina, Tribunalul Tulcea
2835. Marius Pătraşcu, judecător la JS4
2836. Mihaela Ungureanu, judecator Tribunalul Specializat Argeş
2837. Marinela Mincă – procuror, PICCJ
2838. Oana Elena Pelin, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
2839. Ghica Paula Simona, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava
2840. Ruxandra Suciu- Judecatoria Sectorului 3 Bucuresti
2841. Cîrjeu Cornelia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mehedinți
2842. Rujoiu Cora Nicoleta, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mehedinți
2843. Bleoancă Ionel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mehedinți
2844. Dovlete Petre, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mehedinți
2845. Dogaru Adriana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mehedinți
2846. Georgescu Sandra, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mehedinți
2847. Ciocan Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2848. Donea Silviu Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2849. Băilescu Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2850. Mustață Liviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2851. Chiazna Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2852. Răduică Adi Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2853. Moleanu Livia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
2854. Tomoescu Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vînju Mare
2855. Tatomir Doina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vînju Mare
2856. Dima Camelia Antoanela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia de Aramă
2857. Petcoiu Mihai Ion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vînju Mare
2858. Vela Ilie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Orșova
2859. Berevoescu Carmen Claudia, Judecatoria Mangalia
2860. Anton David Cristian, Judecatoria Mangalia
2861. Toader Catalin Doru, Judecatoria Mangalia
2862. Jalba Lucian, Judecatoria Mangalia
2863. Iancu Steliana Gabriela, Judecatoria Mangalia
2864. Lazar Liliana Daniela, Judecatoria Mangalia
2865. Popescu Luminita Teodora, Judecatoria Mangalia
2866. BĂDAN MIHAELA FLORINA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balş
2867. RAICU CAMELIA LIDIA, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balş
2868. CODRESCU ŞTEFAN ŞERBAN, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balş
2869. Pomană Florin, Tribunalul Sibiu
2870. Tertis Liliana Maria – președinte Judecătoria Bistrita
2871. Călin Mihalaş, Judecătoria Arad
2872. Gabriela Diaconu, Judecătoria Timişoara
2873. Adriana Dimitriu, Judecătoria Timişoara
2874. MIRIŢOIU MARIA,Tribunalul Dâmboviţa
2875. STOIAN IONUȚ-ALEXANDRU , Tribunalul Dâmboviţa
2876. DUVALMĂ SIMONA, Tribunalul Dâmboviţa
2877. MUNTEANU OANA OCTAVIA, Tribunalul Dâmboviţa
2878. DUCU CARMEN, Tribunalul Dâmboviţa
2879. DANCIU MONICA, Tribunalul Dâmboviţa
2880. DRAGOMIR-GALAN CRISTINA, Tribunalul Dâmboviţa
2881. EFTENE FLORIN, Tribunalul Dâmboviţa
2882. ILIE ELENA, Tribunalul Dâmboviţa
2883. CHELCEA CONSTANTIN, Tribunalul Dâmboviţa
2884. SOARE ANASTASIA, Tribunalul Dâmboviţa
2885. ŞTEFAN FLORINA DOINA, Tribunalul Dâmboviţa
2886. Adrian Domniteanu, judecător Judecătoria Macin
2887. Monica Florentina Giol, judecător Judecătoria Macin
2888. Ciorba Adrian Ovidiu Simion, judecător Judecătoria Negreşti Oaş
2889. Mois Maria, judecător Judecătoria Negreşti Oaş
2890. Ene Solomciuc Florin Cristian, judecător Judecătoria Negreşti Oaş
2891. Maria Ristache, Tribunalul Mureş
2892. Xenofonte Purcarea, PT Calarasi
2893. Madalina Miu, PT Calarasi
2894. Cornelia Manea, PT Calarasi
2895. Monica Drumcea, PT Calarasi
2896. Monica Nedelcu, PT Calarasi
2897. Cristina Imireanu, PT Calarasi
2898. Daniel Ciuciur, PT Calarasi
2899. Angelica Petrache, PJ Calarasi
2900. Dorel Cristian Albu, PJ Calarasi
2901. Nutu Doina, PJ Calarasi
2902. Cirneciu Liviu Cristian- PJ Braila
2903. Ionut Paunica, PJ Calarasi
2904. Luana Nicoletta Deloreanu, PJ Oltenita
2905. Mioara Chiriacescu, PJ Oltenita
2906. Mihai Laurentiu Vasilescu, PJ Oltenita
2907. Banescu Liliana, PJ Lehliu-Gara
2908. Adina Consuela Dumitrescu, PJ Lehliu-Gara
2909. Liviu Andrei, PJ Lehliu-Gara
2910. Daniela Delia Stoica – JS5
2911. Alina Roxana Timpea, Judecătoria Timişoara
2912. Muşat Viorica, Tribunalul Ialomiţa
2913. Ivănică Mariana Raluca, Tribunalul Ialomiţa
2914. Delia Cristina Grigore, J.S.5
2915. Costasi Simona Minodora, Judecatoria Carei
2916. Tenter Ioan Radu, Judecatoria Carei
2917. Ciaușescu Florina Carmen, Judecătoria Rm. Vâlcea
2918. Constantinescu Felicia, Judecătoria Rm. Vâlcea
2919. Drăgan Diana, Judecătoria Rm. Vâlcea
2920. Frunză Aurelia, Judecătoria Rm. Vâlcea
2921. Andrei Păun – Judecătoria sectorului 2
2922. Alina Mihaela Marinescu, Tribunalul Dolj
2923. Cornelia Harega, Tribunalul Dolj
2924. Elena Popescu – Judecătoria Tg – Jiu
2925. Mihai Dogaru – Judecătoria Tg – Jiu
2926. Stoian Emilia Mihaela – Judecătoria Tg – Jiu
2927. Mihaela Burca, PCA Craiova
2928. Constantin Cerga, PCA Craiova
2929. ARABELEA GABRIEL FĂNEL, Judecătoria Slatina
2930. BUZATU NICOLETA, Judecătoria Slatina
2931. CISMARU MIHAELA , Judecătoria Slatina
2932. CHIRCUŞI CATALIN NICOLAE, Judecătoria Slatina
2933. CONSTANTIN LUIS, Judecătoria Slatina
2934. DICU MIRELA , Judecătoria Slatina
2935. DUMITRESCU PAULICĂ , Judecătoria Slatina
2936. GHEORGHE CRISTINA , Judecătoria Slatina
2937. IANCU CLAUDIA , Judecătoria Slatina
2938. LIXANDRU ANA MARIA, Judecătoria Slatina
2939. LIXANDRU DAN , Judecătoria Slatina
2940. NICOLAE MARIANA , Judecătoria Slatina
2941. OLTEAN CAMELIA , Judecătoria Slatina
2942. PETCAN ROMEO IULIAN , Judecătoria Slatina
2943. STAMATOIU PETRONELA, Judecătoria Slatina
2944. VADUVA MARIA VALENTINA, Judecătoria Slatina
2945. CRISTEA GRETY , Tribunalul Dâmboviţa
2946. GOGESCU CRISTINA , Tribunalul Dâmboviţa
2947. ERCULESCU NARCIS, Tribunalul Dâmboviţa
2948. CIOCOIU GHEORGHE, Tribunalul Dâmboviţa
2949. ZEGHERU TAMARA, Tribunalul Dâmboviţa
2950. Sandu Elena – judecator Tribunalul Vrancea
2951. Veronica Gavriş-Todinca , Judecatoria Sighetu-Marmaţiei
2952. Tuinea Anca Valentina, Tribunalul București
2953. Șalar Iulian, Judecătoria Vatra Dornei
2954. Cătălin Chiochiu, PJ Suceava
2955. Ruxandra Andreea Georgescu, PJ Suceava
2956. Adrian Constantin Zaharia, PJ Suceava
2957. Loredana Cîrdei, PJ Suceava
2958. Diana Călinescu, PJ Suceava
2959. Roxana Ciotu, PJ Suceava
2960. Adriana Iacob, PJ Suceava
2961. Rusanda Cojocar, PJ Suceava
2962. Iuliana Andreea Ilaşcu, PJ Suceava
2963. Nazarie Mihaela, Tribunalul Buzau
2964. Nicolae Adriana, Tribunalul Buzau
2965. Cocor Nina Corina, Tribunalul Buzau
2966. Șercaianu Maria, Tribunalul Buzau
2967. Draghia Ana Elena, Tribunalul Buzau
2968. Anca Mihaela Trofin, Judecatoria Focsani
2969. Bratu Nicoleta – Monica, Tribunalul București
2970. Stroe Eliza Magdalena, Tribunalul București
2971. Dana Puiu, Tribunalul Salaj
2972. Costin Moldoveanu, Tribunalul Salaj
2973. Rares Podar, Tribunalul Salaj
2974. Corina Siman, Tribunalul Salaj
2975. Ioana Hodis, Tribunalul Salaj
2976. Claudia Tomsa, Tribunalul Salaj
2977. Stef Cristina, Tribunalul Salaj
2978. Kende Monica, Tribunalul Salaj
2979. Pop Adriana, Tribunalul Salaj
2980. Bezdadea Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 Bucuresti
2981. Nicoleta Rotaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 Bucuresti
2982. Miroiu Floriana , Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 Bucuresti
2983. Ţurlui Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 Bucuresti
2984. Robert Fleckhammer, DIICOT Bucureşti
2985. Marius Crivăţ, DIICOT Bucureşti
2986. Ionuţ Marcu, DIICOT Bucureşti
2987. Cristina Moraru, DIICOT Bucureşti
2988. Cătălin Camburi, DIICOT Bucureşti
2989. Florina Silvia Popa, DIICOT Bucureşti
2990. Carp Marilena, DIICOT Bucureşti
2991. Stoina Maria Camelia, DIICOT Bucureşti
2992. Botezatu Vali Sonia, DIICOT Bucureşti
2993. Kelemen Narcisa, DIICOT Bucureşti
2994. Hălălău Cosmin, DIICOT Bucureşti
2995. Albu Alina, DIICOT Bucureşti
2996. Oprea Edi Ionuţ, DIICOT Bucureşti
2997Panaitatu Oana Ruxandra, DIICOT Bucureşti
2998. Nicuţă Carmen Livia, DIICOT Bucureşti
2999. Cimpoeru Viviana Camelia, DIICOT Bucureşti
3000. Delcea Marian, DIICOT Bucureşti
3001. Sârbu Anne-Mary, DIICOT Bucureşti
3002. Jagă Cristina Paula, DIICOT Bucureşti
3003. Dumbrăveanu Călin, DIICOT Bucureşti
3004. Barzi Mihaela, DIICOT Bucureşti
3005. Bartha Cristina, DIICOT Bucureşti
3006. Cristea Dănuţ, DIICOT Bucureşti
3007. Toma Carmen, DIICOT Bucureşti
3008. Pâţu Oana, DIICOT Bucureşti
3009. Praţa Vasile, DIICOT Bucureşti
3010. Cotoară Valentin, DIICOT Bucureşti
3011. Niculescu Mihail, DIICOT Bacău
3012. Munteanu Mihaela, DIICOT Bacău
3013. Vartolomei Violanda Gabriela, DIICOT Bacău
3014. Majeri Adrian Ştefan, DIICOT Bacău
3015. Dogar Romică Arcadie, DIICOT Bacău
3016. Ciuche Lucian Marian, DIICOT Bacău
3017. Ionică Marius Petrişor, DIICOT Bacău
3018. Ursulescu Nicoleta, DIICOT Bacău
3019. Dinu Cristian, DIICOT Sibiu
3020. Enache Simona, DIICOT Sibiu
3021. Sebeşan Viorica, DIICOT Sibiu
3022. Sava Gheorghe Petru, DIICOT Sibiu
3023. Neagu Nicoleta, DIICOT Călăraşi
3024. Burcea Mihaela, DIICOT Călăraşi
3025. Albu Constanţa Viorica, DIICOT Călăraşi
3026. Perjoiu Irina, DIICOT Vaslui
3027. Tunaru Dan Ciprian, DIICOT Vaslui
3028. Vasile Udroiu, DIICOT Gorj
3029. Prisăcaru Cătălin, DIICOT Iaşi
3030. Airinei Vasile, DIICOT Iaşi
3031. Postica Viorel, DIICOT Iaşi
3032. Iftodi Iulian, DIICOT Iaşi
3033. Dumitrescu Mihai, DIICOT Iaşi
3034. Popa Mihai, DIICOT Iaşi
3035. Zaharia Laura, DIICOT Iaşi
3036. Mangalagiu Alina, DIICOT Iaşi
3037. Laura Ceh, DIICOT Bucureşti
3038. Enache Mihaela, DIICOT Bucureşti
3039. Dumitru Florin , Tribunalul Braila
3040. Vasile Viorel, Tribunalul Braila
3041. Roxana Dan, Judecatoria Cluj Napoca
3042. Sorin-Alexandru Vernea – JS2
3043. Andreea Vernea – JS1
3044. Tamara Manea, inspecţia CSM
3045. Diaconaru Ciprian, Tribunalul Iasi
3046. Diaconaru Iulia, Tribunalul Iasi
3047. Diaconescu Macarenco Speranţa, Judecătoria Brăila
3048. Cecălăcean Manuela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3049. Gliga Rodica Maria, Parchetului de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3050. Mariş Maria, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3051. Dull Zoltan, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3052. Felicia Prodan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
3053. Lavinia Dorcu procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
3054. Căşuneanu Florin Daniel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3055. Borş Mircea, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3056. Chifan Vasile, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3057. Ispir Iulian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3058. Ispir Daniela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3059. Pascaru Mihaela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3060. Alexandru Genoveva, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3061. Enculescu Veta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3062. Lazăr Diana Elena, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3063. Călin Sorin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3064. Zaharia Ştefania Nicoleta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3065. Bocai Adina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3066. Carabulea Iulian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
3067. Şandru Adriana, PT Sibiu
3068. Sentes Ionel, PCA Bacău
3069. Gaisteanu Laura, Judecătoria Targoviste
3070. Ordog Erika, Judecătoria Sfântu Gheorghe
3071. Voinea Georgiana Cecilia, judecator la judecatoria Ploiesti
3072. Logigan Anca, judecător Tribunalul Suceava
3073. Oana Burnel, judecator Curtea de Apel Bucuresti
3074. Sorin Vasilache, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3075. Mădălina Băncilă, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3076. Ramona Diaconu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3077. Andreea Corina Panaitescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3078. Camelia Dumitrescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3079. Codruţa Chindea, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3080. Ramona Muscalu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3081. Camelia Petrescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3082. Dragoş Darabană, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3083. Carmina Reit, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3084. Cristina Dobrescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3085. Cosmin Andras, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
3086. Simona Cirnaru, judecător ICCJ
3087. Anca Alexandrescu, judecător ICCJ
3088. Sirbu George, judecător, Judecătoria Cornetu
3089. Andronache Marius Constantin, judecător, Judecătoria Petroşani
3090. Curuia Cristina Iuliana, judecător, Judecătoria Petroşani
3091. David Gianina Viorica, judecător, Judecătoria Petroşani
3092. Mihailescu Cerasela Violeta, judecător, Judecătoria Petroşani
3093. Golgotiu Maria, judecător, Judecătoria Petroşani
3094. Petroi Ionela Roxana, judecător, Judecătoria Petroşani
3095. Grigore Elena Oana, judecător, Judecătoria Petroşani
3096. Purdescu Luisa Mihaela, judecător, Judecătoria Petroşani
3097. Ionescu Elena Georgiana, judecător, Judecătoria Petroşani
3098. Itul Carmen Ribana, judecător, Judecătoria Petroşani
3099. Ponyiczky Gabriela, judecător, Judecătoria Petroşani
3100. Pandrea Monica Garofiţa, judecător, Judecătoria Făgăraş
3101. Marin Anca Cristina, judecător, Judecătoria Făgăraş
3102. Timofte Mihaela Mariana, judecător, Judecătoria Făgăraş
3103. Dejenariu Adinela, judecător, Judecătoria Făgăraş
3104. Boeriu Mircea, judecător, Judecătoria Făgăraş
3105. Boeriu Georgeta, judecător, Judecătoria Făgăraş
3106. Boghiu Dumitru, judecător, Judecătoria Făgăraş
3107. Debu Livia, judecător, Judecătoria Făgăraş
3108. Iepure Camelia Nicoleta, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3109. Vâjiac Gabriela, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3110. Macovei Daniel, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3111. Dumitrache Mariana Aurelia, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3112. Tudorache Stroe Corina, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3113. Mehedinţu Victoria, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3114. Mocanu Iulian, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3115. Bucur Mihaela Iuliana, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3116. Ion Florin, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3117. Radu Florin Cătălin, procuror, Parchetul de pe langă Tribunalul Buzău
3118. Damaschin Eniko, judecător, Judecătoria Cornetu
3119. Carmen Bârsan, de la Judecătoria Sibiu
3120. Patrasc Balan Mihai Cristinel, judecător, Judecătoria Buhusi
3121. Negrii Luminița Gabriela, judecător, Judecătoria Buhusi
3122. Nastasoiu Nelu, judecător, Judecătoria Buzau
3123. Georgeana Viorel, judecător, Tribunalul București
3124. Ioana Popa, judecător, Judecătoria Oradea
3125. Ielciu Viorica, judecător, Tribunalul Maramureş
3126. Pavel Maria, judecător, Tribunalul Maramureş
3127. Nicoleta Căpitănescu, judecător, Tribunalul Arges
3128. Andreea Diaconu, judecător, Tribunalul Arges
3129. Codruta Strîmb, judecător, Curtea de Apel București
3130. Enciu Marcel Gabriel, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3131. Luparu Virgil, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3132. Buzea Monica, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3133. Chivu Cleopatra, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3134. Gîlcă Ionel, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3135. Racoviță Silvia, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3136. Codiță Costel Maricel, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3137. Enciu Daniela Iuliana, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3138. Predescu Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3139. Luparu Carmen, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
3140. Couți Crinel, procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
3141. Irina Damian, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3142. Liliana Marc, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3143. Monica Nicoară, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3144. Diana Roșu, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3145. Ramona Rus, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3146. Ioana Rusu, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3147. Petrica Gherghesanu, judecător, Tribunalul Iasi
3148. StefanTarlion, judecător, Tribunalul Iasi
3149. Oana Maria Zaharia-Lefter, judecător, Tribunalul Iasi
3150. Iulian Danila, judecător, Tribunalul Iasi
3151. Stefan Popa, judecător, Tribunalul Iasi
3152. Oana Ignat, judecător, Tribunalul Iasi
3153. Oana Damian, judecător, Tribunalul Iasi
3154. Lorena Tarlion, judecător, Tribunalul Iasi
3155. Chitic Ionela, judecător, Tribunalul Iasi
3156. Constantin Casuneanu, judecător, Tribunalul Iasi
3157. Vlad Ciofu, judecător, Judecătoria Iasi
3158. Ladan Ioan, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Onesti
3159. Antohi Marian Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Onesti
3160. Axente Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Onesti
3161. Paris Lidia, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Onesti
3162. Neagu Silviu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Onesti
3163. Valcu Marian, Daniel Parchetul de pe lângă Judecătoria Onesti
3164. Mihai Elena Robertina, judecător, Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
3165. Valentin Preoteasa, procuror, DIICOT ST Pitesti
3166. Sandel Botoghina, procuror, DIICOT ST Pitesti
3167. Liana Armbruster, procuror, DIICOT ST Pitesti
3168. Mihaiela Olaru, procuror, DIICOT ST Pitesti
3169. Daniela Pop, procuror, DIICOT ST Pitesti
3170. Mihai Valentin, procuror, DIICOT ST Pitesti
3171. Stefan Balaban, procuror, DIICOT ST Pitesti
3172. Mihai Oprea Ionela, procuror, DIICOT ST Pitesti
3173. Carmen Valimareanu, procuror, DIICOT ST Pitesti
3174. Florenta Alex, procuror, DIICOT ST Timisoara
3175. Andres Mircea Ioan, procuror, DIICOT ST Timisoara
3176. Martinov Carmen, procuror, DIICOT ST Timisoara
3177. Marti Denise Diana, procuror, DIICOT ST Timisoara
3178. Mocan Loredana Felicia, procuror, DIICOT ST Timisoara
3179. Petcu Angelica, procuror, DIICOT ST Timisoara
3180. Sandu Antonio, procuror, DIICOT ST Timisoara
3181. Sandor Mihai, procuror, DIICOT ST Timisoara
3182. Zaharia Marinela, procuror, DIICOT ST Timisoara
3183. Stamatin Adrian, procuror, DIICOT BT Caras Severin
3184. Vrinceanu Carmen, procuror, DIICOT BT Caras Severin
3185. Miron Codrin Horatiu, procuror, DIICOT BT Arad
3186. Hosu Calin George, procuror, DIICOT BT Arad
3187. Diaconescu Bogdan, procuror, DIICOT BT Arad
3188. Neatu Viorica Ștefania, judecător, Judecătoria Strehaia
3189. Grecu Dorin Lucian, judecător, Tribunalul Dolj
3190. Stoiculescu Natalia, judecător, Tribunalul Dolj
3191. Rotaru Doriana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
3192. Filip Virgiliu Cezar, judecător, Tribunalul Ilfov
3193. Bâldea Diana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
3194. Ioana Ţărmure, judecător, Curtea de Apel Braşov
3195. Oana Maria Boureanu, judecător, Curtea de Apel Braşov
3196. Cristinel Ghigheci, judecător, Curtea de Apel Braşov
3197. Enache Gabriela, judecător, Judecătoria Bârlad
3198. Ion Rebeca, judecător, Curtea de Apel Piteşti
3199. Cocor Magdalena, judecător, Tribunalul Arad
3200. Cristiana Dana Enache, judecător, Curtea de Apel Ploiești
3201. Chirita Dorian, judecător, Judecătoria Calafat
3202. Ovidiu Pralea, judecător, Curtea de Apel Bacău
3203. Craciun Crenguta, judecător, Judecătoria Oradea
3204. Monika Kegyes, judecător, Judecătoria Oradea
3205. Ticofschi Liviu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
3206. Drăgan Ionelia, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3207. Negoescu-Gândac Mihai, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3208. Grozescu Aurelia Mihaela, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3209. Manea Iulia Lăcrămioara, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3210. Rădulescu Mădălina Gabriela, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3211. Popa Elena Aneta, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3212. Stegaru Georgeta, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3213. Trămîndan Crina Bianca, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3214. Păun Eugen, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3215. Bobin Florin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3216. Vraciu Aurelia, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3217. Căruţaşu Ioana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3218. Dumitrache Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3219. Muşuroi Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3220. Dobre Cristian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3221. Amarandi Paula, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3222. Vasi Ana-Maria, judecător, Tribunalul Buzau
3223. Raluca Lupu, judecător, Judecătoria Constanţa
3224. Răzvan-Ionuţ Pricop, judecător, Judecătoria Constanţa
3225. Liliana Dutu, judecător, Tribunalul Bucureşti
3226. George Vioreanu, judecător, Tribunalul Bucureşti
3227. Nermin Apzait, judecător, Tribunalul Constanţa
3228. Ivanciuc Sorin, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
3229. Matei Oana Maria, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
3230. Anca Gabriela Marincean, procuror, DNA St Cluj
3231. Cireap Anemaria Ruxandra, procuror, DNA St Cluj
3232. Ciumarnean Isaia Daniel, procuror, DNA St Cluj
3233. Ionut Vasile, procuror, DNA St Cluj
3234. Boca Luminita, procuror, DNA St Cluj
3235. Titu Meda Adriana, procuror, DNA St Cluj
3236. Iancu Gabriela, procuror, DNA St Cluj
3237. Carmen Ciolpan, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3238. Diana Cibotaru, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3239. Tanasoiu Oana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
3240. Strat Constantin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
3241. Corina Popa, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
3242. George Livadariu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
3243. Mihaela Mirt, judecător, Judecătoria Iasi
3244. Ticau Daniel, procuror, DIICOT – Structura Centrala
3245. Porime Mihaela, procuror, DIICOT – Structura Centrala
3246. Cornea Geanina, procuror, DIICOT – Structura Centrala
3247. Bunduc Marian Catalin, procuror, DIICOT – Structura Centrala
3248. Dinescu Adrian, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
3249. Andone Alina Madalina, judecător, Judecătoria Sectorului 1 București
3250. Bortnaru Ionuţ, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3251. Gârbea Gheorghe, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3252. Costache Daniela, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3253. Ilioiu Maria Florentina, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3254. Curte Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3255. Lefter Cătălin, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3256. Armăşelu Roxana, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3257. Iordache Mona, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3258. Pipoi Ionescu Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3259. Andrei Elena, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3260. Mina Andreea Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti
3261. Ghiţă Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia
3262. Condei Elena, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia
3263. Cismaşu Simona, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia
3264. Dincă Mihai, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3265. Tudose Maria Cătălina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3266. Stanciu Claudiu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3267. Matei Camelia, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3268. Radu Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3269. Tudose Mihai, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3270. Szabo Violeta, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3271. Mincă Laura, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
3272. Oprea Viorel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviste
3273. Mirică Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviste
3274. Grigore Alina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviste
3275. Bosanciuc Paul, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviste
3276. Filip Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pătârlagele
3277. Matei Stelica, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pătârlagele
3278. Bodoc Georgel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pogoanele
3279. Ionici Adriana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pogoanele
3280. Alexandru Oana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3281. Dobre Gabriela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3282. Trandafir Florina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3283. Răducan Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3284. Iosifescu Otilia, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3285. Marinciu Irina Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3286. Enăşescu Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3287. Dascălu Cristiana Andreea, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3288. Hărăboiu Florian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3289. Vasile Ancuţa, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3290. Paraschiv Dragoş Alecsandru, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
3291. Stanca Valerian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mizil
3292. Burlacu Mircea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mizil
3293. Prajea Paul, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vălenii de Munte
3294. Drăgan Mioara Raluca, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vălenii de Munte
3295. Bănică Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3296. Oprescu Alexandra, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3297. Bunea Cătălin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3298. Iosifescu Magdalena, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3299. Niţă Manole Simona, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3300. Niţă Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3301. Popescu Irina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3302. Topală Bogdan, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3303. Iorga Mihai Cristian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3304. Mihoc Iuliana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3305. Apostu Ioan Bogdan, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3306. Chivu Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3307. Chiţu Georgiana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3308. Vijloi Diana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3309. Soltan Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3310. Buliga Andrei, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3311. Comardici Irina Nicoleta, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
3312. Dima Marian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ialomiţa
3313. Coman Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ialomiţa
3314. Jigă Toma Leonard, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ialomiţa
3315. Istrate Cristina Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ialomiţa
3316. Drăgan Adriana Ligia, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ialomiţa
3317. Dinu Viorica Cleopatra, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
3318. Tănase Florian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
3319. Bányai Enikő, judecător, Tribunalul Harghita
3320. Ene Mariana, judecător, Tribunalul Ilfov
3321. Cornea Adina, judecător, Tribunalul București
3322. Ioana Bradateanu, judecător, Curtea de Apel Iasi
3323. Ana-Maria Manole, judecător, Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
3324. Corina Haş, judecător, Tribunalul Arad
3325. Brindusa Niminet, judecător, Tribunalul Bacau
3326. Laura Vizitiu, judecător, Tribunalul București
3327. Curtman Nicoleta, judecător, Curtea de Apel București
3328. Nicolae-Alexandru Ceslea, judecător, Tribunalul Bucureşti
3330. Maria Nicola, judecător, Tribunalul Dolj
3331. Stănilă Dan Verginica, judecător, Tribunalul Dolj
3332. Dumitrescu Florin, procuror, DNA
3333. Flavia Florenţa, judecător, Curtea de Apel Timişoara
3334. Florentina Stana, judecător, Tribunalul Olt
3335. Văcaru Gabi, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
3336. Florela Nistor, judecător, Tribunalul Bucureşti
3337. Angelica Paraschivescu, procuror, DNA – Serviciul Teritorial Pitesti
3338. Grozav Adriana Maria, judecător, Tribunalul Alba
3339. Diana Neagoe, judecător, Judecătoria Bacau
3340. Ionița Irina, judecător, Tribunalul București
3341. Băisan Iuliana, judecător, Tribunalul Bacău
3342. Marius Peter, judecător, Judecătoria Năsăud
3344. Velicovici Alis, judecător, Judecătoria Craiova
3345. Dudu Florica, judecător, Judecătoria Craiova
3346. Flucus Anamaria Georgiana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
3347. Dumitrache Costela, judecător, Judecătoria Liești
3348. Barbu Constantin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
3349. Mihaela Iuliana Savu, judecător, Tribunalul Olt
3350. Ileana Popa, judecător, Curtea de Apel București
3351. Beraru Gina, judecător, Judecătoria Bârlad
3352. Mariana Făgărășan, judecător, Tribunalul Mureș
3353. Marius Galan, judecător, Curtea de Apel Suceava
3354. Serban Rareş, judecător, Tribunalul Bihor
3355. Barbu Angela, procuror, DIICOT Tg Mureș
3356. Mihaela Gabriela Moșteanu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reșița
3357. Preda Raluca Elena, judecător, Judecătoria Târgu Jiu
3358. Adina Oana, judecător, Judecătoria Arad
3359. Ana Axenti, judecator, Judecătoria Caransebeș
3360. Șandu Ioan, procuror, Parchetul de pe lângă ICCJ
3361. Oana Hîncu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Galați
3362. Rareș Flaviu Mărieș, judecător, Judecătoria Reșița
3363. Ramona Ioana Poenaru, judecător, Judecatoria Brad
3364. Nedelcu Liviu-Petronel, judecator, Judecatoria Calarasi
3365. Mortu Ionut Alexandru, procuror, DNA
3366. Laslea Petruta Diana, judecător, Judecătoria Bistrita
3367. Nicolae George Octavian, judecător, judecatoria Cornetu
3368. Adina Dumitrache, judecător, Curtea de Apel Braşov
3369. Nicoleta Bulieris, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3370. Călina Crişan, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
3371. Lucretia Albertina Postelnicu, judecator, Tribunalul Bucuresti
3372. Florin Dima, judecător, Curtea de Apel Tg Mureş
3373. Balogh Teodora Carmen, judecator, Tribunalul Bihor
3374. Dobrescu Olivia Dariana, judecător, Judecătoria sector 3 Bucuresti
3375. Şogor Lenuta, judecător, Tribunalul Timis
3376. Costea Monica, judecător, Curtea de Apel Constanta
3377. Constantina Ionescu, judecător, Judecătoria Piatra Neamț
3378. Stanciu Mădălin, procuror, PJ Băileşti
3379. Antonie Valentin, procuror, PJ Băileşti
3380. Baltag Andreea-Georgiana, judecător, Judecătoria Constanţa
3381. Sicu-Badea Adriana, judecător, Judecătoria Constanţa
3382. Bojin Ionela-Claudia, judecător, Judecătoria Constanţa
3383. Vlad Cristian Mircea, judecător, JS 2
3384. Nicolae Liposchi, judecător, Judecătoria Brad
3385. Miu Lavinia, judecător, Judecătoria Câmpina
3386. Şerbănescu Alina Marilena, judecător, Judecătoria Câmpina
3387. Mihăiescu Jaclz, judecător, Judecătoria Câmpina
3388. Stănescu Elena, judecător, Judecătoria Câmpina
3389. Cristina Radu, judecător, Judecătoria Ploiești
3390. Chichisan Augusta Maria, judecător, Curtea de Apel Cluj
3391. Saracut Mihaela, judecător, Curtea de Apel Cluj
3392. Soare Nicoleta, judecător, Judecătoria Balş
3393. Laura Smarandi, judecător Tribunalul Constanţa
3394. Cristina Belecciu, judecător Tribunalul Constanţa
3395. Nicoleta Mirică, judecător Tribunalul Constanţa
3396. Marius Efrim, procuror, PJ Filiaşi
3397. Delia Călin, judecător, Judecătoria Cornetu
3398. Oprea Cantemir Ștefănel, procuror, PJ Novac
3399. Dragă Laurențiu Costinel, procuror, P.J. Motru.
3400. Costescu Stica Constantin, procuror, P.J. Motru.
3401. Lădaru Emil-Mihai, procuror, P.J. Motru.
3402. Constantinescu Laurențiu George, procuror, P.J. Motru
3403. Călin Adrian Cristian, judecător, Tribunalul Bucureşti
3404. Gheorghe Bîrdău, judecător, Curtea de Apel Craiova
3405. Topalea Kalinca, judecator, CA Suceava
3406. Denisa Bic, judecator, Tribunalul Bihor
3407. Alexandru Bogdandi, judecator, Tribunalul Bihor
3408. Vlad Marian, judecator, Tribunalul Maramureş
3409. Dan Chis, judecator, Judecatoria Zalau
3410. Mocanu Mihai, procuror, PTB
3411. Stuparu Nicoleta, procuror, PTB
3412. Reincke Carmen Mihaela, procuror, PTB
3413. Tănase Mirela Daniela, procuror, PTB
3415. Ţurlea Alexandru, procuror, PTB
3416. Voicu Florin Cezar, procuror, PTB
3417. Georgescu Cerasela, procuror, PJS5
3418. Balaci Aurelia, procuror, PJS5
3419. Oancea Nicoleta, procuror, PJS5
3420. Puntaru Dan, procuror, PJS5
3421. Dumitrescu Augustin, procuror, PJS5
3422. Pencu Radu, procuror, PJS5
3423. Ţilimpea Irina, procuror, PJS5
3424. Cojoacă Florin, procuror, PJS5
3425. Ceauş Andreea, procuror, PJS5
3426. Bălănescu Corina, procuror, PJS5
3427. Pulbere Valentin, procuror, PJS5
3428. Arghir Alexandru, judecator, JS2
3429. Răducanu Andreea, judecator, Tribunalul Bucuresti
3430. Chiriac Daniel, judecator, Judecatoria Hârlău
3431.Pristavu Codrin Mirel, judecator, Judecatoria Hârlău
3432. Rusu Oana, judecator, Judecatoria Hârlău
3433. Solomon Camelia Maria, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
3434. Diana Anca, judecator, Judecatoria Alesd
3435. Semida Popa, judecător, Tribunalul Bucuresti
3436. Radu Costel Popa, procuror, PJ Filiasi
3437. Gigi Nistor, procuror, PJ Filiaşi
3438. Elena Haţegan, procuror, PJ Filiaşi
3439. Bianca Dinu, judecator, Judecatoria Valenii de Munte
3440. Ruxandra Maria Ionescu, judecator, Tribunalul Specializat
3441. Budulan Roxana Tasica, judecător, Curtea de Apel Timișoara.
3442. Dan seniciu, procuror, DIICOT Tg. Mureş
3443. Cristina radu, procuror, DIICOT Tg. Mureş
3444. Braic Florin, procuror, DIICOT Harghita
3445. Boariu Mirela, procuror, DIICOT Harghita
3446. Cîmpian Liliana Carmen, procuror, DIICOT Tg. Mureş
3447. Cozmei Daniela, judecator, Judecatoria Iasi
3448. Dragomir Alexandru, DIICOT Olt
3449. Fodor Ioana, judecator, Judecatoria Brasov
3450. Jica Antonela, judecator, Judecatoria Valenii de Munte
3451. Trache Nicolae Petre, judecator, Tribunalul Prahova
3452. Leas Alin, judecator, Judecatoria Oradea
3453. Chivu Anca Teodora, judecător, Judecătoria Medgidia
3454. Patricia Pop, judecator, Tribunalul Bihor
3455. Secară Mariana, judecător, Judecătoria Oradea
3456. Hariton Daniela Loredana, judecător, Judecătoria Gura Humorului
3457. Ungureanu Cristian, judecător, Judecătoria Gura Humorului
3458. Dordea Alexandra, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria sector 5 Bucureşti
3459. Popa Monica, judecător, Tribunalul București
3460. Giorgescu Ovidiu, judecător, Tribunalul București
3461. Mirabela Magda Diaconeasa, judecător, Judecătoria Horezu
3462. Zaharia George – Cristinel, judecător, Judecătoria Dr. Tr. Severin
3463. Belu Amalia, judecător, Tribunalul Gorj
3464. Berculescu Luminia, judecător, Tribunalul Gorj
3465. Cîrstescu Damian, judecător, Tribunalul Gorj
3466. Fărcășanu Cristin, judecător, Tribunalul Gorj
3467. Semenescu Octavian, judecător, Tribunalul Gorj
3468. Stănulescu Ion, judecător, Tribunalul Gorj
3469. Delia Theohari, judecător, Tribunalul Bucureşti
3470. Andrea A. Chis, judecator, Curtea de Apel Cluj, membru CSM
3471. Silvia Georgiana Ignat, judecator, Curtea de Apel Bucureşti
3472. Todoran Adrian Petre, DIICOT S. centrala
3473. Ignat Marian, judecător, Judecătoria Balş
3474. Leonte Daniela, judecător, Judecătoria Balş
3475. Bălan Aurora Loredana, judecător, Judecătoria Balş
3476. Păun Livi Daniela, judecător, Judecătoria Balş
3477. Redai Zoltan, judecător, Judecatoria Odorheiu Secuiesc
3478. Ilyes Ibolya, judecător, Judecatoria Odorheiu Secuiesc
3479. Mălăieșiu Gabriela Ramona, judecător, Judecatoria Odorheiu Secuiesc
3480. Slavulete Anda Ramona, judecător, Judecătoria Strehaia
3481. Diana Elena Gavrila, judecător, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
3482. Deaconu Dascalu Diana Nicoleta, judecător, Judecătoria Horezu
3483. Tenea Irina Maria, judecător, Judecătoria Horezu
3484. Doseanu Loredana Steliana, judecător, Tribunalul Bihor
3485. Mociran Florina Carmen, judecător, Tribunalul Bihor
3486. Bulz Lucretia Julieta, judecător, Tribunalul Bihor
3487. Lascu Alexandru Liviu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
3488. Betea Florin Dorin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
3489. Dogeanu Cristi Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
3490. Birta Gabriela Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Beiuș
3491. Bodin Alina Adriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Beius
3492. Popescu Clara Maria, judecător, Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3493. Lecca Florica Daniela, judecător, Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
3494. Mihaela Avram, judecător, Judecătoria Piteşti
3495. Ana Maria Dumbrava, judecător, Judecătoria Piteşti
3496. Corina Gabriela Iancu, judecător, Judecătoria Piteşti
3497. George Marian Tomescu, judecător, Judecătoria Piteşti
3498. Claudiu Zbona, judecător, Tribunalul Satu Mare
3499. Stance Maria, judecător, Tribunalul Bihor
3500. Popescu Mădălin, judecător, Judecătoria Focşani
3501. Ionescu Ramona, judecător, Judecătoria Focşani
3502. Galu Daniela, judecător, Judecătoria Focşani
3503. Diana Cotoi, judecător, Tribunalul Olt
3504. Otilia Chiriţă, judecător, Tribunalul Olt
3505. Dănuţ Volintiru, procuror, Direcţia Naţională Anticorupţie
3506. Ionica Ninu, judecător, Tribunalul Bucureşti
3507. Hotca Crina-Corina, judecător, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
3508. Crina Letea, judecător, Tribunalul Prahova
3509. Mitroi Alina, judecător, Tribunalul Prahova
3510. Vasile Alexandru, judecător, Tribunalul Prahova
3511. Stefuc Liliana, judecător, Tribunalul Prahova
3512. Moisescu Constanta, judecător, Tribunalul Bucureşti
3513. Cristina Chelaru, judecător, Judecătoria Ploiești
3514. Oprea Marin, judecător, Tribunalul Timiş
3515. Anghel Cristian, procuror, Parchetul de pe langa Curtea de Apel București
3516. Dinescu Florina, procuror, Parchetul de pe langa Curtea de Apel București
3517. Staicu Marilena, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Bucureşti
3518. Bucur Liana, procuror, Parchetul de pe langa Curtea de Apel București
3519. Duros Delia, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 6
3520. Nan Florica, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul București
3521. Dogaru Elena, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Teleorman
3522. Curea Laura, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul București
3523. Daranga Ioana, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu
3524. Lari Maricica, judecător, Judecatoria Bistrita
3525. Păncescu Iulian, procuror, Direcţia Naţională Anticorupţie
3526. Grapini Carmen, judecător, Curtea de Apel Suceava
3527. Nastasi Dorina, judecător, Curtea de Apel Suceava
3528. Eşanu Lilica, judecător, Judecătoria Mizil
3529. Postelnicu Ion, judecător, Judecătoria Mizil
3530. Lazăr Elena Simona, judecător, Curtea de Apel Ploieşti
3531. Raluca Elena Simonescu Diaconu, judecător, Curtea de Apel Pitești
3532. Ionut Ciprian Spiridon, procuror, DIICOT ST Craiova
3533. Vasilescu Liviu, procuror, DIICOT ST Craiova
3534. Petrosel Nicolae, procuror, DIICOT BT Buzau
3535. Dragomir Laura Elena, procuror, DIICOT BT Buzau
3536. Radulescu Dorin Paul, procuror, DIICOT BT Buzau
3537. Soare Daniela, judecător, Judecătoria Caracal
3538. Buzatu Victoria, judecător, Judecătoria Caracal
3539. Gavra Codrin, procuror, DNA ST Timișoara
3540. Ana Covrig, judecător, Curtea de Apel Cluj
3541. Defta Doina, judecător, Judecatoria Caracal
3542. Gabriela Vintanu, judecător, Curtea de Apel Bucuresti
3543. Dumitru Daniel Argeseanu judecător la Tribunalul Arges
3544. Valentin Chitidean, judecători, Curtea de Apel Cluj
3545. Monica Sortan, judecători, Curtea de Apel Cluj
3546. Staiculescu Costinel, judecător, Tribunalul Specializat Arges
3547. Al Hajjar Simona Mihaela, judecator, Curtea de Apel Cluj
3548. Mirela Agota Budiu, judecator, Curtea de Apel Cluj
3549. Adriana Magda Andonie, judecator, Curtea de Apel Târgu Mureş
3550. Grapini Florina Flavia, judecator, Tribunalul Suceava
3551. Simona Neniţă, judecător, Inalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3552. Cristina Nicoleta Iachim, judecător, Judecătoria sectorului 1 Bucureşti
3553. Adriana Lepădatu, judecător, Tribunalul Constanţa
3554. Camelia Ciucă, judecător, Tribunalul Constanţa
3555. Monica Tănase, judecător, Tribunalul Constanţa
3556. Luminita Firicel, judecător, Tribunalul Cluj
3557. Emanuela Dieac, judecător, Judecătoria Suceava
3558. Anca Alioara Zăgan, judecător, Judecătoria Suceava
3559. Anca Ciolac, judecător, Judecătoria Suceava
3560. Andreea Iuliana Litean, judecător, Judecătoria Suceava
3561. Iuliana Garabet, judecător, Judecătoria Suceava
3562. Rodica Turcu, judecător, Judecătoria Suceava
3563. Dumitrescu Augustin-Victor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sector 5 Bucureşti
3564. Popescu Cătălina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sector 5 Bucureşti
3565. Catuna Daniela, judecător, Tribunalul Cluj
3566. Nicolae Stamate Tămăşan, judecător, Tribunalul Maramureş
3567. Alexandra Constantinescu, judecător, Judecatoria Sectorului 3 Bucuresti
3568. Diaconescu Monica, judecător, Curtea de Apel Cluj
3569. Apetroae Bogdan, procuror, DIICOT, Serviciul Teritorial Suceava
3570. Cojocaru Carmen Aurora, procuror, DIICOT, Serviciul Teritorial Suceava
3571. Cimpanu Georgel Lucian, procuror, DIICOT, Serviciul Teritorial Suceava
3572. Leontica Paul Teodor, procuror, DIICOT, Serviciul Teritorial Suceava
3573. Stavarache Oana, procuror, DIICOT, Serviciul Teritorial Suceava
3574. Holoca Lacrimioara, procuror, DIICOT, Biroul Teritorial Botosani
3575. Porumb Vasile Viorel, procuror, DIICOT, Biroul Teritorial Botosani
3576. Anamaria Hambetiu, judecător, Judecătoria Luduș
3577. Alina Carstea, judecător, Judecătoria Luduș
3578. Florin Mangu, judecător, Judecătoria Luduș
3579. Hau Andreea, judecător, Judecătoria Timișoara
3580. Madalina Birlog, judecător, Tribunalul București
3581. Marian Lilea, judecător, Judecătoria Răcari
3582. Raluca Simion, judecător, Judecătoria Răcari
3583. Raluca Radulescu, judecător, Judecătoria Răcari
3584. Andreea Alina Danciu, judecător, Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
3585. Stelian Ioan Vidu, judecător, Tribunalul Timiș
3586. Curelea Stela-Lavinia, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3587. Mitroi Mihaela-Lorena, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3588. Munteanu Ofelia, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3589. Nistor Cătălina-Georgeta, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3590. Pena Lelioara, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3591. Stamatescu Elena-Adriana, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3592. Popovici Mădălina, magistrat asistent, Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3593. Daniela Matei, procuror, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie
3594. Lucian Mihai Zanfir, judecător, Curtea de Apel Craiova
3595. Socol Silviu-Daniel, judecător, Judecătoria Braşov
3596. Marinela Vlad, judecător, Tribunalul Dolj
3597. Marilena Mihai, judecător, Tribunalul Dolj
3598. Daniela Grigorascu, judecător, Tribunalul Dolj
3599. Șapcă Ionela Gabriela, judecător, Tribunalul Dolj
3600. Diana Cristina Beldianu, judecător, Inspectia Judiciara – Directia de Inspectie pentru Judecatori
3601. Florian Ciorgoda, judecător, Judecătoria Sectorului 2 București
3602. Arabela Dregan, judecător, Judecătoria Jibou
3603. Ulici Loredana Gabriela, judecător, Judecătoria Sighetu Marmaţiei
3604. Ardelean Mihaela Liana, judecător, Judecătoria Sighetu Marmaţiei
3605. Raluca Nechifor, judecător, Tribunalul Galaţi
3606. Luminiţa Ştefania Buzatu, prim procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Orşova
3607. Buzatu Remus, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Tr. Severin
3608. Diana Rusu, judecător, Tribunalul Brașov
3609. Simona Negulescu, judecător, Tribunalul Brașov
3610. Mihaela Dumitru, judecător, Tribunalul Braşov
3611. Codruţa Mitrofan, judecător, Judecătoria Sebeş
3612. Simona Răzăilă, judecător, Judecătoria Sebeş
3613. Coşovanu Mihai, judecător, Judecătoria Rădăuţi
3614. Daniel Turtureanu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răducăneni
3615. Ancuta Pavelescu, judecător, Tribunalul Specializat Cluj
3616. Nicoleta Kosa, judecător, Tribunalul Specializat Cluj
3617. Claudiu Gligan, judecător, Tribunalul Specializat Cluj
3618. Flavius Iancu Motu, judecător, Tribunalul Specializat Cluj
3619. Rares Razvan Costea, judecător, Tribunalul Specializat Cluj
3620. Paula Victorita Pacurar, judecător, Tribunalul Cluj
3621. Maceseanu Constantin Cristinel, judecător, Judecatoria Caracal
3622. Maier Ioana Marinela, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3623. Curcă Elena, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3624. Ghiţu Gabriela, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3625. Niculae Rita Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
3626. Mihaela Andreea Chiruta, judecator, Tribunalul Neamt
3627. Roxana Cojocaru, judecator, Judecatoria Pascani
3628. Cătălina Sînton, prim procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3629. Tomescu Remus Emilian, prim procuror adjunct, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3630. Ene Silviu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3631. Scorneică Iuliana Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3632. Sache Adriana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3633. Macovei Valentin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3634. Spirea Gabriela Antigona, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3635. Nătăvală Corneliu Iuliu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3636. Diaconu Corina Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3637. Arvinte Ramona Danusia, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3638. Dulce Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3639. Popescu Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3640. Grosaru Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3641. Pătulea Ioana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3642. Mustăreață Petruța, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3643. Irimia Elisabeta, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3644. Munteanu Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3645. Calițescu Verginica, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3646. Dobre Dumitru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 București
3647. Ioniță Veronica, judecător, Judecătoria Tulcea
3648. Stoian Izabela, judecător, Judecătoria Tulcea
3649. Stan Camelia, judecător, Judecătoria Tulcea
3650. Iconaru Corina-Gabriela, judecător, Tribunalul Brăila
3651. Moldovan Nicoleta Laura, judecător Judecătoria Bistrita
3652. Ecaterina Florea, judecator, Tribunalul Bucuresti
3653. Sandu Marcel, procuror DNA
3654. Bogdan Dobritoiu, judecator, Judecatoria Brasov
3655. Sergiu Cosoreanu, judecator, Judecatoria Brasov
3656. Ecaterina Florea, judecator, Tribunalul Bucuresti
3657. Gurlui Claudiu Marius, judecator, Judecătoria Beclean
3658. Vlad Mihaela Luminiţa, judecator, Judecătoria Beclean
3659. Cupşa Kiseleff Lelia, judecator, Judecătoria Beclean
3660. Dragota Cristina Mariana, judecător, Judecatoria Baia Mare
3661. Georgescu Paula, procuror, PJS 6
3662. Cristea Alexandra, procuror, PJS 5
3663. Gociu Marian, judecător, judecatoria Cornetu
3664. Irina Victoria Serbanut, judecător, Judecătoria Focsani
3665. Cristian Tomoiu, procuror, DIICOT Hunedoara
3666. Szatmari Ilona, judecător, Curtea de Apel Tg-Mureș
3667. Florea Radu Mihai, judecător, Judecătoria Segarcea
3668. Maria Georgeta Ruba, judecător, Tribunalul Satu Mare
3669. Alina Pătru, judecător, Tribunalul Dolj
3670. Popa Viorica, judecător, Tribunalul Dolj
3671. Alexandru Bleoanca, judecător, Curtea de Apel Galati
3672. Bogdan Mateescu, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea, membru CSM
3673. Matei Cătălin, judecător, Judecătoria Tulcea
3674. Găvan Liliana, judecător, Judecătoria Tulcea
3675. Bolbos Ibolya Szende, judecător, Tribunalul Bistrita Nasaud
3676. Simona Visoiu, judecător, Tribunalul București
3677. Calin Silviana Camelia, judecător, Judecatoria Calarasi
3678. Pavel Vrabete, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare
3679. Mihaila Adriana, judecător, Judecătoria Buzău
3680. Popescu Laura, judecător, Judecătoria Buzău
3681. Ionescu Ana, judecător, Curtea de Apel Cluj

AUDITORI DE JUSTIȚIE – INM 2016-2018

1. Neagoe Ana Petruța
2. Mariş Mădălina Maria
3. Ciornei Dan-Constantin
4. Jakab Timea
5. Tremura Mirel-Cristian
6. Pop Florina Maria
7. Boteanu Teona Gabriela
8. Ursuț Cristian
9. Iordache Alina-Oana
10. Iacob Laura-Mădălina
11. Grajdeanu Constantin
12. Manolache Ana-Maria
13. Constantin Alina-Nicoleta
14. Pop Paula-Crina
15. Farcas Carmen – Mihaela
16. Răchită Ioana-Ruxandra
17. Dediu Călin
18. Avrămescu Otilia-Marinela
19. Enea Alina-Daniela
20. Țigler Larisa-Ioana
21. Stamatescu Alexandru-Andrei
22. Dănilă Sanda-Cristina
23. Ciocoiu Georgiana-Mihaela
24.Tarnovschi Alexandra-Karina
25. Moroșan Maria-Magdalena
26. Costea Diana
27. Racovița Ecaterina
28. Bodor-Ionescu Tiberiu
29. Pascu Diana Roxana
30. Bene Ioan
31. Mihalcescu Elena Claudia
32. Dinu Mihai – Adrian
33. Avram Anda-Elena
34. Motea Flavius-Catalin
35. Grosu Ana-Maria
36. Vrabete Adrian
37. Albulescu Camelia
38. Florin-Traian Lazăr
39. Ana-Maria Cârlănaru
40. Silvia-Denisa Cristea
41. Mărculescu Roxana
42. Florescu Gabriela
43. Lăsconi Andra-Monica
44. Nicodin Teodor
45. Băra Bianca-Codruța
46. Negulescu Ioana-Luiza
47. Simion Daniel-Ștefan
48. Oancea Laura Elisabeta
49. Anton Andreea Alexandra
50. Rosca Sergiu
51. Statache Claudiu-Dorian
52. Fraiu Flaviu
53. Elena-Ecaterina Băeșu
54. Oprea Carmen-Diana
55. Dinu Eugenia Viviana
56. Soare Andrei
57. Prinose Elena-Georgiana
58. Povaliceanu Claudia Cristina
59. Florea Ana Maria
60. Bardas Gelu Daniel
61. Rebrişoreanu Ilinca
62. Costache Bogdan Florin
63. Ghinea Alexandru-Cosmin
64. Pirlea Claudiu-Alexandru
65. Busu Lorelei
66.Gherasim Ioana
67. Lup Andreea
68. Vasile Tudor-Iulian
69. Bonda Alexandru Vasile
70. Apostol Andreea
71. Pop Laura
72. Corogeanu Cristian-Andrei
73. Pripasu Octavia
74. Urițescu Valentin
75. Vitejanu Emilia Daniela
76. Soponoș Cristina
77. Gheorghe Valentina-Mihaela
78. Saulea Ștefania Zoie
79. Chodan Andrada
80. Teslovan Roxana Beatrice
81. Ginghină Gorga Mirela
82. Trif Alexandra Alina
83. Narla Liviu Alexandru
84. Hurducaciu Tudor Mădălin
85. Popa Daniela-Marcela
86. Filip Tudor-Petruț
87. Doroftei Georgiana
88. Petrea Alin
89. Nastac Radu
90. Drulă Carim
91. Meleanca Innana
92. Geană Corll-Cătălina
93. Giorgian Daniel Robert
94. Nicoara Alexandra-Ioana
95. Filip Radu-Daniel
96. Lungu Carina-Gabriela
97. Buțu Jeanin Marian
98. Moscu Alexandru
99. Vasiu Tudor-Antoniu
100. Florian Bogdan Lucian
101. Galatan Anisoara – Voichita
102. Alan Alisa
103. Naș Bogdan-Emil
104.Prunea Bianca
105. Ion Mihaela
106. Cojocaru Andreea Cristina
107. Lazăr Adelina-Maria
108. Casap Iulia Cristina
109. Macovei Madalina Maria
110. Naidin Cristiana
111. Butariu Adina – Cristiana
112. Cîrstoiu Matei
113. Nechifor Simona-Elena
114. Moroșan Andrada-Sabina
115. Enache Eliza Ionica
116. Manole Narcis-Nicolae
117. Sarca Alina Larisa
118. Toma Andreea
119.Constantinescu Ov.-Florin
120. Motohoi Monica Elena
121. Flavius Ionut David
122. Cătănoaie Alexandra-Laura
123. Purcărescu Cristina
124. Caranda Loredana
125. Simion Oana
126. Mehedin Crina
127. Cășuneanu Clara Alexandra
128. Vlăduţu Natalia Mariana
129. Lazea Larisa-Andreea
130. Popa Ioana
131. Petculescu Elena-Adelina
132. Cotoi Petruța-Maria
133.Grosu Crina Elena
134. Pînzaru Bogdan Ștefan
135. Țacu Lavinia-Constantina
136. Gliga Ramona Maria
137. Stoica Roxana
138. Varvara Maria Cristiana
139. Uță Eduard-Laurențiu
140. Bondar Elena-Teodora
141. Panoiu Bogdan
142. Bîrsescu Vlad-Horatiu
143. Pasc Daniela-Corina
144. Moiș Corina
145. Marin Marian-Alexandru
146. Levai Eduard-Gabriel
147. Belu Cristina-Alexandra
148. Petcoiu Oana-Catalina
149. Popa Oana-Andreea
150. Aron Denisa Florentina
151. Calai Patricia-Carmen
152. Dragota Larisa Petruta
153. Manea Alexandru-Florin
154. Rizoiu Cristina Georgiana
155. Călina Dumitru Constantin
156. Bucur Ioana
157. Costache Aurelia
158. Carabulea Daniel
159. Moldovan Bianca Laura
160. Adam Amina Roxana
161. Geambașu Daria-Alexandra
162. Mânzălică Elena-Alexandra
163. Anton Anamaria
164. Tipa Larisa-Andreea
165. Rădulescu Ana-Maria
166. Tanasă Cătălina-Elena
167. Carauș Nicolae
168. Bulbuc Andreea
169 Zănoagă Tatiana
170. Cristea Ștefan-Georgian
171. Anton Mona
172. Jere Amalia
173. George Micu


[1] Prin Decizia 2006/928/CE a Comisiei Europene din 13 decembrie 2006 de stabilire a unui Mecanism de cooperare şi verificare a progresului realizat de România în vederea atingerii anumitor obiective de referinţă specifice în domeniul reformei sistemului judiciar şi al luptei împotriva corupției s-a reţinut că au fost identificate de Comisia Europeană chestiuni rămase nerezolvate, în special în ceea ce priveşte responsabilizarea şi eficienţa sistemului judiciar din România.
[2] A se vedea, cu titlu exemplificativ, Decizia nr.80 din 16 februarie 2014, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr.246 din 7 aprilie 2014, paragrafele 270 și 286, Decizia nr.260 din 8 aprilie 2015, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr.318 din 11 mai 2015, paragraful 30, Decizia nr.681 din 23 noiembrie 2016, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 1000 din 13 decembrie 2016, paragraful 21, Decizia nr.765 din 14 decembrie 2016, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr.134 din 21 februarie 2017, paragraful 48, sau Decizia nr.767 din 14 decembrie 2016, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr.131 din 21 februarie 2017, paragraful 58.


Aflaţi mai mult despre , , , , , , , ,

Au fost scrise până acum 6 de comentarii cu privire la articolul “Memoriul magistraților români pentru retragerea proiectului de modificare a ”Legilor Justiției”. UPDATE: 3854 de susținători”

  1. Amelia FARMATHY spune:

    Ei bine, acum înțelegeți de ce vor, cu orice preț, să crească vârsta de admitere în profesie?:)))))))
    Dacă parcurgeți lista, veți observa că reacțiile cele mai multe vin dinspre baza sistemului, formată, în mare majoritate, din under 30 sau pe aproape.
    Ei – e un ”ei” generic – știu că ăștia ”micii” sunt pericolul de azi,dar, mai ales, cel de mâine, cu zero toleranță la aranjamente,”șușanele”, ”prostioare”, ăștia ”micii” nu au adulmecat nici măcar cât am adulmecat eu mirosul comunismului, obiceiurile lui, aranjamentele lui, ordinea lui gerontocratică etc.
    E drept că semnează și juzi de pe la Tribunale (unde se regăsesc și juzi în preajma lui 30, mai ales în orașele atractive din punct de vedere social) și juzi de prin Curți de Apel (plus procurori), dar destul de puțini încă (excepție cei de la CA Constanța care fac notă discordantă, dar armonioasă, dacă pot spune așa, față de lipsa colegilor de pe la celelalte curți).

    După cum e corect de subliniat că proiectul lovește mai ales în bază, în sistemul de promovare, în aspirațiile de carieră, ceea ce pe mulți din provincie, ajunși deja la nivel de Tribunal și care au făcut din Tribunale locul din care vor ieși la pensie (o parte pentru că și-a întemeiat familii și e dificil să te ”strămuți” cu tot cu familie, o parte pentru că știe că mai sus e… mult mai greu sau și una și alta, mă rog, diferă de la caz la caz) nu îi afectează, la fel stând treaba și la nivelul Curților din provincie.
    700 nu e un număr mic, arată o voce ce vine din adâncuri, voce care nu place, din motivele mai sus arătate.
    Și, după cum văd că stă treaba, în privința distribuției semnăturilor pe paliere profesionale, nu prea sunt dintre cei cu… locuințe de serviciu:))))), ofuscați că nu vor mai putea cumula pensia cu indemnizația (ar mai avea, oricum, mult până într-un astfel de moment) sau preocupați nevoie mare de prezervarea mai știu eu căror privilegii, așa cum fals _sper eu, naiv, că nu intenționat_ emitea o ”notă” în acest sens domnul ministru.
    Pe de de altă parte, cred că avizul negativ este, oricum, suficient.
    Cu aviz negativ, fie el chiar cu o natura consultativă, nu există decât o ieșire onorabilă: cea ”din dos” reprezentată de retragerea proiectului, însușirea observațiilor (indiferent că-i vorba despre ”minoritate” sau de ”majoritate”, venite de la CSM, Înalta și din partea asociațiilor profesionale), refacerea proiectului și, după aceea… mai vorbim.
    Nu neapărat cu același ministru, cine poate ști, dacă se supără pe noi așa de tare sau pe politicieni domnul Toader și se întoarce la Iași, la rectorat?
    Disclamer: nu e o dorință, e doar o întrebare.

    • Marius COLONEZE spune:

      Va urmaresc cu interes postarile. Imi plac la nebunie. Aveti mare dreptate. Presarati cu mult umor adevaratele probleme. Aceste legi nu au in vedere probelemele reale din magistratura. Eu ma intreb daca onor cei 8 s au gandit ca prin doua modificari, cresterea limitelor de varsta la INM si la promovare s-ar putea ajunge in scurt timp sa avem goluri mari in sistem. Constat ca politica de resurse umane a CSM este una foarte slaba. Anii in care scot la INM sub 200 de locuri si apoi se trezesc obligati sa organizeze examenul de admitere in magistratura si de doua ori pe an ca sa se ocupe locuririle (am inteles ca domnul ministru nu s a preocupat de introducerea in productie a celor admisi in aprilie mai la direct pe post).

  2. Amelia FARMATHY spune:

    Știți, golurile mari în sistem se pot acoperi prin soluții ”ad-hoc” , numai bune pentru a se găsi tot felul de ”răsuflați” pe care să îi bage pe ușa din dos a a magistraturii, fără un concurs real, ci doar pe baza deja celebrelor interviuri de tristă amintire(fără alte probe), cum s-a mai întâmplat, de ne-am trezit populați de ”profesioniști” (nu mai amintesc aici calitatea lucrărilor efectuate de aceștia) în prag de pensie care au stat 5, maxim 10 ani, unii și mai puțin, după care s-au ”cerut” la pensie de magistrat cu o nerușinare care nu îi împiedică să încaseze și în ziua de azi pensii de magistrați, în timp ce alții au prestat vreme de 20- 25 de ani ca magistrați de scaun(sau procurori) pentru a beneficia de aceleași drepturi.
    De aceea, aceste previzibile mari goluri eu le suspectez de cu totul alte intenții de ”acoperire”, că tot e la modă să folosim termenul acesta.
    Cât privește numărul locurilor scose la concurs prin INM, nu sunt sigură că ar fi vina CSM-ului, dacă nu cumva sunt condiționați de vreo limită de finanțare, nu pot afirma cu certitudine, deci mai bine să lăsăm loc de rezervă.
    În general, în ultimii ani, locurile scose direct pe post, pentru cei cu 5 ani vechime, sunt locuri care, tradițional,se ocupă greu și se… eliberează repede(promovări, transferuri), pentru că sunt, de regulă, în zone neatractive pentru cei care termină INM-ul.
    Aș zice că proiectele de lege au în vedere problemele din justiție, numai că le dau acestora, în mare parte și prin punctele esențiale, o rezolvare greșită, de natură să ne împingă pe la începutul anilor 2000.
    Eu am intrat în magistratură pe la începutul anilor 2000 și zic că nu e cazul să ne întoarcem, ci să ne îndepărtăm mâncând pământul.

  3. Adrian Ștefan CLOPOTARI spune:

    Bravo lor!

    Un gest normal și indispensabil, dacă dorim să mai avem justiție și în final o țară.

  4. Dacă se mai îndoia cineva că există Partidul Magistraţilor. Iată că există şi are şi platformă politică şi membri.
    „Memoriul” este extrem de slab dpdv juridic, nu văd niciun citat, referinţă cu privire la politică sau ordine publică sau motivări de ordin juridic, argumente constituţionalitate.
    Nimic. E o fiţuică de manifest scrisă pe genunchi.
    Eu nu cred că a fost semnat de magistraţi. Trebuie să fie o greşeală. Aceast „document” nu poate fi semnat de mii de magistraţi.
    O dezamăgire uriaşă. Asta-i magistratura română? Mii şi mii de judecători au semnat această… nici nu ştiu ce este această hârtie.
    Unde sunt juriştii români, unde sunt cercetătorii dreptului, unde este rigoarea ştiinţifică, argumentaţia în drept, unde sunt cărturarii, savanţii dreptului?
    La asta s-a ajuns? La un „memoriu” sec cu imprecaţii politice şi lamentaţii că suntem controlaţi prin mecanisme internaţionale de verificare?
    Într-adevăr, cei care au semnat… lamentabilă starea magistraturii româneşti.
    Mie mi-ar fi fost ruşine să semnez un astfel de hârtie prin care se încearcă o anume poziţie legislativă. Iar eu sunt un nimeni.
    Păi cred că MCV-ul ar trebui statuat în Constituţie în cazul ăsta şi permanentizat că duşmanii cei mai mari ai magistraturii sunt magistraţii, nu Guvernul.

Lasă un răspuns

Important
Descurajăm publicarea de comentarii defăimatoare. Vor fi validate doar comentariile publicate sub numele real care respectă Politica JURIDICE.ro şi Condiţiile de publicare.