Secţiuni » Secţiuni speciale
Asigurări pentru avocaţiCariere juridiceCărţi juridiceConferinţe juridiceDezbateri juridiceEvenimente juridiceGrile juridiceLawyers WeekProfesionişti
BarouriInternaţionalJurisprudenţă inedită CITRLegal DaysLifeNotariatReviste juridiceSistemul judiciarUniversitaria
Sistemul judiciar
Official partners: Consiliul Superior al Magistraturii, Ministerul Public şi Direcţia Naţională Anticorupţie
JURIDICE
Print Friendly, PDF & Email

Magistrații solicită Președintelui României sprijinul pentru susţinerea independenţei justiţiei
29.01.2020 | JURIDICE.ro

Miercuri, 29 ianuarie 2020, magistrații au dat publicității apelul către Klaus Iohannis, Președintele României:

„EXCELENŢA VOASTRĂ,
DOMNULE PREŞEDINTE AL ROMÂNIEI,

În continuarea demersului intitulat Scrisoare deschisă privind pensiile de serviciu ale magistraţilor care v-a fost înaintat prin e-mail în 24 ianuarie 2020,

Având în vedere votul din Camera Deputaţilor din data de 28.01.2020 prin care s-a adoptat proiectul de lege privind abrogarea dispoziţiilor legale referitoare la pensia de serviciu a magistraţilor,

Făcând apel la rolul constituţional al Preşedintelui României de mediator între puterile statului şi precum şi între stat şi societate, la atribuţiile specifice în paradigma constituţională de realizare a echilibrului şi separaţiei puterilor în stat, la obligaţia fundamentală de a veghea la respectarea Constituţiei,

Având în vedere declaraţiile publice ale Domniei Voastre de susţinere a independenţei justiţiei în ultimii ani în care sistemul judiciar a fost supus unor atacuri fără precedent din partea clasei politice, independenţa justiţiei fiind un pilon al statului de drept potrivit Constituţiei României dar şi documentelor internaţionale la care România este parte,

Văzând instigarea publică la ură împotriva magistraţilor sub pretextul unor privilegii nemeritate,

Având în vedere viciile de neconstituţionalitate vădite ale proiectului de lege care v-a fost înaintat spre promulgare, vicii relevate chiar de Avizul negativ al Consiliului Legislativ, de avizul negativ al Consiliului Superior al Magistraturii, precum şi punctul de vedere al Guvernului României

Pentru argumentele de constituţionalitate, convenţionalitate şi jurisprudenţă a Curţii de Justiţie a Uniunii Europene pe larg dezvoltate în cuprinsul documentului intitulat „Scrisoare deschisă privind pensiile de serviciu ale magistraţilor” care v-a fost înaintat prin email în 24.01.2020

Subsemnaţii magistraţi potrivit listei de semnături anexate, vă solicităm în mod public sprijinul pentru susţinerea independenţei justiţiei, de data aceasta prin exercitarea celor două prerogative prevăzute de legea fundamentală, respectiv trimiterea legii spre reexaminare potrivit art. 77 din Constituţia României şi sesizarea Curţii Constituţionale pentru controlul a priori, potrivit art. 146 Constituţia României, cu referire la votul final din Camera Deputatilor din 28 ianuarie 2020 având ca obiect abrogarea prevederilor legale referitoare la pensiile de serviciu ale magistraţilor.”

Lista susținătorilor:

  1. Ciprian Coada, Curtea de Apel Constanta
  2. Ramona Gratiela Milu, Curtea de Apel Brasov
  3. Alina Mihaela Niţă, Tribunalul Neamţ
  4. Ioan Fundatureanu, Curtea de Apel Pitești
  5. Innana Meleanca, Judecatoria Slatina
  6. Let Constantin, PJ Piatra Neamț
  7. Constantin Irina, DNA
  8. Iulian Dîrzeanu, Tribunalul București.
  9. Florina Carmen Ionescu, Tribunalul Neamț
  10. Sorina Marinas, Curtea de Apel Craiova
  11. Penteleev Victor, Judecătoria Sectorului 3 București
  12. Florin Verciuc, Tribunalul Suceava
  13. Cristinel Dumitreasa, Tribunalul Neamţ
  14. Daniela Sandu, Tribunalul Neamţ
  15. Cătălin Margina, PJ Bacău
  16. Irina Cătălina, Tribunalul Bacău
  17. Mungiu Ramona, PJS1
  18. Aura Mădălina Tudor, Judecătoria Miercurea Ciuc
  19. Pavel Maria-Stefania, Tribunalul Maramureș
  20. Mirela Ceolpan, Curtea de Apel Brasov
  21. Daniela Niculeasa, Curtea de Apel Brasov
  22. Anca Parvulescu, Curtea de Apel Brasov
  23. Maria Iuliana Mihai, Curtea de Apel Brasov
  24. Alina Stoian, Curtea de Apel Brasov – pensionară
  25. Alexandru Codreanu, PT Brasov
  26. Oana Stroiu, Curtea de Apel Brasov
  27. Mihai Negulescu, DIICOT ST Brasov
  28. Radu Adrian, PT Brasov
  29. Iulian Nica, PT Brasov
  30. Camelia Andrei, Tribunalul Covasna
  31. Irimia Andreea Raluca, Judecatoria Sectorului 3 București
  32. Monica Palaghia, PJ Iasi
  33. Simona Gavrila, Curtea de Apel Brasov
  34. Olteanu Mihaela, Tribunalul Brasov
  35. Alexandra Benegui, Tribunalul Covasna
  36. Simona Miron, Judecătoria Botoşani
  37. Ilie Bicu, Judecătoria Botoşani
  38. Ardelean Cristian, PT Bihor
  39. Ungureanu Elena Cerasela, PT Brasov
  40. Marian Bozga, Judecătoria Marghita
  41. Dari Bogdan, Tribunalul Bucuresti
  42. Feurdean Ramona, Tribunalul Bucuresti
  43. David Maricel, PT Ilfov
  44. Asmarandei Andrei Iulian, PT Ilfov
  45. Madalina Birlog, Tribunalul Bucuresti
  46. Ioan Gaga, Tribunalul Cluj
  47. Ioana Păsculeț, Curtea de Apel Cluj
  48. Buzamăt Irina, Judecătoria Brăila
  49. Alin Văsonan, Curtea de Apel Oradea
  50. Buzamăt Irina, Judecătoria Brăila
  51. Cristina Țapliuc, PJ Iasi
  52. Cudalb Adrian Dan, PJS6
  53. Grig-Emilian Lupulescu, Judecatoria Sectorului 3 Bucuresti
  54. Anca Catalina Chiriac, Judecătoria Bacau
  55. Voroneanu Denisia, PJ Botosani
  56. Cristi Danileț, Tribunalul Cluj
  57. Toma Elena Mihaela, Judecătoria Târgoviște
  58. Cosmin Ungureanu, PT Valcea
  59. Adina Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  60. Cristina Muresan, PJS1
  61. Rusu Larisa, PJ Botoșani
  62. Grajdeanu Constantin, PJ Liești
  63. Corina Voiculescu, PJ Călărași
  64. Florian Costin, Tribunalul Galati
  65. Dorobantu Radu, Judecatoria Bacau
  66. Conea Vlad-Alexandru, Judecătoria Giurgiu
  67. Bacoiu Diana-Madalina, Judecatoria Bacau
  68. Oancea Catalin, Curtea de Apel Bucureşti
  69. Vieriu Tudor, PJ Roman
  70. Ostafie Andrei, PJ Botoșani
  71. Cosmin Munteanu, Tribunalul Covasna
  72. Cristina Gogea, Tribunalul Covasna
  73. Laurentiu Balan, Curtea de Apel Brasov
  74. Catalina Stoian, PJS6
  75. Daniel Ungureanu, PJ Râmnicu Sărat
  76. Razlog Ana Maria, Judecătoria Galati
  77. Arpinte Nicoleta, PJ Dorohoi
  78. Păun Iulian, Judecătoria Focșani
  79. Mihai Cepes Judecătoria Timișoara
  80. Constantin Manoliu, Tribunalul Bihor
  81. Orzata Maria Manuela – Tribunalul București
  82. Raluca Ioana Orza, Tribunalul Specializat Mureș
  83. Marinela Teciu, Judecatoria Intorsura Buzaului
  84. Ramona Delida Szikszay, TMF Brasov
  85. Anca Gheorghiu, Tribunalul Bucuresti
  86. Alen Toroiman, DIICOT Brasov
  87. Roxana Dan, Judecatoria Cluj Napoca
  88. Baldea Diana, PT Iasi
  89. Marilena Neacsu, Tribunalul Bucuresti
  90. Marin Andrei, PJ Medgidia
  91. Serban Rareș, Curtea de Apel Oradea
  92. Dan Dumitru, PJ Bacau
  93. Diac Ana-Maria, PJS1
  94. Bodor-Ionescu Tiberiu, Judecatoria Galați
  95. Mihai Florentina Lidia, PJ Târgu Secuiesc
  96. Nicoara Ioana, PJ Cluj-Napoca
  97. Stefan Dobre, Tribunalul Bucuresti
  98. Nagy Csilla Noemi, Tribunalul Specializat Mureş
  99. Balasanu Alexandru, Judecatoria Botosani
  100. Volintiru Alexandru Nicolae, JS1
  101. Cristina Gratiela Musinoi, Judecatoria Brasov
  102. Alina Nica, Judecatoria Brasov
  103. Cristina Ionescu Lupeanu, Tribunalul Bucuresti
  104. Miulescu Irina, PJ Strehaia
  105. Anca Iliescu, JS3
  106. Claudia Vasiliu, Tribunalul Neamț
  107. Marian Clement Virgil, PJ Gherla
  108. Paiusi Marius Teodor, PT Bucuresti
  109. Bianca Laura Găzdac, PJ Tg. Mureș
  110. Adrian Tirlea, PTB
  111. Adrian Popescu, Tribunalul Cluj
  112. Abutnăriței Andreea Ionela – delegată la Tribunalul Brașov
  113. Minac Denisa, PJ Constanța
  114. Berende Ruxandra Maria, PJ Baia Mare
  115. Tabirta Lorin, PJ Timisoara
  116. Chivu Claudia Irina, PJ Timișoara
  117. Enescu George, PT București
  118. Nedea Cristina, JS1
  119. Ruxandra Ionescu, PT Bucuresti
  120. Mihnea Stoicescu, JS1
  121. Sandu Claudiu, PT Brasov
  122. Sandu Maria Irina, Judecatoria Brasov
  123. Simion Daniel,PJ Iași
  124. Stefaniu Simona, PT Covasna
  125. Stefaniu Bogdan, PT Covasna
  126. Delia Mihai, DNA ST BRAȘOV
  127. Corina Dragu, DNA ST BRAȘOV
  128. Felicia Vlad, DNA ST BRAȘOV
  129. Monica Munteanu, DNA ST BRAȘOV
  130. Brindea Dan Eugen, PT Salaj
  131. Bădrăgan Dănuța-Ioana, PJ Medgidia
  132. Irina Dumitru, Tribunalul Specializat Mureş
  133. Mihaela Iatan,Judecătoria Buftea
  134. Lungu Ramona, PT Arad
  135. Mihaela Bădan, PJ Balș
  136. Ciurcă-Roznovăț Roxana, PT Iași
  137. Guș Octavia Raluca, PT Alba
  138. Ungureanu Marius Mihai, PT Alba
  139. Banea Marian, PT Alba
  140. Popescu Dan Andrei,PT Alba
  141. Boaje Cristina, Tribunalul Bucureşti
  142. Alexandru Bogdan Anghel, PJ Segarcea
  143. Anda Murgoi, PCA Alba Iulia
  144. Goia Gheorghe, PJ Reghin
  145. Andrada Roxana Penciuc, Tribunalul Ilfov
  146. Negulescu Ioana Luiza, Judecatoria Buftea
  147. Andreea Benedek, PCA Brasov
  148. Daniela Campean, PCA Brasov
  149. Vasile Airinei, DIICOT ST IAȘI
  150. Alexandra Elena Tudor, Trib Ilfov
  151. Ciprian Cristian Purice, Tribunalul Ialomita
  152. Zaharia Laura, DIICOT ST Iasi
  153. Andrei Aneta-Violeta, DIICOT SC
  154. Florea Alexandru, DIICOT S.T. Alba Iulia
  155. Marius VÂLCU, PÎCCJ – DNA – Structura Centrală
  156. Gabriel Mustață, Judecătoria Constanța
  157. Marius Nastasia, Judecătoria Constanța
  158. Mădălina Sima, PJ2
  159. Andrei Olaru, Judecatoria Ploiesti
  160. Ionita Irina, Curtea de Apel Bucuresti
  161. Profira Cezar, PJS5
  162. Ene Laura-Elena, Judecătoria Sectorului 6
  163. Anghel Alexandru, PT București
  164. Sirbu Teodor Calin, T București
  165. Teslovan Roxana Beatrice, J Buzău
  166. Dănăilă Dan-judecător, Tribunalul Vaslui
  167. Stefan Daniela Elena, PT Galaţi
  168. Moldoveanu Mihai Dan, Pj Vânju Mare
  169. Aurel Ion, PJ Urziceni
  170. Daniel Mirăuță, Curtea de Apel Iași
  171. Moldoveanu Mihai Dan, PJ Vânju Mare
  172. Dana Falcan, Tribunalul Iasi
  173. Alba Radu, PJ Oradea
  174. Bucur Ioana, PJ Slatina
  175. Cristina Radu, PT Bucuresti
  176. Carmina Ivan,PCA Brasov
  177. Sorin Vasilache, PCA Brasov
  178. Camelia Petrescu, PCA Brasov
  179. Cristina Dobrescu, PCA Brasov
  180. Camelia Dumitrescu, PCA Brasov
  181. Ramona Poenaru, Judecătoria Brad
  182. Nicolae Liposchi, Judecătoria Brad
  183. Sorin Mihaila, Judecatoria Intorsura Buzaului
  184. Bontea Livia, Judecatoria Intorsura Buzaului
  185. Vasile Prata, DIICOT Structura centrala
  186. Bordianu-Plesescu Roxana-Angela, PJ Bacau
  187. Cristina Belecciu, Curtea de Apel Constanța
  188. Sîrghi Diana Elena, Tribunalul Vaslui
  189. Petronela Boţu, Tribunalul Neamţ
  190. Alexandru Adina, Tribunalul Vaslui
  191. Madalina Raducu, PT Braşov
  192. Bogdan Ioana Dana, PT Braşov
  193. Aldea Adrian, PT Braşov
  194. Apetri Oana Georgiana, PT Braşov
  195. Ghidiu Liliana, PT Braşov
  196. Marin Ana-Maria, PT Braşov
  197. Popescu Alina Mihaela, PT Braşov
  198. Raducu Mihai, PT Braşov
  199. Sulu Marius, PT Braşov
  200. Radu Adrian, PT Braşov
  201. Ispasoiu Stefan, PT Braşov
  202. Bara Razvan, PT Braşov
  203. Grigore Ana-Maria, Judecătoria Bacău
  204. Peter Antal Levente, Judecătoria Miercurea Ciuc
  205. Bojin Mihaela, Judecătoria Buftea
  206. Bursuc Andreea – Claudia, DIICOT
  207. Ursuț Cristian, PJ Videle
  208. Mihai Valentin, DIICOT
  209. Axenta Mircea, PJ Tulcea
  210. Cristina Frîncu, PJS2
  211. Curici Seia-Iasmina, PJ Deta
  212. Laurentiu Grecu, Judecătoria Dr Tr Severin
  213. Irina Petrov, Judecătoria Botoșani
  214. Iustin Bic, PCA Alba Iulia
  215. Ramona Muscalu, PCA Brașov
  216. Drulă Carim, PJ Zimnicea
  217. Bunduc Marian Catalin, DIICOT Bucuresti
  218. Vasile Marc Emilian, PJ Giurgiu
  219. Vîrdea Dorina Elena, Judecătoria Petroșani
  220. Taghiev Ramona, PT Bacau
  221. Sas Remus, Curtea de Apel Suceava
  222. Laura Feteanu, Curtea de Apel Brasov – pensionara
  223. Manuela Filip, Curtea de Apel Brasov – pensionara
  224. Florin Vilceanu, Tribunalul Bucuresti
  225. Codruta Voda, Curtea de Apel Brasov – pensionara
  226. Claudiu Statache, PJ Brașov
  227. Gabriela Comsa, Curtea de Apel Brasov – pensionara
  228. Stefanita Gogea, DIICOT
  229. Adriana Soponar, Judecătoria Satu Mare
  230. Bădulescu Mihaela Roxana Ioana, Judecătoria Sector 1
  231. Uto Catalina Miruna Lorena, Judecătoria Ploiesti
  232. Gavril Ducu, PJ Ploiesti
  233. Adriana Teodora Enache, Curtea de Apel Bucureşti
  234. Ancuta Blanariu, Judecătoria Iași
  235. Cristi Meceanu, Judecătoria Sectorului 6
  236. Alexandra Nicoleta Ghica, Judecatoria Sectorului 1
  237. Ancuta Stroiescu, Judecatoria Sectorului 1
  238. Ana Maria Stoica, Judecatoria Sectorului 1
  239. Jianu Silviana Raluca, PJ Câmpina
  240. Oancea Camelia, PJ Câmpina
  241. Bucică Mioara Laura, PJ Câmpina
  242. Deaconu Giluela, PJ Câmpina
  243. Iulia Bilciu –DNA
  244. Romila Elena, Curtea de Apel Brasov –pensionara
  245. Popdan Eugen, Tribunalul Brasov – pensionar
  246. Mihaela Zup, Curtea de Apel Brasov
  247. Bacheş Cristian Ionut, Judecatoria Novaci
  248. Dodoaca Nicolae, PT Alba
  249. Iacob Alexandra, Judecătoria Sector 6 București
  250. Florin Zeres, Judecatoria Sibiu
  251. Adina Lucuta, Judecatoria Sibiu
  252. Anton Stefania Fulga, Curtea de Apel Suceava
  253. Adriana Teodora Enache, Curtea de Apel Bucuresti
  254. Stratulat Anca, PJ Sibiu
  255. Andrei-Radu Dincă, Tribunalul Teleorman
  256. Ana-Maria Carlanaru, Judecatoria Oradea
  257. Pop Paula Crina, PJ Slatina
  258. Florin-Traian Lazãr, Judecătoria Oradea
  259. Teodora Vârcioroveanu, Tribunalul Brasov – pensionara
  260. Anuta Anisoara, PJ Brașov
  261. Catalin Moraru, PJ Brașov
  262. Ana Galea, PJ Brașov
  263. Pop George Ion, PJ Huedin
  264. Secan Petru, PJ Huedin
  265. Cojocaru Mihaela Magdalena, PJ Huedin
  266. Mariana Crina Gretcan, PJ Fălticeni
  267. Ovidiu Nelu Ficioru, PJ Fălticeni
  268. Isabela Clara Maleș, PJ Fălticeni
  269. Adriana Lavric, PJ Fălticeni
  270. Grajdeanu Oana, PJ Bacau
  271. Mic Ioana, PT Satu Mare
  272. Ioana-Maria Cîmpean, Judecătoria Timișoara
  273. Ghica Mihai Stefan, Tribunalul Cluj
  274. Totora Vlad Cosmin, PJ Segarcea
  275. Cătălin Serghei, Tribunalul Neamț
  276. Ana-Maria Ghiata, Judecatoria Harlau
  277. Dan Cosma, Curtea de Apel Brasov – pensionar
  278. Mihail Andreca, PJ Timisoara
  279. Zaharia Mirela, Judecătoria Giurgiu
  280. Andreea Lup, Judecatoria Oradea
  281. Corogeanu Cristian Andrei, PJ Timisoara
  282. Brindea Oana-Rozalia, PJ Targu Mures
  283. Stoian Ioan-Andrei, PJ Reghin
  284. Gabor Cristina, Judecatoria Cornetu
  285. Dundev Alma Maria, PJ Sighișoara
  286. Geambașu Daria – Alexandra, Judecatoria Tulcea
  287. Alina Andrițoiu, PJS5
  288. Alexandra Manescu, Tribunalul Bucuresti
  289. Pentru Iulia Crisan, DNA Structura centrala
  290. Rus Lucian Claudiu, DNA Oradea
  291. Mirica Raluca, DNA
  292. Anghel Simona, PJS1
  293. Marinela Minca, PICCJ
  294. Dietrich Magdalena, Curtea de Apel Timisoara
  295. Pirvu Ana Maria,PJS1
  296. Cristian Aurel LAZAR, PCA Timisoara
  297. Dobrea Laura, PT Brăila
  298. Velea Gheorghe, PJ Brăila
  299. Pungă Tudorel, PJ Însurăței
  300. Bradea Dumitru Vlad, PJ Oradea
  301. Serban Viorel-Florin, PJ Sector 2
  302. Simona Enache, PT Sibiu
  303. Anca Codreanu, Tribunalul Brasov
  304. Diaconu Antonia, DIICOT
  305. Marinescu Mihaela, PJ Însurăței
  306. Iordache Valeriu, PJS2
  307. Ioan AMARIEI, DNA Struct centrala
  308. Daniel Ghita, PJ Sinaia
  309. Andreea Mădălina Răpsigan, PJ Slobozia
  310. Ellzica Tentiuc, Judecătoria Piatra Neamt
  311. Padeanu Cătălina Petruta, Judecătoria Craiova
  312. Georgeta Ciungan, Tribunalul Bihor
  313. Florin Ioan Radutoiu, PJ Rupea
  314. Necula Mihai, PJ Ploiești
  315. Gheorghe Ivan, DNA
  316. Dana Ana, DNA
  317. Cosmin Grancea, PÎCCJ
  318. Țurcan Paul Alexandru, PJ Galați
  319. Bușică Maria Andreea, Judecătoria Galați
  320. Laura Bosie, CAB
  321. Marius Bulancea, DNA,
  322. Paul Dumitriu, DNA
  323. Paula Georgescu, PJS 6
  324. Alexandru Georgescu, procuror detașat INM
  325. Stanciu Gabriela, DNA ST Constanta
  326. Sorin Constantinescu, DNA Constanța
  327. Dogaru Liana Anamaria, Pj Urziceni
  328. Achim Ana Maria, Judecătoria Ploiești
  329. Daniel Belei, PJ Ineu
  330. Rusu Silviu, PJ Ineu
  331. Puf Ciprian, PJ Ineu
  332. Camelia Conortos, PT Constanța
  333. Constantin Conortos, DNA – ST Constanța
  334. Galatan Anisoara, PJ Timisoara
  335. Manciu Paul, Judecatoria Moinesti
  336. Galatan Anisoara PJ Timisoara
  337. Anghel Monica, Judecatoria Valenii de Munte
  338. Marian Gherman, DNA
  339. Bogdan Staicu, PTBucuresti
  340. Isac Anamaria-Iulia, Judecătoria Sibiu
  341. Diana Toma, Judecătoria Ploiești
  342. Marlena Dimofte, PT Harghita
  343. Eusebiu Șerbănoiu, PMTMB
  344. Pascaru Gema Celina, PT Bacau
  345. Lăsconi Andra-Monica, JS1
  346. Valentina Cristina Nețoiu, Judecătoria Slobozia
  347. Razvan M. Pintea, PJ Sighetu Marmației
  348. Codreanu Roxana, Judecătoria Constanța
  349. Onea Dalidis Nicoleta Irina, PCA Craiova
  350. Mursoi Daniela, P.T.Gorj
  351. Nita Manole Simona Daniela, PT Buzau
  352. Iacob Mara, Judecătoria Constanta
  353. Alexandra Dordea, DNA Structura Centrală
  354. Niculescu Oana, Tribunalul Timiș
  355. Bene Ioan, PJ Salonta
  356. Orza Bogdan, DIICOT ST Mureș
  357. Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focsani
  358. Dan Marius Armasu, Jud. Pascani
  359. Lucian-Cosmin Manoloiu, Judecătoria Slatina
  360. Bogdan Popescu, Judecătoria Tg Jiu
  361. Ovidiu Spînu, Curtea de Apel București
  362. Maria Alexandra Mocanu, Judecatoria Ploiesti
  363. Cornescu Daniel, Tribunalul Gorj
  364. Baron Alina-Gabriela, JS4
  365. Cătălin Comanescu, PJ Horezu
  366. Verde Andreea, PJ Constanta
  367. Lucretia Teleky, PT Minori și Familie Brasov – pensionară
  368. Cristina Constantinescu, Tribunalul Constanța
  369. Anca Patriche, PJS6
  370. Claudia Vinersar, DNA ST Tg Mures
  371. Gheorghe Costea, PT Mures
  372. Mihaela Spanu, Jud S6
  373. Bondar Elena Teodora – PJ Buftea
  374. Coman Georgiana, Js2
  375. Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focsani
  376. Adelina Zamfir, PJS6
  377. Simona Constantinescu, DNA -ST Pitești
  378. Carina Gabriela Florea, Judecătoria Vaslui
  379. George Daniel Danca, PT Covasna
  380. Cristina-Ingrid Vişovan, PJ Oradea
  381. Orban Adriana-Natalia, PJ Bistrița
  382. Camelia Alina Bisca, Judecătoria Craiova
  383. Carmen Fota, DNA
  384. Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad
  385. Loredana Elena Miscoci, Judecătoria Balcesti
  386. Damian Dan, PJ Reghin
  387. Pasc Daniela Corina, PJS1
  388. Zaharia Lupu Florin Mircea, Judecatoria Iasi
  389. Sauciuc Andrei, Judecătoria Iași
  390. Sauciuc Ramona Nicoleta, Judecătoria Pascani
  391. Cepoi Marian, PJ Nasaud
  392. Zlate Nadia – DNA, ST Constanta
  393. Oana Victoria, Tribunalul Suceava
  394. Oprișan Vica, Tribunalul Călărași
  395. Roescu Andreea, Judecătoria Rm. Valcea
  396. Coralia Lapadat, PJ Timisoara
  397. Robert Constantin Bumbu, Tribunalul Neamț
  398. Olaru Diana – Elena- Judecatoria Costesti
  399. Cătălina Nistor, Curtea de Apel Brașov
  400. Sadîc Zafer – PT Constanța
  401. Flaviu Fraiu – Pj Timisoara
  402. Vlăsceanu Andreea-Cristina – Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  403. Emanuela Dulgheru, Tribunalul București
  404. Andreea Maria Dumbraveanu- Curtea de Apel Bucuresti
  405. Andreea Alexandra Mateescu – Tribunalul Bucuresti
  406. Marian Calusaru DNA ST Craiova
  407. Chisbora Mircea Cristian, Tribunalul Bistrita-Nasaud
  408. Aurelian Ioan Ardelean – D.N.A. – Serviciul Teritorial Tîrgu Mureș
  409. Monica Turcu, Tribunalul Constanţa
  410. Goia Gheorghe, PJ Reghin
  411. RADU Ionescu, DNA
  412. Mihai Pruna, PCA Bucuresti
  413. Antal Nicoleta, PJ Bistriţa
  414. Orban Nicoleta Adriana, PJ Bistriţa
  415. Potop Romeo, PJ Bistriţa
  416. Bălineanu Adrian, PJ Bistriţa
  417. Cristea Valentin Nicuşor, PJ Bistriţa
  418. Oltean Cristian Lucian, PJ Bistriţa
  419. Maxim Cezar Sebastian, PJ Bistriţa
  420. Nicolescu Emilian Dragoş, PT Bistriţa-Năsăud
  421. Sîngeorzan Angela, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  422. Şipoş Diana, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  423. Bricu Adrian, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  424. Pop Ionelia, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  425. Coste Otilia Dolores, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  426. Dohotar Mirela, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  427. Burje Ovidiu Sorin, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament
  428. Catalina Stoian, PJS6
  429. Gîță Ana-Maria, Judecatoria Sfantu Gheorghe
  430. Bartha Kinga Agota, Judecatoria Sfantu Gheorghe
  431. Flore Danina Oana- Jud. Timisoara
  432. Chetrone Lucian, Curtea de Apel Galati
  433. Costea Monica -Curtea de Apel Constanta
  434. Silviu Gabriel Barbu, Curtea de Apel Bucuresti
  435. Trandafir Gabriela, Judecătoria Hunedoara
  436. Florincaş Gheorghiţa, Judecătoria Hunedoara
  437. Ciobanu Simona, Judecătoria Hunedoara
  438. Pop Oana Teodora, Judecătoria Hunedoara
  439. Loredana Costantea, Judecătoria Hunedoara
  440. Hrincescu Maria Cornelia, DNA ST Bacău
  441. Apetroaei Daniel, DNA ST Bacău
  442. Gavriliuc Cristina, DNA ST Bacău
  443. Iacobuţ Corina, DNA ST Bacău
  444. Roca Carmil, DNA ST Bacău
  445. Marin Căluşaru, DNA – PIICJ
  446. Scarlat Cristina, DNA – PIICJ
  447. Raicu Camelia Lidia, DNA – PIICJ
  448. Robert Nicolicescu, DNA – PIICJ
  449. Turcin Claudiu Daniel, DNA – PIICJ
  450. Zaharia Alexandru, PJ Rădăuţi
  451. Damu Viorel, PJ Rădăuţi
  452. Jaba cristina Lăcrămioara, PJ Rădăuţi
  453. Fomin Sorin Adrian, PJ Rădăuţi
  454. Nicueasa Daniel Ionuţ, PJ Rădăuţi
  455. Crişan Andrei, PJ Rădăuţi
  456. Fulop Eugen, PCA Alba
  457. Moldovan Elena Angela, PCA Alba
  458. Boer Liana, PCA Alba
  459. Bic Iustin, PCA Alba
  460. Murgoi Anda, PCA Alba
  461. David Deca Cornel, PCA Alba
  462. Teciu Marinela, Judecătoria Întorsura Buzăului
  463. Bontea Livia, Judecătoria Întorsura Buzăului
  464. Mihăilă Sorin, Judecătoria Întorsura Buzăului
  465. Ioan Răzvan Tuduce, Judecătoria Aiud
  466. Sabina Simona Cotoară, Judecătoria Aiud
  467. Mihai Roman, Judecătoria Aiud
  468. Corina Danci, Judecătoria Aiud
  469. Adriana Elena Filimon, Judecătoria Aiud
  470. Angela Taţiana Pop, Judecătoria Aiud
  471. Pocovnicu Dumitru, Curtea de Apel Bacau – Judecator pensionar
  472. Toma Ion, Tribunalul Ialomiţa
  473. Vlaicu Lucreția, Prim Procuror pensionar Parchetul Pucioasa
  474. Bălmău Sabinel Ion, PCA Pitesti
  475. Bisca Elena, Judecătoria Arad
  476. Chila Doina, Judecătoria Arad
  477. Pop George Ion, PJ Huedin
  478. Secan Petru, PJ Huedin
  479. Drăgan Adrian, PJ Huedin
  480. Aurelian Manzu, PT Arad
  481. Brindea Dan-Eugen, PT Salaj
  482. Stratulat Simona, PJ Sibiu
  483. Rizea Emanuel, PJ Sibiu
  484. Stoina Eugen, PJ Sibiu
  485. Bebeselea Adina, PJ Sibiu
  486. Hutanu Ana, PJ Sibiu
  487. Habean Gabriela, PJ Sibiu
  488. Stratulat Anca, PJ Sibiu
  489. Ianculescu Teodor, PJ Sibiu
  490. Criste Remus, PJ Sibiu
  491. Simon Ligia, Tribunalul Maramureș
  492. Necula Carmen Andreea, Curtea de Apel Bucuresti
  493. Emilia Secure-Judecatoria Craiova
  494. Razlog Ana Maria – Judecătoria Galați

Aflaţi mai mult despre , , ,

Puteţi publica şi dumneavoastră pe JURIDICE.ro. Publicăm chiar şi opinii cu care nu suntem de acord. JURIDICE.ro este o platformă de exprimare. Publicarea nu semnifică asumarea de către noi a mesajului. Pentru a publica vă rugăm să citiţi Condiţiile de publicare, Politica privind protecţia datelor cu caracter personal şi să ne scrieţi la adresa redactie@juridice.ro!







JURIDICE.ro utilizează şi recomandă SmartBill
JURIDICE GOLD pentru studenţi foarte buni, free
Newsletter JURIDICE.ro
Youtube JURIDICE.ro
Instagram JURIDICE.ro
Facebook JURIDICE.ro
LinkedIn JURIDICE.ro

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Important: Descurajăm publicarea de comentarii defăimatoare. Vor fi validate doar comentariile care respectă Politica JURIDICE.ro şi Condiţiile de publicare.