Secţiuni » Sistemul judiciar
Sistemul judiciar
Alegeri CSMActivitate parchete

Peste 1000 de judecători și procurori susțin memoriul ”Magistratura curată nu are nevoie de filtre de impunitate!”
23.03.2021 | JURIDICE.ro

Secţiuni: Content, Selected, Sistemul judiciar
JURIDICE - In Law We Trust

Așa-numitele ”garanții” care însoțesc proiectul legii de desființare a SIIJ, conform raportului adoptat de Comisia Juridică a Camerei Deputaţilor, sunt inacceptabile într-un stat de drept. Condiționarea trimiterii în judecată a judecătorilor şi a procurorilor, pentru săvârșirea anumitor infracţiuni, în special cele de corupție, de încuviinţarea Consiliului Superior al Magistraturii, constituie un „filtru” neconstituţional și scade încrederea publică în actul de justiție, deoarece riscă să fie percepută ca o „garanţie a impunităţii” magistraţilor suspectați de corupție sau ca o ”superimunitate”

Subsemnații am luat act de adoptarea de Comisia Juridică a Camerei Deputaţilor a raportului privind Proiectul de lege privind desfiinţarea Secţiei pentru Investigarea Infracţiunilor din Justiţie şi atrag atenţia asupra faptului că introducerea obligaţiei ca judecătorii şi procurorii să poată fi trimiși în judecată, pentru anumite infracţiuni, în speciale cele de corupție, numai cu încuviinţarea Secţiei pentru judecători sau, după caz, a Secţiei pentru procurori a Consiliului Superior al Magistraturii, constituie un „filtru” neconstituţional şi există toate premisele ca această încuviinţare să fie văzută de societate drept o „garanţie a impunităţii magistraţilor” sau ca o ”superimunitate”.

Crearea unui corp de magistrați incoruptibili, onești și profesioniști exclude acordarea unor astfel de imunități de care niciun cetățean obișnuit nu se „bucură”, iar conform art. 16 alin. (1) și (2) din Constituția României, „cetățenii sunt egali în fața legii și a autorităților publice, fără privilegii și fără discriminări. Nimeni nu este mai presus de lege.”, magistraţii neputând fi situaţi deasupra cetățenilor obișnuiți. Mai mult, în acest fel se deschide calea spre crearea de privilegii și pentru alte categorii sociale.

Încuviinţarea prealabilă din partea unui organ administrativ este incompatibilă cu valorile statului de drept, deoarece reprezintă un privilegiu inadmisibil şi un filtru pentru ca magistrații să nu poată fi anchetați penal, ceea ce va asigura impunitate, fapt de neconceput în societăți democratice stabile. De asemenea, această încuviinţare este contrară principiului independenţei justiţiei, deoarece justiţia este înfăptuită doar de instanţele de judecată, nu şi de Consiliul Superior al Magistraturii, care este un organ administrativ şi are rolul de instanţă de judecată doar în domeniul răspunderii disciplinare.

Nu se poate susține sub nicio formă necesitatea implicării directe, nemijlocite, a unor organe administrative, cu atribuții extrajudiciare, de tipul secției pentru judecători/procurori a Consiliului Superior al Magistraturii, în activitatea obișnuită a unui procuror, sub forma încuviințării trimiterii în judecată a judecătorilor, respectiv a procurorilor cercetați penal. Pentru verificarea legalității rechizitoriilor, Codul de procedură penală a prevăzut etapa camerei preliminare.

Încuviințând trimiterile în judecată, ambele secții ale CSM ar deveni un fel de superiori ierarhici ai procurorilor de caz, ceea ce ar contraveni art. 132 alin. (1) din Constituția României. Potrivit normei constituționale, procurorii își desfășoară activitatea potrivit principiului legalității, al imparțialității și al controlului ierarhic, dar acest control ierarhic se efectuează exclusiv în cadrul Ministerului Public, de către procurori ierarhic superiori, iar nu de organe administrative din afara Ministerului Public.

Mai mult, limitarea încuviinţării prealabile la infracțiunile contra înfăptuirii justiției, de corupție și de serviciu ori a infracțiunilor asimilate infracțiunilor de corupție este inexplicabilă şi se poate crede că scopul este acela de control al anchetelor privind corupţia din magistratură, fiind practic un filtru propus doar pentru magistraţii suspectați de corupţie, care trebuie protejaţi de un organ administrativ, înainte ca o instanţă de judecată independentă să pronunţe o soluţie prin care să constate vinovăţia sau nevinovăţia magistratului anchetat.

Solicităm parlamentarilor de bună credință să nu voteze proiectul de lege PL-x nr. 108/2021 în forma adoptată de Comisia juridică, de disciplină și imunități din Camera Deputaților.

Susținem obiectivul declarat al proiectului de lege, respectiv desființarea Secției pentru investigarea infracțiunilor din justiție, obiectiv pe care sperăm ca puterea legislativă să îl îndeplinească în cel mai scurt timp. Cu toate acestea, modificările operate în comisia juridică a Camerei Deputaților pot sabota lupta anticorupție în egală măsură ca existența Secției pentru investigarea infracțiunilor din justiție.

Solicităm Preşedintelui Camerei Deputaţilor să sesizeze urgent Comisia de la Veneţia și GRECO cu privire la acest proiect legislativ.

Listă susțineri

1. Iulia Lulciuc – Curtea de Apel Suceava
2. Nicoleta Arpinte – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
3. Ștefana Cărășel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
4. Iulian Dirzeanu – Tribunalul București
5. Alexandru Cosmin Ghinea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
6. Andrei Soare – Judecătoria Brașov
7. Mihai Cepeș – Judecătoria Timișoara
8. Florin Sohorca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
9. Laura Camelia Candale – Tribunalul Bistrița Năsăud
10. Dumitrache Adina Pretoria – Curtea de Apel București
11. Marilena Mircioi – Tribunalul Constanța
12. Rus Lavinia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
13. Alina Andrițoiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
14. David Maricel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
15. Madalina Birlog – Tribunalul București
16. Alina Gioroceanu – Tribunalul Olt
17. Necula Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
18. Cristina Moisa – Curtea de Apel Brașov
19. Ramona Grațiela Milu – Curtea de Apel Brașov
20. Vieriu Tudor Ionut – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
21. Claudiu Botogan – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
22. Marian Clement Virgil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
23. Paiusi Marius – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
24. Cosmin Ungureanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
25. Florian Costin – Tribunalul Galați
26. Daniel Ungureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Sărat
27. Patras Alexandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
28. Laurențiu Grecu – Tribunalul Mehedinți
29. Ioana Maftei – Judecătoria Brașov
30. Padeanu Catalina – Judecătoria Craiova
31. Corda Liviu Tiberiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
32. Alina Mihaela Niță – Tribunalul Neamț (delegată la Judecătoria Roman)
33. Anca Roxana Giurgean – Judecătoria Năsăud
34. Moroiu Laura – Judecătoria Piatra-Neamt
35. Tudor Filip – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
36. Ursuț Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
37. Cristina Tapliuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
38. Simon Ligia – Tribunalul Maramureș
39. Enescu George – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
40. Voiculescu Mădălina – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
41. Bocai Tudor Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
42. Ursa Paul Ionel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
43. Pascaru Andrei Răzvan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
44. Mehedin Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
45. Bradu Andreea Mihaela – Tribunalul București
46. Popa Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
47. Adrian Țîrlea – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
48. Ardelean Cristian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
49. Tanasă Cătălina-Elena – Judecătoria Bicaz
50. Cobiscan Alexandru – Tribunalul București
51. Cozmei Daniela – Judecătoria Iași
52. Stanciu Gabriela – DNA Constanța
53. Marinel Nicolae – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
54. Vîntu Ana Maria – Judecătoria Bistrița
55. Ciocan Radu Andrei – Tribunalul București
56. Marilena Neacsu – Tribunalul București
57. Buzoianu Mihaela Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
58. Ioana Maria Cîmpean – Judecătoria Timișoara
59. Fânariu Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
60. Razlog Ana Maria – Judecătoria Galați
61. Ioan Fundatureanu – Curtea de Apel Pitești
62. Cadea Carmen Oana – Curtea de Apel Brașov
63. Taghiev Ramona – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
64. Gherghina Alina Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
65. Ionescu Bogdan – Judecătoria Videle
66. Trufan Andrei Radu – Judecătoria Baia Mare
67. Alexandru Bogdan Anghel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
68. Rusu Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
69. Coralia Lapadat – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
70. Ailene Ancuta – Judecătoria Iași
71. Cristina Boaje – Tribunalul București
72. Anca Gheorghiu – Tribunalul București
73. Curici Seia Iasmina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
74. Balasanu Alexandru – Judecătoria Botoșani
75. Bic Iustin – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
76. Alina Gabriela Simionescu Baron – Judecătoria Sectorului 4 București
77. Georgeta Ciungan – Tribunalul Bihor
78. Simion Daniel Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
79. Jarca Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
80. Thea Zinca – Tribunalul Bihor
81. Meszar Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
82. Alina Neculai – Curtea de Apel Suceava
83. Ștefăniță Gogea – DIICOT Brașov
84. Volintiru Alexandru Nicolae – Judecătoria Sectorului 1 București
85. Zaharia Georgel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
86. Oana Stroiu – Curtea de Apel Brașov
87. Rus Bogdan-Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
88. Hanganu Ioana Luciana – Curtea de Apel Bacău
89. Ana Mureșan – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București (delegată la DNA)
90. Ionuț Militaru – Curtea de Apel București
91. Lucian Manoloiu – Judecătoria Slatina
92. Daniel Verives – Judecătoria Podu Turcului
93. Bojin Claudia – Tribunalul Constanța
94. Viorel Munteanu – Curtea de Apel Bacău
95. Alexandru Florea – DIICOT Alba Iulia
96. Pîrlog Bogdan Ciprian – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
97. Dorobanțu Radu – Judecătoria Bacău
98. Popa Marius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
99. Bargan Claudia – Tribunalul București
100. Filip Radu Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
101. Răzvan Tuduce – Judecătoria Aiud
102. Mirică Raluca – DNA
103. Ionescu Ruxandra – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
104. Andrei Doncea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
105. Flore Danina Oana – Judecătoria Timișoara
106. Ioana Vlaston – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
107. Sas George Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
108. Bulat Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
109. Adina Fundatureanu – Curtea de Apel Pitești
110. Vilceanu Florin – Tribunalul București
111. Buzamăt Irina – Judecătoria Brăila
112. Diana Toma – Judecătoria Ploiești
113. Cristea Ștefan Georgian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
114. Pasea Irina – Judecătoria Calafat
115. Focșa Lavinia – Judecătoria Sectorului 1 București
116. Marius Romaș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
117. Bondar Elena Teodora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
118. Teliceanu Viorel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
119. Florea Radu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
120. Ioana Raluca Scurtu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
121. Naghiu Dida Adina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
122. Niculescu Oana – Curtea de Apel Timișoara
123. Sorina Marinaș – Curtea de Apel Craiova
124. Liviu Mihai Urziceanu – Judecătoria Arad
125. Radu Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
126. Tomescu Alexandra Sorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
127. Vieriu Dorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
128. Văduva Maria Valentina – Tribunalul Olt
129. Carmina Elena Brindusi – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
130. Cătălina Stoian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
131. Alexandra Manescu – Tribunalul București
132. Ispas Angela Bianca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
133. Oana Apetri – Judecătoria Târgu Neamț
134. Obreja Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
135. Galatan Anisoara – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara (delegată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare)
136. Andone Alina Mădălina – Judecătoria Sectorului 1 București
137. Nedea Cristina – Judecătoria Sectorului 1 București
138. Sadîc Zafer – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
139. Cudalb Adrian Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
140. Diremia Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de vede
141. Baran Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
142. Carnariu Mihai Madalin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
143. Iordache Valeriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
144. Ciornei Dan Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
145. Răzvan Alexandru Băra – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
146. Cristea Ana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
147. Claudiu Sandu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
148. Tetean Vințeler Ada – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
149. Irina Sandu – Judecătoria Brașov
150. Pavel Ruxandra Maria – Judecătoria Cluj-Napoca
151. Mihaela Bădan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
152. Stratulat Anca Emilia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
153. Moldoveanu Mihai Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Vânju Mare
154. Mihai Negulescu – DIICOT Brașov
155. Belu Cristina Alexandra – Judecătoria Sectorului 1 București
156. Geambașu Daria – Alexandra – Judecătoria Ploiești
157. Ana Maria Iftinca Voicu – Judecătoria Sectorului 1 București
158. Cristina Mureșan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
159. Gociu Marian – Tribunalul București
160. Drăgan Adrian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
161. Ghica Mihai Ștefan – Tribunalul Cluj
162. Cristian Ciolacu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
163. Uto Cătălina Miruna Lorena – Judecătoria Ploiești
164. Faifer Laurențiu – Judecătoria Hunedoara
165. Florin Zeres – Judecătoria Sibiu
166. Vasile Prata – DIICOT
167. Chivu Claudia Irina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
168. Natalia Gherman – Judecătoria Oradea
169. Pantea Marius Călin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
170. Oliviu Șologon – Tribunalul Prahova
171. Popescu Cristian Ovidiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
172. Todoran Adrian Petre – DIICOT
173. Madalina Nicoleta Vârtopeanu – Judecătoria Timișoara
174. Tokos Lehel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
175. Corogeanu Cristian Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
176. Varvara Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
177. Brindea Dan Eugen – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
178. Florina Carmen Ionescu – Tribunalul Neamț
179. Teodoru Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
180. Olteanu Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
181. Guș Octavia Raluca – Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
182. Laurențiu Iordan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
183. Tudorache Stroe Corina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
184. Diac Ana Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
185. Mihaela Maga – Tribunalul Botoșani
186. Anca Iliescu – Judecătoria Sectorului 3 București
187. Ionel Iliescu – DIICOT
188. Gheorghe Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
189. Ana-Maria Ghiață – Tribunalul Iași
190. Păuna Maria Magdalena – Judecătoria Roșiori de Vede
191. Alexandra Mocanu – Judecătoria Ploiești
192. Ecaterina Florea – Tribunalul București
193. Dobre Ana Elena – Judecătoria Oltenița
194. Trastau Olimpia Maria – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
195. Mihai Birtoc – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
196. Gheorghe Mihai Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
197. Iga Monica Maria – Judecătoria Sectorului 5 București
198. Stroescu Bobby Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
199. Leț Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
200. Margan Marcela Delia – Judecătoria Timișoara
201. Crina Muntean – Tribunalul Bihor
202. Nica George – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
203. Dan Bubuiug – DIICOT Sălaj
204. Dan Budusan – DIICOT Sălaj
205. Andreea Carolina Cailean – Tribunalul Mureș
206. Ramona Mungiu – DNA
207. Adriana-Meda Titu – DNA Cluj
208. Șerbănoiu Eusebiu – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
209. Simona Maria Nițescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
210. Sava Alexandra Teona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
211. Dana Falcan – Tribunalul Iași
212. Alexandru Anghel – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
213. Cristina Ionescu Lupeanu – Tribunalul București
214. Mircea Zaharia – Judecătoria Iași
215. Oresia Gondor – Tribunalul Maramureș
216. Veronica Gavriș Todinca – Judecătoria Sighetu-Marmatiei
217. Beteringhe Sorin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
218. Raluca Vestemeanu – DIICOT Brașov
219. Vlad Alexandru Bentan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
220. Mihaela Sfiriac – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
221. Conortos Constantin – DNA Constanța
222. Conortos Camelia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
223. Ramona Lungu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
224. Diana Florescu – Judecătoria Costești
225. Șelaru Maria Diana – Tribunalul București
226. Călin Dohan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
227. Circiumaru Oprica Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
228. Ciurcă Roznovăț Roxana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
229. Nicoleta Lucaciu – Judecătoria Sectorului 3 București
230. Grigore Alina Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște (delegată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești)
231. Andra Monica Lăsconi – Judecătoria Sectorului 1 București
232. Codruța Alb – Tribunalul Maramureș
233. George Matei – Curtea Militară de Apel
234. Cristina Frîncu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
235. Magdalena Dietrich – Curtea de Apel Timișoara
236. Catalin Marian Bunduc – DIICOT
237. Brandiu Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
238. Negrau Andrei Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
239. Cojoacă Traian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alexandria
240. Cazacu Radu – DNA
241. Gheorghe Costin Lucian – Judecătoria Cornetu
242. Irimia Andreea Raluca – Judecătoria Sectorului 3 București
243. Anca Loredana Gheorghiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
244. Sarban Constantin Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
245. Grajdeanu Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
246. Alexandru Dumitru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
247. Cristian Ichim – DIICOT Brașov
248. Grigore Corina – Judecătoria Iași
249. Andrei Bodean – DNA Constanța
250. Cristi Danileţ – Tribunalul Cluj
251. Anca Codreanu – Tribunalul Brașov
252. Marin Ana Maria – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
253. Apetri Oana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
254. Alexandru Codreanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
255. Petrov Irina – Judecătoria Botoșani
256. Bordeianu Bianca – Judecătoria Iași
257. Sorin Constantinescu – DNA Constanța
258. Codreanu Roxana Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
259. Mihaela Iatan – Judecătoria Buftea
260. Matei Gheorghe – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
261. Marin Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
262. Maria Gogan – Tribunalul Giurgiu
263. Riza Florentin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
264. Mihoc Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
265. Alexandru Liviu Colceriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
266. Petrușcă Gabriela Amalia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
267. Rodica Nițescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
268. Colceriu Sorin Mihai – DIICOT Harghita
269. Mircea Wechter – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
270. Toma Elena Mihaela – Judecătoria Târgoviște
271. Maciuc Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
272. Ramona Bolla – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
273. Călin Dumbrăveanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
274. Voinigescu Adrian – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
275. Ruxandra Grecu – Curtea de Apel București
276. Ileana Mocioacă – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
277. Ana Dieac – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
278. Huțanu Ana Elena – DIICOT Sibiu
279. Dominte Ciprian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
280. Sfichi Bogdan – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
281. Arina Corsei Vultureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
282. Grăjdeanu Oana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
283. Iordache Cristina-Georgiana – Judecătoria Sectorului 1 București
284. Voiculescu Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
285. Bojin Mihaela – Judecătoria Buftea
286. Alexandra Lăncrănjan – DNA
287. Florin Niță – Judecătoria Buftea
288. Andreea Maria Prundeanu – Judecătoria Giurgiu
289. Adrian Gogan – Judecătoria Brașov
290. Vlad Benchea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
291. Andra Benchea – Judecătoria Sibiu
292. Bordianu Plesescu Roxana Angela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
293. Panainte Iulian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
294. Maxim Cezar Sebastian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
295. Bărbulescu Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
296. Tudor Mădălin Hurducaciu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
297. Vasile Marc Emilian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
298. Zlate Nadia – DNA Constanța
299. Raduta Elena Andreea – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
300. Ioana Pasculet – Curtea de Apel Cluj
301. Iulian Nica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
302. Alina Nica – Judecătoria Brașov
303. Gabriel Neacșu – Judecătoria Constanța
304. Angelica Neacșu – Judecătoria Constanța
305. Laura Ioana Pecheanu – Judecătoria Constanța
306. Chiriac Radu Ionuț – Judecătoria Galați
307. Berbece Orlando Mihail – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
308. Adelina Zamfir – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
309. Corâci Mădălina Andreea – Judecătoria Vălenii de Munte
310. Câmpean Laura Monica – Judecătoria Brezoi
311. Pasc Daniela Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
312. Marie Jeanne Nițulescu – Judecătoria Sectorului 3 București
313. Pîrvu Ana Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
314. Cepoi Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
315. Dundev Alma Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
316. Tabirta Lorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
317. Negulescu Ioana Luiza – Judecătoria Buftea
318. Daniela Androhovici – Curtea de Apel Suceava
319. Marc Ionela Anca – Judecătoria Cluj Napoca
320. Simion Iuliana Maria – Judecătoria Constanța
321. Foitos Raluca Andreea – Judecătoria Roman
322. Bucur Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
323. Bărnuț Filip Daniel – Judecătoria Deva
324. Stefan Aurelian Ispasoiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
325. Iancu Ioana Cristina – Judecătoria Constanța
326. Musat Vlad Andrei – Judecătoria Moreni
327. Gheorghe Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
328. Anca Patriche – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
329. Doina Gabriela Zavalasi – Curtea de Apel Craiova
330. Enea Alina Daniela – Judecătoria Giurgiu
331. Murgoi Anda – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
332. Gabor Cristina – Judecătoria Cornetu
333. Marian Serban – Judecătoria Băilești
334. Adriana Pau – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
335. Burlacu Adina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
336. Boteanu Teona Gabriela – Judecătoria Cluj-Napoca
337. Florin Arion – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
338. Sălăjan Mădălina – Judecătoria Marghita
339. Enache Cătălin – Tribunalul Bacău
340. Enache Iulia Monica – Judecătoria Bacău
341. Ancuța Blanariu – Judecătoria Iași
342. Câţu Lilişor – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
343. Roman Mihai – Judecătoria Aiud
344. Rotundu Simon – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
345. Mareș Luminita Gabriela – Judecătoria Sectorului 5 București
346. Albă Bogdan Ovidiu – Judecătoria Targu Jiu
347. Hauder Stefania – Judecatoria Deta
348. Bacoiu Diana Madalina, Judecătoria Bacău
349. Flavius Bidihon – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
350. Cojocar Rusanda – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
351. Novitchi Antonia – Judecătoria Sectorului 6 București
352. Iacob Laura Mădălina – Judecătoria Timișoara
353. Corina Dinică – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
354. Alexandru Nistor Cirstoc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
355. Coste Andrei-Iustin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
356. Fit Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Toplița
357. Codreanu Roxana – Judecătoria Constanța
358. Rusca Alexandra-Ioana – Judecătoria Iași
359. Nicoliță Luiza Daiana – Tribunalul Dolj
360. Ana Maria Cucea – Judecătoria Buftea
361. Ciobanu Tudor Cristian – Judecătoria Răducăneni
362. Moscu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
363. Rotundu Gabriela Adriana- Judecătoria Iași
364. Anca Lazăr – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
365. Banc Daiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
366. Daniel Giorgian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
367. Mihaela Durnea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
368. Dorcu Mihai Teodor – Judecătoria Sectorului 1 București
369. Anca Alexandra Sirghe – Tribunalul București
370. Cristina Vișovan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
371. Focsa Ioana – Judecătoria Focșani
372. Onea Dalidis Nicoleta Irina – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
373. Bordianu Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
374. Monica Maria Barde – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
375. Ramona Poenaru – Judecătoria Brad
376. Ilisie Teofil – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
377. Ellzica Tentiuc – Judecătoria Piatra Neamț
378. Anghel Monica – Judecătoria Vălenii de Munte
379. Rus Lucian Claudiu – DNA Timișoara
380. Antaloae Ovidiu – Judecătoria Oltenița
381. Roxana Maria Călin – Tribunalul București
382. Dragoș Călin – Curtea de Apel București
383. Laura Grigoraș – Judecătoria Turda
384. Pop Florina Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
385. Chichinejdi Paul Sebastian – Judecătoria Beiuș
386. Stanciu Denisa Ramona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
387. Chila Doina Liliana – Judecătoria Arad
388. Pascaru Gema – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
389. Neagu Adrian – Judecătoria Arad
390. Neagu Ana Maria – Judecătoria Arad
391. Șerban Irina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
392. Gorganeanu Cornelia Nicoleta – Curtea de Apel Craiova
393. Diaconu Antonia – DIICOT Pitesti
394. Nechifor Mirela – Judecătoria Suceava
395. Grip Paul Tudor – Judecătoria Zărnești
396. Grip Alexandra Laura – Judecătoria Zărnești
397. Mihaila Raluca – Judecătoria Ploiești
398. Mihai Ioana Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
399. Maria Ivan – Judecătoria Suceava
400. Profira Cezar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
401. Andrei Drăgan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
402. Marian Călușaru – DNA Craiova
403. Ramona Zglimbea – Tribunalul Dolj
404. Cristina Călușaru – Tribunalul Dolj
405. Nanu Vladimir – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
406. Marcu Ionuț – DIICOT
407. Oprescu Alexandra – Judecătoria Ploiești
408. Butariu Adina Cristiana – Judecătoria Sectorului 1 București
409. Ciurea Cristian – Judecătoria Reghin
410. Liposchi Nicolae – Judecătoria Brad
411. Negruțiu Irina Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
412. Sfîca Aglaia Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
413. Radu Harja – Tribunalul Bihor
414. Pandel Ciprian – Judecătoria Cornetu
415. Ionescu Irina – Judecătoria Constanța
416. Ostafie Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
417. Gabriela Spineanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
418. Margina Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
419. Anda Elena Avram – Judecătoria Dej
420. Bianca Laura Găzdac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
421. Chis Catalin Vasile – Judecătoria Dragomiresti
422. Roxana Dan – Judecătoria Cluj Napoca
423. Claudiu Dorian Statache – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
424. Cristea Silvia Denisa – Judecătoria Zărnești
425. Viciu Maria Mirabela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
426. Lagu Adriana Carmen – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
427. Monica Palaghia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
428. Ciocântă Cristinel Valentin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
429. Maria Aurora Clement – Judecătoria Botoșani
430. Marin Ana Corina – Judecătoria Vălenii de Munte
431. Minac Denisa Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
432. Manole Narcis Nicolae – Judecătoria Piatra-Neamț
433. Dobrea Maria Mădălina – Judecătoria Tecuci
434. Ana Maria Aparaschivei – DNA Suceava
435. Aparaschivei Adrian – Curtea de Apel Suceava
436. Aldea Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
437. Dana Belciug – Parchetul de pe langa Tribunalul Constanța
438. Marian Bozga – Judecătoria Marghita
439. Raul Alexandru Nestor – Curtea de Apel Ploiești
440. Stoiculescu Natalia – Tribunalul Dolj
441. Grecescu Cristian Marius – Tribunalul Dolj
442. Ovidiu Ștefan Scărlătescu – Tribunalul Militar Timișoara
443. Simon Oana – DIICOT
444. Felicia Vlad – DNA Brașov
445. Harlambie Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
446. Cătălin Mormoe – Judecătoria Piatra Neamț
447. Laura Bosie – Curtea de Apel București
448. Filip Luminița Maria – Judecătoria Turda
449. Mircea Stan – Curtea de Apel Pitești
450. Păduraru Dragoș – DNA
451. Cristian Ion Tomoiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
452. Cătălina Dan – Tribunalul Argeș
453. Mihaela Neacșa – Tribunalul Argeș
454. Livia Maria Mercan – Tribunalul Argeș
455. Velniciuc Ciuparca Iuliana Cristina – Judecătoria Cluj Napoca
456. Mihaela Stancescu – Tribunalul București
457. Cristian Daniel Pislaru – Tribunalul Buzău
458. Marcela Antofie – Judecătoria Buftea
459. Iustina Jora Boerosu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
460. Enache Valentin Florian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
461. Bratu Adriana Marinela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
462. Bătrînu Iuliana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
463. Sas Remus – Curtea de Apel Suceava
464. Olteanu Cosmin Alexandru – Judecătoria Giurgiu
465. Ioana Ruxandra Malaescu – Tribunalul Gorj
466. Gliga Maria Liliana – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
467. Alexandru Bogdan Pop – Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
468. Soltan Alexandru – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
469. Predescu Monica Raisa – Judecătoria Ploiești
470. Lazăr Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
471. Purice Ciprian Cristian – Tribunalul Ialomița
472. Grig Emilian Lupulescu – Judecătoria Sectorului 3 București
473. Teodor Bogdan Topală – DIICOT
474. Stasiuc Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
475. Ioana Sebeșan – Judecătoria Sectorului 1 București
476. Golgotă Luiza Maria – Judecătoria Târgu Jiu
477. Cosmin Iordache – DNA
478. Coca Daniel Alin – DNA Iași
479. Abutnăriței Andreea Ionela – Tribunalul Brașov
480. Carnariu Bianca Dana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
481. Miulescu Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
482. Marin Tiberiu Bogdan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
483. Tifachi Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
484. Daniel Vale – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
485. Golban Livia – Judecătoria Năsăud
486. Ionela Florea – DIICOT Alba Iulia
487. Cristian Florea – DIICOT Alba Iulia
488. Toma Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
489. Roxana Romila – Judecătoria Iași
490. Cazac Anca – Judecătoria Zărnești
491. Dogaru Anamaria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
492. Răduică Adi Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
493. Mintari Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
494. Luca Cristian Nicolae – Judecatoria Iaşi
495. Furdui Andrei Ilie – Judecatoria Cîmpeni
496. Ungurean Andreea Elisabeta – Judecătoria Cluj-Napoca
497. Popovici Monica – Tribunalul Bihor
498. Popovici Ion Adrian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
499. Bodoga Valeanu Alexandra – Judecătoria Brașov
500. Mandache Ionut – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
501. Corina Maria Florea – Tribunalul Bihor
502. Zaharciuc Oana Monica – Judecătoria Sectorului 6 București
503. Daniela Tiriteu – Judecătoria Arad
504. Monica Turcu – Tribunalul Constanța
505. Mihai Miriam – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
506. Ion Vaida – Judecătoria Pitești
507. Alexandru Claudiu Pîrlea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
508. Ene Laura Elena – Judecătoria Sectorului 6 București
509. Ancuta Pura – Curtea de Apel Cluj
510. Sandu Anca – Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
511. Nita Cosmin Marius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
512. Bertha Constantinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
513. Cristescu Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
514. Mihaela Iuliana Savu – Tribunalul Olt
515. Diana Brudan – Judecătoria Deva
516. Anghel Simona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
517. Adrian Petrescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
518. Talagiu Oana Elena – Judecătoria Oradea
519. Victor Penteleev – Judecătoria Sectorului 3 București
520. Marin Liana Georgiana – Judecătoria Ploiești
521. Șipoș Andreea-Alexandra – Judecătoria Cornetu
522. Andrei Aneta-Violeta – DIICOT
523. Manea Alexandru Ștefan – Judecătoria Vaslui
524. Camelia Dorina Grecu – Judecătoria Târgu Lăpuș
525. Gabriela Bratu – Judecătoria Piatra-Neamț
526. Carauș Nicolae – Judecătoria Videle
527. Marius Florentin Băncău – Judecătoria Reșița
528. Brindea Oana Rozalia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
529. Stoian Ioan Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
530. Pîrvănescu Florin Daniel – Judecătoria Deva
531. Andreea Mădălina Răpsigan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
532. Trif Alexandra – Judecătoria Cornetu
533. Crețan Daniel Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
534. Mocanu Vlad – Judecatoria Campulung Moldovenesc
535. Dănilă Sanda Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
536. Toncu Flavia Ioana – Judecătoria Constanța
537. Ezaru Corina – Judecătoria Botoșani
538. Cristina Radu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
539. Bicu Ilie – Judecătoria Botoșani
540. Florentina Stana – Tribunalul Olt
541. Moldovan Maria Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
542. Liviu Paiusi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
543. Popescu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
544. Alexoae Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni
545. Birzan Satmarici Iulia Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
546. Loredana Costantea – Judecătoria Hunedoara
547. Dinu Eugenia Viviana – Judecătoria Giurgiu
548. Diana Siclitaru – Judecătoria Sectorului 2 București
549. Miron Carmen Gabriela – Judecătoria Oradea
550. Carla Buta – Judecătoria Iași
551. Florin Casuneanu – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Iași
552. Ana-Maria Lichențanu – Judecătoria Iași
553. Tremura Mirel Cristian – Judecătoria Dorohoi
554. Țigler Larisa Ioana – Judecătoria Constanța
555. Gavrilas Raluca Andreea – Judecătoria Târgu Mureș
556. Adriana Soponar – Judecătoria Satu Mare
557. Iuliana Mihai – Curtea de Apel Brașov
558. Meszaros Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
559. Gradina Laura – Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
560. Balosu Nicoleta Loredana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
561. Munteanu Iulia Lavinia – Tribunalul Iași
562. Roibu Violeta Marilena – Judecătoria Giurgiu
563. Simona Stefania Matei – Tribunalul Mureș
564. Carlan Sergiu – Judecătoria Cluj-Napoca
565. Ungureanu Alin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
566. Ivănuș Camelia Laura – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
567. Chivu Cosmin- Judecătoria Târgoviște
568. Brem Ionela – Judecătoria Suceava
569. Ștefan Gheorghe Daniel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
570. Daniela Lovin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
571. Bădrăgan Dănuța Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
572. Amalia Lazăr – Judecătoria Onești
573. Iordachescu Elisabeta – Judecatoria Buftea
574. Mircea Theodor Cerbu – Judecătoria Miercurea Ciuc
575. Florea Carina Gabriela – Judecătoria Iași
576. Vlad Elena Claudia – Judecătoria Târgoviște
577. Roxana Maria Cîmpean – Judecătoria Satu Mare
578. Axenta Mircea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
579. Zaharia Mirela – Judecătoria Buftea
580. Levai Eduard Gabriel – Judecătoria Sectorului 5 București
581. Acatrinei Alexandru – Judecătoria Gura Humorului
582. Acatrinei Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
583. Călin Dediu – Judecătoria Dej
584. Raclaru Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
585. Ciotu Roxana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
586. Murar Alina – Judecătoria Petroșani
587. Ciorsac Silviu Alexandru – Judecătoria Sectorului 6 București
588. Ciprian Cazaceanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
589. Vilculescu Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
590. Oancea Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
591. Ionaș Bianca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
592. Candet Ana Maria – Judecătoria Bacău
593. Șimon Dragoș Nicolae – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
594. Trif Marian Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
595. Berchișan Alina Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
596. Partenie Mirela – Judecătoria Râmnicu Sărat
597. Stănescu Alexandra Mihaela – Judecătoria Pucioasa
598. Rares Ciausu – DIICOT Cluj
599. Maria Timoașcă – Tribunalul Constanța
600. Maria Francesca Bujor – Tribunalul Cluj
601. Irina Damian – Tribunalul Specializat Cluj
602. Florin Unguraș – Judecătoria Turda
603. Loor Vlad-Alexandru – Judecătoria Cluj-Napoca
604. Leontică Paul Teodor – DIICOT Neamț
605. Săndoiu Victor Cristian – Judecătoria Vânju Mare
606. Pop Paula Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
607. Tarnovschi Alexandra Karina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Aleșd
608. Alina Bianca Poptile – Judecătoria Dej
609. Ana Maria Manole – Judecătoria Sectorului 3 București
610. Andrei Radu Dincă – Tribunalul Teleorman
611. Roxana Palade – Tribunalul Bacău
612. Adrian Constantin Zaharia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
613. Ivan Lavinia Constantina – Judecătoria Craiova
614. Anda Ungurean – Judecătoria Botoșani
615. Titilincu Rareș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeș
616. Veronica Sîrbu – Judecătoria Sectorului 4 București
617. Brînaș Liviu Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
618. Popescu Corina Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgășani
619. Ioana Vernea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
620. Ivanciuc Sorin Vasile – Tribunalul București
621. Mogosanu Elena Luiza – Judecătoria Slatina
622. Laura Dobrea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
623. Pop Silvia Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târnăveni
624. Pațanghel Ionuț Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
625. Ioana Guțu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
626. Diana Neagoe – Tribunalul Bacău
627. Mursoi Daniela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
628. Bărbuceanu Cătălin George – DIICOT Pitești
629. Ionescu Georgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
630. Andrei Camelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța)
631. Apostol Giorgiana Violeta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
632. Ciomaga Matostat Mihaela – Judecătoria Botoșani
633. Meceanu Constantin Cristinel – Judecătoria Sectorului 6 București
634. Caragea Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
635. Șuiu Andrada Laura – Judecătoria Timișoara
636. Andreea Madalina Popescu – Judecătoria Sectorului 6 București
637. Hurdubeu Adriana Cristina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
638. Ardelean Mădălina – Judecătoria Dej
639. Pleșca Diana-Tatiana – Judecătoria Ploiești
640. Adelina Petculescu – Judecătoria Cornetu
641. Zanoaga Tatiana – Judecătoria Sfântu Gheorghe
642. Danca George Daniel – DNA Brașov
643. Ghiciulescu Nicoleta – Tribunalul Timiș (delegată la Curtea de Apel Timișoara)
644. Remus Coman – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
645. Mantu Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
646. Laura Gaisteanu – Judecătoria Târgoviște
647. Tiganetea Angelica Mariana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
648. Mihai Florentina Lidia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Secuiesc
649. Bodor Ionescu Tiberiu – Judecătoria Galați
650. Cazacu Dan Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
651. Cercega Lidia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare
652. Prunea Alexandra Bianca – Judecătoria Gherla
653. Szilagyi Robert Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
654. Daniel Belei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
655. Ana Maria Lixandru – Tribunalul Olt
656. Mircea Alexandra Nora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
657. Cincă Valeriu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea-Ciuc
658. Florin Pantiru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
659. Ioana Catalina Cocoveica – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
660. Cirstoiu Matei – Judecătoria Galați
661. Gavril Ducu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
662. Verde Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
663. Cârstea Alina – Judecătoria Târgu Mureș
664. Birceanu Titu – Tribunalul Timiș
665. Emilia Maria Prahanca – Judecătoria Reșița
666. George Virgil Gavrilă – DIICOT
667. Stoica Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
668. Roxana Vasile – Judecătoria Sectorului 1 București
669. Topliceanu Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
670. Iordache Adrian Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
671. Vasilache Alina Mihaela – Judecătoria Sectorului 6 București
672. Rosca Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dej
673. Mihaela Beldie Canela – DNA
674. Butnaru Elena-Alexandra – Judecătoria Iași
675. Pietraru Silvia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
676. Raluca Ioana Orza – Tribunalul Specializat Mureș
677. Nica Loredana Giorgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
678. Cristea Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
679. Cristea Virgil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
680. Lucaciu Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
681. Alin Bodnar – Judecătoria Sectorului 3 București
682. Lapadat Adina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oltenița
683. Kovács Domnica Maria – Judecătoria Târgu Mureș
684. Ghenciu Ligia Cristina – Judecătoria Băilești
685. Tăbăcaru Robert Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
686. Voroneanu Denisia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
687. Garbia Rebeca Silvia – Judecătoria Sectorului 5 București
688. Bianca Dinu – Tribunalul Prahova
689. Bulmez Andreea – Judecătoria Giurgiu
690. Onofrei Nichiforel Marius – Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
691. Albu Nadia Adriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
692. Burcuță Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
693. Bratu Adriana Maria – Curtea de Apel București
694. Resmeriță Clement Mihai – DNA
695. Dan Adascalului – Judecătoria Sectorului 3 București
696. Ana Maria Lazãr Cârlãnaru – Judecătoria Oradea
697. Crin Bologa – DNA
698. Florin Traian Lazăr – Judecătoria Oradea
699. Tatu Dragoș Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
700. Tatu Adina Octavia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
701. Andreea Busulescu – Judecătoria Sectorului 1 București
702. Untea Malina – Judecătoria Timișoara
703. Șendroni Mircea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
704. Gabriel Tătar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
705. Habean Maria Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
706. Alina Stamate Tămășan – Tribunalul Maramureș
707. Cotoi Petruța Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
708. Farcaș Carmen Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
709. Cosmin Rădulescu – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
710. Cristina Rădulescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
711. Pâțu Oana Daniela – DIICOT
712. Iana Ovidiu – Tribunalul Buzău
713. Iana Nicoleta Cecilia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
714. Simona Stanila – Judecătoria Slatina
715. Militaru Evda Serena – Curtea de Apel București
716. Andreea Dumitru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
717. Papuc Madalina Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
718. Florian Bogdan Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
719. Alexandra Nicoleta Ghica – Judecătoria Sectorului 1 București
720. Bică Alexandru – Judecătoria Sectorului 2 București
721. Ion Dorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
722. Raluca Munteanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
723. Băietrău Ion – DIICOT Tulcea
724. Măieț Alexandra Corina Victoria – Judecătoria Cluj-Napoca
725. Păsărescu Diana Caterina – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
726. Manoiu Olaru Alina Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
727. Stancu Andrei Costin – Curtea de Apel Pitești
728. Stancu Dana Iuliana – Curtea de Apel Pitești
729. Cosmin Tifrea – Curtea de Apel Timișoara
730. Radu Mihai Necula – Tribunalul București
731. Carmen Andreea Necula – Curtea de Apel București
732. Marius Pop Blaga – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
733. Pănoiu Bogdan Liviu – Judecătoria Videle
734. Cristina Chiriac – DNA
735. Moroșan Bodea Andrada Sabina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
736. Buda Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
737. Brânzei Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
738. Temneanu Cătălin – Curtea de Apel Suceava
739. Mihaela Moacă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
740. Gabriela Alexandroiu – Curtea de Apel Craiova
741. Tinta Andreea Sorina – Judecătoria Giurgiu
742. Grigore Ana-Maria – Judecătoria Bacău
743. Indre Timea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
744. Cîmpean Marilena Teodora – Judecătoria Turda
745. Nicoară Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
746. Andrada Gabriela Chodan – Judecătoria Cornetu
747. Iulia Emilia Apostol – Tribunalul Neamț
748. Ciopa Ani Claudia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
749. Andreica Lucia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
750. Delea Sarca Georgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
751. Ionel Ududec – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
752. Anca Ududec – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
753. Alina Mihaela Iștoc – Judecătoria Roman
754. Aron Denisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
755. Dunca Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
756. Sabău Delia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
757. Gudumac Octavian – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
758. Dan Blănaru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
759. Berende Ruxandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
760. Raul Radmacher – DIICOT Cluj
761. Monica Trache – Tribunalul Prahova
762. Nicoleta Popescu – Judecătoria Craiova
763. Andreea Grancea – Curtea de Apel Iași
764. Preda Simona Claudia – Judecătoria Târgoviște
765. Stan Cristina – Curtea de Apel Pitești
766. Diana Călinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
767. Dragoș Chiriac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
768. Amalia Jere – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
769. Matei Andreea Isabella – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuși
770. Bradean Raluca Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
771. Dan Lixandru – Tribunalul Olt
772. Pavlovici Nicoleta Cristina – Judecătoria Roman
773. Stamatescu Alexandru – Judecătoria Târgu-Jiu
774. Leonte Cătălin Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
775. Robu Viviana Oana, Judecătoria Bălcești
776. Otet Otilia Marinela – Judecătoria Timișoara
777. Telescu Iuliana-Gabriela – Judecătoria Sectorul 1 Bucureşti
778. Ionescu Raluca Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
779. Neacșu Mirel Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
780. Pintilei Silvia – Tribunalul Botoșani
781. Streza Laurențiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
782. Ciobanu Ionica Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
783. Tarba Mădălin Florin – Judecatoria Faurei
784. Petraru Ștefăneanu Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
785. Miu Madalina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
786. Ispas Mădălina Alexandra – Judecătoria Moldova Nouă
787. Alexandra Crina Tanasã – Judecătoria Brașov
788. Carmen Radmacher – Parchetul Militar Cluj de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
789. Elena Daniela Oprescu – Curtea de Apel București
790. Constantin Manoliu – Tribunalul Bihor
791. Vieriu Alexandru Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Fălticeni
792. Neculai Floriana Alina – Judecătoria Ploiești
793. Cristina Constantinescu – Tribunalul Constanța
794. Grosu Ana-Maria – Judecătoria Sectorului 3 București
795. Toduta Valentin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
796. Stefania Anton – Curtea de Apel Suceava
797. Maria Violeta Duca – Curtea de Apel București
798. Eduard Borjog – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
799. Racovița Ecaterina – Judecătoria Buftea
800. Cerasela Ungureanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
801. Mihnea Vasile Silviu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
802. Ioana Ciobănescu – Judecătoria Turda
803. Iulia Lupu – Judecătoria Timișoara
804. Bene Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
805. Georgiana Copacian – Judecătoria Sectorului 2 București
806. Anamaria Groza – Tribunalul Olt
807. Ruxandra Suciu – Judecătoria Sectorului 3 București
808. Crețu Carmen Diana – Judecătoria Slatina
809. Bianca Florina Petrescu Galetuse – Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
810. Adriana Popescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
811. Florentina Sandu – Judecătoria Oradea
812. Ivancu Beatrice Mihaela – Tribunalul Timiș
813. Sorin Iercosan – DNA Oradea
814. Popescu Teodora – Judecătoria Mangalia
815. Gabriel Caian – Judecătoria Craiova
816. Buțu Jeanin Marian – Judecătoria Slatina
817. Iosifescu Magdalena Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
818. Ciurea Grigore Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
819. Andreea Lup – Judecătoria Oradea
820. Paul Hălmăgean – Judecătoria Mediaș
821. Chișbora Mircea Cristian – Tribunalul Bistrița-Năsăud
822. Crăciun Florian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
823. Liana Anișoara Cocis – Tribunalul Cluj
824. Ioana Popa – Judecătoria Sectorului 2 București
825. Lucia Galetan – Judecătoria Caracal
826. Cosmina Chirila – Judecătoria Cluj-Napoca
827. Miroiu Floriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov)
828. Oprea Veronica – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău)
829. Andreea Ghenu – DNA Brașov
830. Ionascu Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
831. Constantin Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
832. Dulca Adelina Silvia – Judecătoria Oradea
833. Andreea Maria Dumbrăveanu – Curtea de Apel București
834. Murătură Andreea Cornelia – Judecătoria Fetești
835. Chereches Oana Adelina – Tribunalul Vaslui
836. Rényi Erika – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
837. Frăsie Lazăr Vasile – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
838. Vîlcea Luciana Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
839. Marcu Mariana Adina – Judecătoria Deva
840. Puiu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
841. Stoicescu Andreea – Judecătoria Sectorului 1 București
842. Corduneanu Anamaria – Tribunalul Botoșani
843. Duță Mihai Gabriel – Judecătoria Roșiori de Vede
844. Peter Antal Levente – Judecătoria Miercurea Ciuc
845. Buda Dorel Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
846. Pop Andrei – Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
847. Tisu Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
848. Obreja Irinciuc Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
849. Nagy Csilla Noemi – Tribunalul Specializat Mureș
850. Ștefan Petre Menandru – Judecătoria Negrești-Oaș
851. Epurescu Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
852. Scalețchi Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
853. Dăscălescu Cristian – Judecătoria Brezoi
854. Antohi Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
855. Neculaes Alina – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
856. Muscalu Ramona – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
857. Rusu Ionela – Judecătoria Buzău
858. Moraru Alina – DNA Iași
859. Paul Bosînciuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
860. Dohan Oana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
861. Georgiana Gabriela Georgescu – Judecătoria Sectorului 3 București
862. Olariu Ioana Cristina – Judecătoria Sibiu
863. Alexandru Barcan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
864. Manolica Maria Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
865. Bîtu Florian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
866. Anghelescu Carla Alexandra – Tribunalul București
867. Mărculescu Roxana – Judecătoria Sectorului 1 București
868. Prinose Elena Georgiana – Judecătoria Sectorului 2 București
869. Mihaela Roibu – Tribunalul Timiș
870. Geanta Ioan Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
871. Petrescu Andrada Ioana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
872. Irina Isar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
873. Andreea Apostol – Judecătoria Sectorului 3 București
874. Ruxandra Mureșan – Judecătoria Sânnicolau Mare
875. Mihai Irina Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
876. Gruia Teodor Streinu – Judecătoria Bolintin Vale.
877. Virdea Dorina Elena – Judecătoria Petroșani
878. Grigore Cristian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
879. Adriana Pușcașu – Judecătoria Turda
880. Marinela Grigorie – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
881. Lia Sorin Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
882. Lavinia Dorcu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
883. Felicia Prodan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
884. Radu Alba – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea (delegat la Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila)
885. Andreea Alexandra Mateescu – Tribunalul București
886. Orzață Maria Manuela – Tribunalul București
887. Laura Adina Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj)
888. Pricop Răzvan Ionuț – Tribunalul Constanța
889. Claudia Jderu – Curtea de Apel București
890. Adrian Popescu – Tribunalul Cluj
891. Sauciuc Ramona Nicoleta – Judecătoria Pașcani
892. Sauciuc Andrei – Judecătoria Iași
893. Prodișteanu George Bogdan – Judecătoria Dej
894. Ramirez Molina Ioana Liliana – Tribunalul Cluj
895. Jilavu Eduard Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
896. Lucia Zaharia – Curtea de Apel București
897. Ghilan Irina Brîndușa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
898. Bursuc Andreea Claudia – DIICOT
899. Ciocoiu Georgiana Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
900. Gușă Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pogoanele
901. Mustafa Reynan – Parchetul de pe lângă Înaltă Curte de Casație si Justiție
902. Mișcoci Loredana Elena – Judecătoria Bălcești
903. Iuliana Lucanu – DIICOT
904. Moldoveanu Mitruț Cosmin – Judecătoria Deva
905. Mihnea Valentin Stoicescu – Judecătoria Sectorului 1 București
906. Andrei Claudia Ioana – Judecătoria Dorohoi
907. Oana Valeria Chiriță – Judecătoria Sectorului 1 București
908. Naș Bogdan Emil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
909. Asmaradei Andrei Iulian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
910. Deac Daniela – Judecătoria Marghita
911. Orza Bogdan – DIICOT Târgu Mureș
912. Andrei Aristide Ștefan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
913. Codreanu Bogdan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
914. Mic Ioana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
915. Mateescu Mihaela Doinița – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
916. Ailioaei Ramona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
917. Marian Chiriac – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
918. Livădariu George – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
919. Miron Bogdan – Judecătoria Năsăud
920. Babenco Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
921. Lohan Iulia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
922. Troacă Simona – DNA Timișoara
923. Tiberius Ilie Moldovan – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
924. Bratu Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
925. Ruxandra Georgescul – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
926. Adriana Alexe – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
927. Coșniță Ciprian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
928. Irina Dumitru – Tribunalul Specializat Mureș
929. Codruța Rusu – Tribunalul Mureș
930. Stan Sever – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
931. Ursu Oana Alina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
932. Popa Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
933. Anca Alexandra Florentina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
934. Ghidiu Liliana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
935. Sighete Brigitte – Judecătoria Chișineu Criș
936. David Dan Adrian – Tribunalul Hunedoara
937. Mocanu Irinel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
938. Ruxandra Răileanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
939. Roxana Țîrlea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
940. Bogdan Rocsin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
941. Radu Togan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
942. Abagiu Vasile – DNA Constanța
943. Dănuț Ungur – Tribunalul Arad
944. Ana Dana – DNA
945. Cosmin Grancea – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
946. Aurelian Manzu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
947. Marincas Minodora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
948. Vlad Mihai Neagoe – Curtea de Apel Brașov
949. Onigaș Adina Mihaela – Judecătoria Năsăud
950. Serban Viorel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
951. Rarinca Felicia Tincuta – Judecătoria Brașov
952. Delia Mihai – DNA Brașov
953. Andreea Benedek – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
954. Mocanu Simona Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
955. Ionuț Amariei – DNA
956. Madalina Raducu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
957. Tilvescu Antoaneta Lotica – Tribunalul Gorj
958. Anuta Anisoara – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
959. Zglimbea Isabela – Judecătoria Craiova
960. Baciu Paula Iuliana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
961. Serghei Cătălin – Tribunalul Neamț
962. Munteanu Adina – Tribunalul Neamț
963. Sandu Daniela – Tribunalul Neamț
964. Vasiliu Claudia – Tribunalul Neamț
965. Bumbu Robert – Tribunalul Neamț
966. Chiruţă Mihaela – Tribunalul Neamț
967. Boţu Petronela – Tribunalul Neamț
968. Anca Ștefănescu – Judecătoria Bolintin Vale
969. Stanciu Mihaela – Judecătoria Constanța
970. Stefana Pascaru – Judecătoria Iași
971. Anca Stoica – Judecătoria Sectorului 2 București
972. Mihai Raducu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
973. Pavel Andrada Stefana – Judecătoria Gherla
974. Carastoian Irina – Judecătoria Sectorului 1 București
975. Ioana Elena Cîmpean – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
976. Layet Carmen – Judecătoria Buftea
977. George Marian Tomescu – Tribunalul Argeș
978. Laura Sporiș – Judecătoria Gherla
979. Viorica Flucsă – DIICOT Timișoara
980. Oana Andreea Onofrei – Judecătoria Sectorului 1 București
981. Marius Stancu – Curtea de Apel București
982. Pop Ciprian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduș
983. Golea Lorelei – Judecătoria Brașov
984. Magdalena Hanu – Tribunalul Galați
985. Cristina Gogea – Tribunalul Covasna
986. Ionas Petru – Judecătoria Lugoj
987. Belchiță Mihai Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia
988. Foltea Cretu Loredana – Judecătoria Moinești
989. Mociran Adela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
990. Crina Cristina Capota – Tribunalul Cluj
991. Bontea Cristina Augustina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
992. Eva Ciorba – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
993. Mihaela Ungureanu – Tribunalul Specializat Argeș
994. Gabriela Rugea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Mangalia
995. Mihai Prună – DNA
996. Dordea Alina Maria – Judecătoria Blaj
997. Elena Madalina Malea – Judecătoria Pitești
998. Doroftei Georgiana – Judecătoria Sibiu
999. Brătilă Cristina Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova)
1000. Botezatu Andrea Petronela – Judecătoria Sfântu Gheorghe
1001. Claudia Bodean – Curtea de Apel Constanța
1002. Raluca Nor Bosnea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
1003. Bosnea Cristi Sorin – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
1004. Orz Anca Ioana – Judecătoria Satu Mare
1005. Dana Eugenia Pop – Judecătoria Satu Mare
1006. Florin Tohatan – DIICOT Maramureș
1007. Scorta Robert – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
1008. Negrut Catalina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6
1009. Șerban Daniel Mihai – Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
1010. Teslovan Sîrbu Teodor Călin – Tribunalul București
1011. Andrei Cristian Ion – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
1012. Pelmus Ciprian Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
1013. Pelmus Atena – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
1014. Ștefan Dorina Roxana – Judecătoria Craiova
1015. Tolescu Ilona Silvia – Judecătoria Craiova
1016. Todea Laurențiu Mirel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
1017. Gabriel Mustață – Tribunalul Constanța
1018. Oana Zabava – Tribunalul Sibiu
1019. Bărbieru Ionel – Judecătoria Botoșani
1020. Valentin Luca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig (delegat la Parchetul de pe lângă Tribunalul Sibiu)
1021. Monica Munteanu, PT Brasov
1022. Baldea Diana PT Iasi
1023. Ardelean Mihaela-Jud. Sighetu Marmatiei
1024. Viorela Tisler, Judecatoria Sector 3
1025. Carmen Rata Alexandrescu – Tribunalul Hunedoara
1026. Topan Alina, Tribunalul Cluj
1027. Liviu-Georgian Oprisan – DIICOT BT Vrancea
1028. Tinca Ionela – PJ Brasov
1029. Cristina Radu – P T Bucuresti
1030. Maria Nicola – Tribunalul Dolj (pensionată)
1031. Teleki Lucreția – Parchetul de pe lângă Tribunalul pentru Minori și Familie Brașov (pensionată)

Cuvinte cheie: , , ,
Vă invităm să publicaţi şi dvs., chiar şi opinii cu care nu suntem de acord. JURIDICE.ro este o platformă de exprimare. Publicarea nu semnifică asumarea de către noi a mesajului. Totuşi, vă rugăm să vă familiarizaţi cu obiectivele şi valorile Societătii de Stiinţe Juridice, despre care puteti ciţi aici. Pentru a publica vă rugăm să citiţi Condiţiile de publicare, Politica privind protecţia datelor cu caracter personal şi să ne scrieţi la adresa de e-mail redactie@juridice.ro!

JURIDICE.ro foloseşte şi recomandă My Justice

JURIDICE CORPORATE
JURIDICE MEMBERSHIP
Juristi
JURIDICE pentru studenti









Subscribe
Notify of

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Important: Descurajăm publicarea de comentarii defăimatoare. Vor fi validate doar comentariile care respectă Politica JURIDICE.ro şi Condiţiile de publicare.

Secţiuni        Selected     Noutăţi     Interviuri        Arii de practică        Articole     Jurisprudenţă     Legislaţie        Cariere     Evenimente     Profesionişti