Mioara ALDEA

1.05.2004-prezent: Judecător, Tribunalul Bucureşti
1.08.1999-1.05.2004: Judecător, Judecătoria sectorului 1 şi Judecătoria sectorului 5
1.10.1998-30.06.1999: Judecător. Formare iniţială ca judecător, Institutul Naţional al Magistraturii
1.10.1992-1.10.1996: Universitatea Bucureşti, Facultatea de Drept

Lasă un răspuns